fight club + a beautiful mind + trainspotting + mechanicky pomeranc + matrix + under the skin ost + titanic = mr.robot. Temata v roce 2015 mozna uz vycerpana, ale kluk je nejvic sexy autista na svete, super soundtrack (viz spotify), ramovani zaberu je neco co by se na tomto serialu meli kameramani ucit. A kdyz uz nic jinyho, clovek jehoz znalosti hackerstvi konci tak u stranky jakpsatweb.cz, si u tohohle serialu pripada fakt drsne. Takze to stoji za to.(15.9.2015)

Začátek mě bavil opravdu hodně, jenže pak šlo hackování stranou a závěrečné díly už mě moc nebavily... Ale i kdyby nic jiného, tak jsem se díky Mr. Robotovi dostal k albu Disintegration od The Cure :) 70%(7.10.2015)

No je to strašná snobárna, ale ok, někdy je to i chytlavé. Antikorporátní nádech s někdy směšně přetaženými prvky (uberevilCEO) prvních epizod mi ale přijde jako slušný cirkus a upřímně doufám, že se to vyvrbí nějak zajímavě a zúročí se tohle banální profilování k nějakému zajímavému východisku, jinak to bude jenom Klub rváčů na sedatovech bez čehokoliv zábavného. 3 a 1/2 EDIT: Když jsem psal "Klub rváčů", nenapadlo mě, že až tak. Každopádně to finále je tak pitomý, že se trochu stydím za tvůrce.(27.9.2015)

Konečne seriálová udalosť roka, kde sa prenášame od znudených hier o tróny na kyber špecialitu a zakotvené budeme mať práve v hackerskom svete mladého "piráta", ktorý sa ocitne na samotnom okraji spoločenských možnosti. A stačiť mu na to bude bitová sústava jednotiek, pretože čísla hýbu svetom a človek s takým nadaním potrebuje iba natiahnuť ruku a svet mu bude padať postupne na kolená. Hlavný hrdina čo by len vystihol pravú tvár osamelého hackera, ktorý si svoju slabinu rieši striktne a zdrogovaný charakter z neho robí terč duševného zdvojenia, kde si životnú štafetu raz za čas požičia výplod čírej fantázie. Ukázať skutočný profil alebo podobu súčasného sveta bude chcieť viac, než len presun binárnych skratiek do bodu B. A ja sa už teraz teším, že fiktívny svet tam mi je veľmi blízky. Držíme palce Mr. Robot, pretože masív si potrebuje pripomenúť skutočný základ podstaty všetkého živého, i keď fiktívnymi "narážkami". 91%(10.9.2015)

Ale tak život spravedlivého superhrdiny sedícího za monitorem a užívajícím omamné látky je moc zajímavý. Ale mistr robot mě neskutečně vytáčel. Pomalý spád děje v dalších dílech a miliarda záhad mě nějak odradila.(2.10.2016)