"Proč vás společnost tak naštvala? – Já nevím. Možná proto, že jsou všichni naši hrdinové podvodníci. Svět sám o sobě je jeden velký podvrh. Spamujeme internet svými blbostmi. Sociální média falšují intimitu. S našimi věcmi, s naším majetkem, s penězi... Neříkám nic novýho. Víme, proč to děláme. Ne proto, že nás knihy Hunger Games obšťastňují, ale protože chceme být uklidňováni. Protože nepředstírat bolí a protože jsme zbabělci. Do hajzlu se společností."(20.6.2015)

Pilot vynikající, pokračuji ve sledování.(28.9.2015)

Toto ožehavé téma mám rád a ze začátku mě to celkem bavilo sledovat a postupem času jsem se musel nutit, abych první řadu dokoukal. O závěrečné příběhové zvraty sice není nouze a ten největší na mě poměrně příjemně zapůsobil, ovšem tato látka je na mě zřejmě až příliš složitá abych jí chápal a orientoval se v tom...50%(21.1.2016)

Slater a cela fscociety s zda byt prestrel, ale jinak bezva a Malek je bozi, neco takoveho tu uz dlouho chybelo. Edit: Nechybelo. Vytecne prvni dva dily, az do pateho ok, pak je touha sokovat bohuzel prilis velka. Kdyby hacker zustal hackerem spehujicim lidi kolem sebe, byla bych mnohem spokojenejsi. Jedine, co zustava dobre je vypiplany vizual (Campbell ma plus bod), hudba a uvodnich nekolik vterin, nez zmizi me oblibene logo z detstvi.(10.7.2015)

Každý kdo se vyzná v IT nebo minimálně má na disku někde seznam 13ti iluminátských rodin, bude chrochtat blahem. :) ✔(1.6.2015)