Roy by byl takřka dokonalým zločincem, kdyby ho nesužovala jedna fobie za druhou. Se svým chráněncem Frankem jsou na dosah největšího kšeftu své kariéry. Jeho psychiatr ale náhle odjede a Roy je nucen najít si jiného, toho mu doporučí Frank. V rámci psychoterapie objeví, že Roy má z jednoho nevydařeného vztahu 14letou dceru. Angela mu vtrhne do života s vervou sobě vlastní. Brzy odhalí, čím se její otec ve skutečnosti živí, a rozhodne se do jejich velké akce zapojit. I díky její pomoci Roy s Frankem podvod dokončí úspěšně a oberou jakéhosi Jacka o velké peníze. Při akci je Roy zraněn a probírá se až v nemocnici. Je vyslýchán policií, proto se rozhodne, že pro jistotu své dceři svěří heslo k bezpečnostní schránce, kde jsou všechny jeho úspory. Policie se ale nevrací a schránku najde Roy vybranou... (TV Nova)

lumi1

Nicolas Cage je skvelý herec ale v tomto filme ma prekvapil, samozrejme v tom dobrom slova zmysle. Svoju rolu tak trochu :D vyšinutého človeka zahral bravúrne... a hudba ako inak dokonalá, Hans Zimmer je podľa mňa jeden z najlepších skladateľov filmovej hudby.... Úplne super, zaslúžené 4 hviezdičky ()

Hrmak

Najväčším plusom je prekvapujúco Cage, ktorého som už viac krát odpísal, ale týmto si to u Mňa trošku napravil :) ()

Danny71

Skutečně mě překvapilo, kolika režijních a vizuálních nápadů jsem se v tomto filmu nadál. Dalším plusem jsou herecké výkony Nicolase Cegea a Alison Lohman, která je tu opět skvělá a opět hraje postavu výrazně mladší než skutečně je. On navíc není žádný důvod jí to nevěřit, protože vypadá skutečně věrohodně. Scénář vypadá ze začátku velice slibně, nakonec je asi největším zklamáním z jinak příjemného a celkem zábavného filmu. ()

Milda4444

Nicolas Cage opět dokázal, že je vynikající herec...popravdě hodnocení tady na čsfd moc nerozumím..... Kravinám dáváte 5 a 4 hvězdy a filmům kde herci hrají dokonale, dáváte 2 a tři hvězdy a pouhých 66 procent...vždyť to bylo dobrý sakra... ()

majli

Příliš předvídatelné. Snad jen drobnůstka je jiná než by se dalo čekat. Ale to je dost slabé na to, že brzy bylo jasné, jak to skončí a při různých scénách bylo jasné proč jsou a k čemu povedou. ()

Rathe

Tenhle film má hodně zajímavý děj. Konec byl pro mě nejméně očekávatelný a to po pořádně dlouhé době. Pořád jsem čekal co se stane, ale to co bylo pak jsem nečekal ani v nejmenším případě. Nicolas Cage opět dokázal, že je vynikajícím hercem. Takového hypochondra, který bere prášky na přechod a neustálý tik v oku mě fakt dostával. Ale Alison Lohman svou roli taky zvládla parádně. ()

Honey007

Slibný režisér, moje oblíbená hra s divákem, který se společně s hlavním hrdinou stane obětí příběhu a docela slušná výprava. Nicméně Cage mě v hlavní roli docela zklamal - nemohla jsem se ubránit srovnání s neurotickým Cagem z Tváří v tvář nebo romantickým hrdinou z Mandolíny kapitána Correliho. Myslím, že celý příběh byl mnohem slibnější, než jak se jej Ridleymu podařilo natočit. Možná to je způsobeno tím koncem, kterej mě prostě síří. Takže průměr. ()

drovi

Celý film sa niesol v znamení podvodu a koniec bol vlastne finále celého podvodu, ktoré skoro nikto nečakal. Nicolas Cage to zahral s ľahkosťou a ekvilibristikou jemu vlastnou. Takisto bol perfektný aj Sam Rockwell. Všetci čo chceli tento film niekde zaškatuľkovať tak zrejme nepochopili zámer Ridleyho Scotta. Výsledok toho celého a hlavne konca sú zmiešané pocity. :) ()

Archvile

Dobre zahrané ale scenár priehľadný ako sklo. Nebolo tam nič na čo by som už po 10 minútach deja neprišiel. Ešte na letisku som dúfal že sa to predsa len zvrtne ale ono nič. ()

vinson003

Tradiční výkon Nicolase s jeho gumovým obličejem. Ovšem na závěr nám předvedl celou sérii jeho pozitivních póz, které každý z nás obdivuje. Rozhovor v kobercárně bylo rozhodně fajn rozuzlení a sledovat hlavně jeho jak senzačně hraje mi dělá radost, protože tu gumovost jsem mu trochu někdy vyčítal. Jakoby hrál za všechny. Hvězdička Alison hraje dobře nanynku, ovšem ne už zkušenou milenku. Parťák Sam hraje typického floutka, nic jiného se s jeho visáží ani nedá hrát, a opět uspěl. Co se týče zápletky, tak můžeme být trochu zklamáni, ale chytla mě hlavně ta linka s léky. Mít tik z něčeho, co něco uvnitř nechce dělat, musí znamenat, že chlapec měl ducha z vesnice a do města přišel dělat rambajs, a začalo mu to nejspíš, jak opustil ženu, která ho milovala. Divím se, že oba neskončili na krchově, ale selavi...kdo je pod ochranou, ten je pod ochranou.... ()

1308boddah

Filmy s Cagem nemám moc v lásce, protože je to vždy 80/20, že to bude blbost (u Willise je to na starý kolena aspoň ironie). Tenhle jsem si pustila, že měl na jeho poměry poměrně dost vysoké hodnocení. Film by byl fajn a hodnotila bych výš, ale když vám "překvapivá pointa" dojde během 5 minut co se začne odehrávat a další skoro hodinu jen přemýšlíte nad tím, jak si tvůrci mohli myslet, že bude na konci někdo překvapený ... A navíc Cage fakt ale fakt neumí vůbec hrát (jak jsem se nudila, tak jsem celou dobu sledovala jeho obličej - hraje fakt ve všech filmech úplně stejně, opakované ksichtíky, navíc dost často nevhodně zvolené, což mu režisér neřekne, holt spřízněnost, jinak i pochybuju, že by kluka někdo obsadil). Dala bych i 3 hvězdy, ale za to, že byla pointa skoro celou dobu jasná a díky tomu se člověk nudí, jednu ubírám. ()

Gilmak

Podvodník podvádí podvodníky, aby byl nakonec sám podveden. Zajímavý film z prostředí intrik. Jeden z lepších filmů Nicolase. 65% ()

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)