Dexter meets Fight Club. Nemůžu jinak. #fucksociety 1. série: 95%, 2. série: 90%.(5.10.2015)

Že se dá předvídat jeden zvrat, nevadí. Že se jich dá předvíat tak pět, a polovina z těch, které ne, moc nedávají smysl, to už je horší. Pár postav připomíná karikatury (prakticky všichni hackeři ve fsociety a Tyrell Wellick) a v rámci liberality je zde přegayováno. Jinak jde ale o povedený seriál s velkým potenciálem do budoucna.(24.2.2016)

1. SEZÓNA: Jasně, takže dělám si poznámky: konzumní společnost je banda vypatlanců, moderní technologie jsou zlo, peníze nám vlastně jen ztrpčují život a nejlíp bylo všem zuboženým lidičkám před desetitisícama let v jeskyních bez hypoték a baráků, který by vlastnily nenažraný banky. Mr. Robot zkouší být novodobým "IT Dexterem" a přichází s docela obstojnými nápady v rámci thrillerového žánru. Naneštěstí mu ale citelně ubližuje skutečnost, že jej dle všeho napsal tak trochu zakomplexovaný extrémní levičák. A to jinak vážně nesnáším, cpát do komentů podobná rádoby (ryze subjektivní) moudra. Zajímavé téma a poutavý děj jsou zde poměrně rušivě shazovány násilně zobrazovanými názory tvůrčího týmu na problematiku rozbujelého kapitalismu. Místo toho, abych se bavil, rotovalo mi spíš v hlavě hrozně moc otázek na všechna možná i nemožná sociální témata. Pakliže to byl záměr, tak super, pošlapal mi ale plnohodnotný divácký zážitek. Až si budu chtít zapolemizovat nad světovou ekonomikou, koupím si raději vysokoškolská skripta.(10.1.2016)

Nemám ve zvyku hodnotit seriál po prvním díle, ale zde jsem se bohužel nemohl udržet. Tak briliantní nástup seriálu jsem neviděl už od dob... vlastně ani nevím od jakých dob, snad žádný seriál neměl tak solidní, promyšlený a scénáristicky úchvatný nástup. Malek má rozhodně na to, stát se novým kybernetickým Dexterem! Po prvním díle jasných 100%.(2.6.2015)

Pilot super, první tři díly taky. Doufám že nebudu muset po dalších dílech ubrat z pěti hvězd. Zatím si je seriál jednoznačně zaslouží.(21.11.2015)

• - Rootkit je v seriálu i zajímavostech definován špatně. Jedná se o aplikaci, která získává (často chybou v systému) práva nejvyššího administrátora (v Unixech je to ROOT proto také název Rootkit - Root Toolkit). Díky tomu pak dokáže maskovat nejen svou činnost, ale i činnosti dalších aplikací nebo procesů. (grovik.net)

• - Veškeré příkazy použité při útocích jsou smyšlené. Například v 1. epizodě 1. série Elliot (Rami Malek) vol Michaelovi (Armand Schultz), protože potřeboval zjistit co nejvíce informací, které mohl pak následně použít pro slovníkový útok. Slova odděloval středníkem (... 2C;Yankees;Flipper), který ukončuje příkaz, tudíž zbytek slov za prvním středníkem nedává smysl, a příkaz tak nemohl proběhnout správně. (Able_Loyal)

• - Původně se počítalo pouze s mini-sérií, ale po značném ohlasu, který seriál získal, se studio rozhodlo pokračovat s druhou řadou. (Kailo)