Pilot super, takhle nějak bych si představoval seriál o hackování. Hlavní představitel, uzavřená postava, která si dokáže zjistit o všech všechno. Rozhodně první díl nažhavil, ale bohužel další tři díly se nesly úplně v jiným duchu. Už to není ten skvěle promyšlenej seriál o detailech. Monology, který byly dřív něčim zajímavý, už nuděj. Řeší se úplně jiný problémy, šanci tomu do konce série asi ještě dám, ale kvalitativně i dějově se to propadá.(21.7.2015)

Začátek mě bavil opravdu hodně, jenže pak šlo hackování stranou a závěrečné díly už mě moc nebavily... Ale i kdyby nic jiného, tak jsem se díky Mr. Robotovi dostal k albu Disintegration od The Cure :) 70%(7.10.2015)

Nářez. Seriál zjevení. Proč už dávno někdo nevzal postavu Lisbeth Salanderové, neřízl ji Dexterem (hlavně tedy esencí toho zvláštního autistického charisma) a nezasadil do kulis Cronenbergova / DeLillova Cosmopolis? A proč už dávno někdo nenatočil pokračování Klubu rváčů? Ale ano, ono se to stalo, je tu přece Mr. Robot... Škoda jen, že se v průběhu první série pomaloučku vytrácí anarchistický a protisystémový tón a je postupně nahrazen tónem kriminálním a... Naštěstí ale ve světě Mr. Robota dojde k výstřelu z Aurory... Tenhle svět potřebuje fsociety! Série 1: 90%(7.10.2015)

Toto ožehavé téma mám rád a ze začátku mě to celkem bavilo sledovat a postupem času jsem se musel nutit, abych první řadu dokoukal. O závěrečné příběhové zvraty sice není nouze a ten největší na mě poměrně příjemně zapůsobil, ovšem tato látka je na mě zřejmě až příliš složitá abych jí chápal a orientoval se v tom, což potvrdila i nadále schizofrenní druhá série...50%(21.1.2016)

Pokud se vyznáte v IT, nebo minimálně máte na disku uložen seznam třinácti satanských iluminátských rodin, tak budete chrochtat blahem. (: ✔(1.6.2015)

• - Tyrell Wellick (Martin Wallström) mluví se svou manželkou Joannou (Stephanie Corneliussen) švédsky, zatímco ona mu odpovídá dánsky. (kiwi135)

• - Veškeré příkazy použité při útocích jsou smyšlené. Například v 1. epizodě 1. série Elliot (Rami Malek) vol Michaelovi (Armand Schultz), protože potřeboval zjistit co nejvíce informací, které mohl pak následně použít pro slovníkový útok. Slova odděloval středníkem (... 2C;Yankees;Flipper), který ukončuje příkaz, tudíž zbytek slov za prvním středníkem nedává smysl, a příkaz tak nemohl proběhnout správně. (Able_Loyal)

• - V pilotním díle se objeví chyba, kdy IP adresa, kterou má Eliot (Rami Malek) napsanou na papíře, je neplatná. Chyba byla do seriálu vložena schválně, kvůli bezpečnosti. (Mr.Ganja)