Roy by byl takřka dokonalým zločincem, kdyby ho nesužovala jedna fobie za druhou. Se svým chráněncem Frankem jsou na dosah největšího kšeftu své kariéry. Jeho psychiatr ale náhle odjede a Roy je nucen najít si jiného, toho mu doporučí Frank. V rámci psychoterapie objeví, že Roy má z jednoho nevydařeného vztahu 14letou dceru. Angela mu vtrhne do života s vervou sobě vlastní. Brzy odhalí, čím se její otec ve skutečnosti živí, a rozhodne se do jejich velké akce zapojit. I díky její pomoci Roy s Frankem podvod dokončí úspěšně a oberou jakéhosi Jacka o velké peníze. Při akci je Roy zraněn a probírá se až v nemocnici. Je vyslýchán policií, proto se rozhodne, že pro jistotu své dceři svěří heslo k bezpečnostní schránce, kde jsou všechny jeho úspory. Policie se ale nevrací a schránku najde Roy vybranou... (TV Nova)

Demonn

Je pravda, že konec to degradoval kamsi na úroveň rodinýho filmu (ne že by se zbytek rodinýmu filmu výrazně vymykal ale mohlo z toho být víc) i tak to ale bylo vesměs celkem milý a koukatelný. Cage byl docela vtipnej a zahrál to, dá se říct, velmi solidně. 75% ()

Luciee113

Mě se celý film líbil. I konec filmu. Sice byl trošku předvídatelný, ale stejně tak i překvapivý. Já se určitě nenudila. Co mi vadilo bylo, že Cage měl roli sice chytrého, ale přitom psychicky labilního člověka. To mi k němu vůbec nesedí. A to jeho mrkání, nebo tiky....to tam také nemuselo být. ()

Flix

Film měl rozhodně na víc. Těžko říci, jestli Scott vycházel ze špatného scénáře nebo si film zkazil sám. Cage rozhodně zahrál skvěle. Pokud jsem se něčemu zasmál, pak to bylo chování jeho postavy. Děj, který se rozvíjel celkem slušně byl bohužel zmršený na konci, kdy Scott obrátil všechno, co bylo naruby. Je to riziko, dělat tak násilné změny a u většiny případů se stane, že v divákovi to zanechá na konci stopy zklamání. ()

jack_scott

Asi nejslabší film Ridleyho Scotta, který kazí hlavně debilní scénář a Nicolas Cage :-) A pak ten konec, protože zatimco Cage si jede svoji rutinu a nijak výraznějc ničemu nevadí, scénář je divnej prostě.... Scott ten film asi prospal či co, tohle by natočil kdekdo.... No nic slavného to neni, koukat se na to dá,ale daj se vidět fakt lepší filmy. ** a 45%. ()

yangzhening

Multižánrová podivaná je směsicí již známých schémat a odpudivého konce. Scénář jako by tvořil čínský scénárista, získavší úkol centrálního komitétu vytvořit světový film se světovou hereckou celebritou v hlavní roli. Nikolas Cage se snažil seč mohl, ale průměrný scénář mě prostě donutil ho nežrat. Tatínků, co se dostali ke svému dítku až x let po jejich narození už prostě v Hollywoodu bylo vytvořeno moc. Tenhle je navíc zakomplexovaný a připomíná neurotického intelektuála z polského filmu Dzien swira. Vyzdvihnul bych napětí, akci a ryze americké prostředí, které vypadá vždycky výborně. ()

Don Maty

Chce to vyzerať velkolepo, chce to byť niečím čím to nie je. Nemastné neslané. Chce to ukázať všetko a neukáže nič poriadne. Chce nám to ukázať psychickú chorobu protagonistu, chce nám to ukázať vzťah dcéra a otec, chce nám to ukázať pracovný život pána Roya. Chce nám to ukázať ako podvádza ľudí. V prípade, že by ste chceli natočiť takýto film : Stačí ak ukážete zo všetkého asi 10%, potom to všetko krásne zmixujete dokopy, zabalíte do podvodu a všetko hodíte za hlavu tešiac sa na happy-end. Šedý priemer...3* PS: Je milé po dlhej dobe vidieť Cage-a v dobrej roli a nie v nejakej sračke :) ()

vodkasesemte

poté, co se naučil krást auta a jednou na zadních sedadlech špatně naformátoval floppynu Angeliny Jole, musela zákonitě přijít odplata v podobě drzýho spratka, co mu to nakonec hezky spočítá! příběh je celkem jednoduchý, nehledejte v něm nějaký podtext nebo něco jiného, kvuli čemu byste o vánocích museli do obchodního centra šmírovat ostatní nezletilé holčičky! ()

BenchPress

Promiň Ridley, ale nemůžu hodnotit jinak. Úvod a závěr filmu je sice určitě na víc než na průměrné tři hvězdy, ale film se dost táhne. A když si vzpomenu, čemu jsem dal čtyři hvězdy, tak tady prostě nemůžu. I když bych chtěl. Cage byl dobrý. 3/5. ()

Pimpy

Bohužel předvídatelné (možná to je tím, že se mi hned vybavil film Nejvyšší nabídka). Už po pár minutách sem věděl, že tam něco nehraje. Spousta situací vůbec nebyla normálních a já se jenom divil proč todle nebo tamto chybí. Škoda, mohl by to být jinak skvělí thriller. ()

wowylgu313

Těch 60-65% je asi přesné ohodnocení. Film se táhne ale udrží váš při smyslech zajímavé zápletky a jejich odkrývání. Závěr byl super, nečekaně super. Ty překvapení na konci jsou většinou to nejlepší. Super obsazení, drama a prostě "podvůdky" neříkám že za půl roku si na to vzpomenu ale po shlédnutí to v myšlenkách na pár dní zůstane. ()

samera

Je to suchá komédia, ale mňa veľmi pobavila, hlavne tou divnou chorobou, ktorou trpí :))))) a koniec by som tiež nečakala taký, aký bol. Má to niečo do seba :) ()

veverysiak

Zaujímavý spletenec žánrov, najmä s prihliadnutím na režiséra, zase raz veľmi príjemný výkon Nicolasa a hlavne skvelý koncert Alison, ani nevadí, že ten záver sa dal predvídať, takže 75%. ()

meatball

Vypiplané nápady podvodů mě fakt bavily (i když je jich tam jen hrstka), závěrečný zvrat překvapil a proti patetickým závěrům nosím neprůstřelnou vestu. Nálepka komedie je fakt mimo, duševní porucha Cageovy postavy je realita (i když úsměvná) a já pořád nechápu, proč Sam Rockwell nedostává víc hlavních rolí! ()

JoKKeR

Vubec bych nepoznal že je to od režiséra Blade Runnera nebo vetřelce,ale vubec to není na škodu,Cage zaří a Sama mám rád,Alison zahrala dívenku taky skvěle takže není co vyčíst možná až na to rozuzlení který se mě tam moc nehodilo:-( ()

Paserak

Ono totiž fakt není prča zahrát někoho s obsedantně-kompulsivním chováním s neurotickými sklony. To umí zahrát jen machři....P.S.: ten konec byl fakt hnůj! ()

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)