Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lordkolol

  Hodnotit to po prvním díle nehodlám, ale rozhodně mě to pohltilo a namlsalo. Už aby byly další díly!(10.6.2015)

 • emma53

  Pilot výborný, další tři díly jsem ještě zvládla, ale pak už šly události mimo mě, takže to po pátém dílu vzdávám, sorry.(23.10.2015)

 • Gaaron
  *****

  Season 1: 10/10(10.1.2016)

 • pufina
  ****

  PILOT velmi překvapil a uchvátil. Je to jako nahlížet na mou blíbenou postavu ze seriálu The Following (konkrétně postava Theo), jak si užívá haknutí systému a mění zároveň svět. Těším se na pokračování a hodnocení postupně dodám. edit Po několika dílech rozhodně lze usoudit, že seriál má své kvality, nádech originality, napětí a zatraceně zajímavou hlavní postavu. Čas ohodnotit..(2.7.2015)

 • Davies182
  ***

  1. SEZÓNA: Jasně, takže dělám si poznámky: konzumní společnost je banda vypatlanců, moderní technologie jsou zlo, peníze nám vlastně jen ztrpčují život a nejlíp bylo všem zuboženým lidičkám před desetitisícama let v jeskyních bez hypoték a baráků, který by vlastnily nenažraný banky. Mr. Robot zkouší být novodobým "IT Dexterem" a přichází s docela obstojnými nápady v rámci thrillerového žánru. Naneštěstí mu ale citelně ubližuje skutečnost, že jej dle všeho napsal tak trochu zakomplexovaný extrémní levičák. A to jinak vážně nesnáším, cpát do komentů podobná rádoby (ryze subjektivní) moudra. Zajímavé téma a poutavý děj jsou zde poměrně rušivě shazovány násilně zobrazovanými názory tvůrčího týmu na problematiku rozbujelého kapitalismu. Místo toho, abych se bavil, rotovalo mi spíš v hlavě hrozně moc otázek na všechna možná i nemožná sociální témata. Pakliže to byl záměr, tak super, pošlapal mi ale plnohodnotný divácký zážitek. Až si budu chtít zapolemizovat nad světovou ekonomikou, koupím si raději vysokoškolská skripta.(10.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace