Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Laxik
  ****

  Že se dá předvídat jeden zvrat, nevadí. Že se jich dá předvíat tak pět, a polovina z těch, které ne, moc nedávají smysl, to už je horší. Pár postav připomíná karikatury (prakticky všichni hackeři ve fsociety a Tyrell Wellick) a v rámci liberality je zde přegayováno. Jinak jde ale o povedený seriál s velkým potenciálem do budoucna.(24.2.2016)

 • pufina
  ****

  PILOT velmi překvapil a uchvátil. Je to jako nahlížet na mou blíbenou postavu ze seriálu The Following (konkrétně postava Theo), jak si užívá haknutí systému a mění zároveň svět. Těším se na pokračování a hodnocení postupně dodám. edit Po několika dílech rozhodně lze usoudit, že seriál má své kvality, nádech originality, napětí a zatraceně zajímavou hlavní postavu. Čas ohodnotit..(2.7.2015)

 • anicin
  *****

  fight club + a beautiful mind + trainspotting + mechanicky pomeranc + matrix + under the skin ost + titanic = mr.robot. Temata v roce 2015 mozna uz vycerpana, ale kluk je nejvic sexy autista na svete, super soundtrack (viz spotify), ramovani zaberu je neco co by se na tomto serialu meli kameramani ucit. A kdyz uz nic jinyho, clovek jehoz znalosti hackerstvi konci tak u stranky jakpsatweb.cz, si u tohohle serialu pripada fakt drsne. Takze to stoji za to.(15.9.2015)

 • novoten
  ***

  1. série - 65% - Potenciálu bylo tak moc, až bylo zklamání nevyhnutelné. Soustředěný Rami Malek, specifické prostředí neprůhledné hackerské tematiky, pohledná sousedka, neprůhledný aktuální stav hlavního hrdiny. Takhle nabitý pilot tu zkrátka nebyl dlouho, ale záhy se začalo ukazovat, jak moc vhodnější by byla samostatná minisérie. V deseti epizodách se všechno napětí postupně rozmělní, některé postavy svými zbytečnými linkami téměř ztratí opodstatnění (Wellick si z nečitelného prošel proměnou do fatálně nepochopitelného) a když dojde na velké revoluční činy, ztrácí děj paradoxně šťávu nejvíc. Ve druhé polovině sezóny už dokonce ztrácím pozornost ve všech linkách, ve kterých se nevyskytuje samotný Elliot a byť mu tvůrci přisoudili až neuvěřitelnou kombinaci psychiatrických diagnóz (nehledě na to, že s pomocí morfinu by z něj asi byl myšlení neschopný jedinec raz dva), Malek všechno odehraje tak dokonale, že hltám i to nejposlednější nervózní mrknutí do divákových očí. Druhá řada je obrovský risk, který může vyjít jen při pokusu o převrácení premisy do zcela nových rovin. Dějové skoky pomocí šokujících zvratů se totiž vyčerpaly za minutu dvanáct.(22.6.2016)

 • Alementina
  ***

  Nebavilo, je tam par zajimavych zvratu, ale to je tak vse.(4.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace