...překvapení... a skvělé... už za web stránky jednoznačně 5... normálně nehodnotím po pilotu, ale nápady ve scénáři a malek ve skvělém kolotoči... bomba i po dalších dílech, zatím drží laťku vysoko(22.7.2015)

Pilot super, první tři díly taky. Doufám že nebudu muset po dalších dílech ubrat z pěti hvězd. Zatím si je seriál jednoznačně zaslouží.(21.11.2015)

Velice povedený pilot, mělo to spád, hodně se toho událo, děj se výrazně posunul, charaktery jsou zajímavé, myšlenky poutavé a hudba fakt výborná. Jsem zvědavý jak daleko zajdou, potenciál to jistě má.(30.5.2015)

Pilot vynikající, pokračuji ve sledování.(28.9.2015)

Něco naprosto geniálního!!! Po dokoukání první série , musím sice uznat že mám spoustu otázek na které dostanu odpovědi nejdříve za rok, ale tu jízdu, mindfucky a pocity, které jsem si s tímto seriálem prožíval jsou nepopsatelné, jelikož něco tak odlišného se v dnešní době nevidí. Hlavní postava v podání Ramiho se zařadí do mého žebříčku seriálových tahounů mezi TOP3, jelikož to co se dělo , bylo famozní! Naprosto skvělej soundtrack, který vždy vystihl danou situaci a vždy udělal luxusní hudební podkres. Co se týče dalších postav, tak rozhodně insane Tyrell stojí za uznání, jelikož jeho myšlení a chtíč mnohdy naháněl hrůzu a taky cute Angela, která mému oku lahodila a přirostla k srdci. Myslím že o Mr.Robotovi se bude ještě dlouho mluvit. I'm good at reading people. My secret , I look for the worst in them. (6.9.2015)