Bobby (Jesse Eisenberg) pochází z Bronxu. Žije s věčně se hašteřícími rodiči a bratrem Benem (Corey Stoll), který jako čistokrevný amorální gangster zastává názor, že každý problém se dá snadno vyřešit hrubou silou. Bobbymu je jasné, že potřebuje změnit prostředí. Odlétá do Hollywoodu, kde začne pracovat jako poslíček pro strýčka Phila (Steve Carell), který je mocným agentem filmových hvězd. Vstupuje do světa opojných večírků, plných celebrit, modelek, playboyů, producentů a politiků. Na první pohled se však zamiluje do strýcovy půvabné asistentky Vonnie (Kristen Stewart). Problém je, že Vonnie má vážný vztah, takže se Ben musí spokojit s pouhým kamarádstvím. Ale nic netrvá věčně, Vonnie se s přítelem rozejde a velmi rychle opětuje Benovy city. Jeho nabídku k sňatku však odmítá. Zlomený Bobby se vrací do New Yorku, kde začne pracovat s bratrem Benem, který si otevřel noční klub. Z Bobbyho se stává velmi schopný impresário a z klubu Les Tropiques jeden z nejvyhledávanějších ve městě. Přestože Bobby stále miluje Vonnie, sblíží se s Veronikou (Blake Lively), okouzlující dámou z vyšší společnosti. Svatba. Veroničino těhotenství. Benův život se zdá šťastný. Ale jen do toho večera, kdy do dveří Les Tropiques vstoupí Vonnie... (Bioscop)

eexDon

Für mich - 70%, - /všem postavám se tak dařilo a Corey byl po zásluze potrestán - takové naivní a do toho ten milostný trojúhelník/, + /retro atmosféra byla velmi dobrá, pár zábavných dialogů a narážek na Židy a žádnej přešlap k tomu, jo to potěšilo/, hodnocení - zajímavé milostné retro z filmového prostředí a bez přešlapu, žádnej happy - end na konci - pane bože, děkuju, šlo to, líbilo se ()

WillH.

Atmosféra 30-tych rokov, pekné ženy, slnko, bohatstvo, sláva a Hollywood. Krásna a slnečná Kalifornia na začiatok a v druhej polovici čarovný a Woodyho obľúbený New York. Samé večierky, kluby, barová hudba, ale aj romantika v prítmi západov slnka v lokáloch; a ako korenie aj príchuť gangsterských praktík tej doby. Talentovaný a charizmatický Jesse Eisenberg; Rozkošná Kristen Stewart a šialene zvodný úsmev Blake Lively. Hoc je dej trochu predvídateľný, ale o veľké zvraty v Allenovských filmoch nikdy nešlo. Jeho prednosťou v poslednom období sú neopozeraní herci – tak ako aj v tomto prípade. A samozrejme nemôže chýbať pobláznenie, zamilovanosť, sklamanie, vytriezvenie ..... Všetko čo sa len môže medzi mužom a ženou odohrávať; debaty, iskrenie, vábenie, rozhodovanie, spletitosť a komplikovanosť vzťahov a jednoduchosť chémie a potrieb. ()

Gajdos

nuda.. zápletka 1.. nuda.. nuda.. rozuzlení 1... nuda.. nuda.. nuda.. zápletka 2...nuda...očekávání "rozuzlení 2"...nuda.. konec. ... zklamání. Stačí vidět jednou, možná 1,5x zrychleně. ()

stret

Ploché a sterilné. Ďalší film bez skutočného scenára vymyslený režisérom. Hlavným problémom filmu je obsadenie Jesse Eisenberga do hlavnej role v romantickom filme. Je to nesympatický, necharizmatický, hrbatý ňouma, ktorý NEMÁ na partiu obsadenú Kristen Stewartovou. Tá chémia nefungovala, ale odpudzovala. Iná mužská postava mohla z tohoto technicky pekne urobeného filmu bezproblémovú priemernú jednohubku. Dejová linka s mafiánskym bratom ako aj názov filmu sa zrejme odkazuje na starší film. ()

Lasllye

Poněkud nemotorné, rozpačité a těžko uvěřitelné. Kristen mám ráda, ale tuhle roli jsem jí neveřila. Hudba trvající celou dobu filmu působí spíše rušivě a podivný konec ve mě zanechal rozporuplné pocity. ()

MATTcz

Tento snímek byl už poněkud živější, vtipnější a tak všeobecně se tam něco dělo, tím samozřejmě nechci říct že by nový snímek ,,Wonder Wheel'', byl nějaký horší. Je to stejně skvělé dílo, jako toto. Woody Allen prostě umí. Ale přejdeme k samotné recenzi filmu. Film se mi na první pohled líbil velmi, a musím se opakovat jako v předešlé recenzi, ale 50. léta jsou pecková léta, a hudba.. všechno se mi prostě s té doby líbí. Jesse Eisenberg to výborně zahrál, spolu s Kristen Stewart. Ti dva se do takových let náramně hodí. A světoznámý herec a komik Steve Carrel, zde zazářil jako agent znamých Hollywoodských herců a hereček. Pan Allen umí vybírat do svých filmů velmi známé osobnosti, u kterých by neexistovalo že je nepoznáte. Na filmu se mi líbil pohled do takové té pravé hollywoodské smetánky, kterou ve filmu můžeme spatřit. Dále takové ty scénky s mafiány to mě hned rozesmálo, a co se týče humoru tak zde byl na úrovni. Dále musím pochválit, že se příběh neodehrával jen na jednom místě, jako tomu bylo ve ,,Wonder Wheel''. Na tento film nemám žádná negativa. Obsazení, Dobové prostředí, hudba a kostýmy. Nemám zkrátka co vytknout. Již po zkouknutí druhého díla od pana Allena jsem zjistil, že tyto filmy dokážou krásně zatáhnout do 50 let, a to se mi líbí. Určitě čekejte další recenze na podobné filmy. Dávám stejné hodnocení jako u minulé recenze. Protože se mi oba filmy líbí naprosto totožně. Tím samozřejmě nechci říct, že by mnou zvolené hodnocení bylo špatné. Ale udělejte si obrázek sami, protože to je to nejlepší co můžete udělat. :-) ()

aznaho

Je to hezký. Prachy na to sehnal, dobová dokonalost je 100% a k tomu jazz a povedenej casting. Co víc si přát v úterý večer před spaním?! Done ()

PsychedelicQ

Netypický romantický příběh, ze začátku připomínající atmosféru Amélie z Montmartru, pak povolně postupuje v jazzovém tempu dál. Líbil se mi vizuální styl, herecký výkon Kristen Stewart a Blake Lively, ale ne Jesse Eisenberg, moc mi nesedí jeho křečovitý projev. ()

APLSMLS

Woody Allen popadesáté o tom samém, ale v prostředí zlatého Hollywoodu to funguje o něco líp než jinde. Tentokrát se krotilo s nesnesitelností postav, jsou příjemně průměrné. Druhá půlka už slabší, ale v pohodě. ()

Fibonacci

Slabučký priemer vúdyho holyvúdu. ani romantika, ani komedia, ani drama, ani dialógy, ide len o akési artové nahliadnutie do zlatého veku filmovej ameriky s pozadím nie moc zaujimaveho deja a už vobec nie so žiadnym zvratom.. hmmm, radšej by som si dal šupu do budky a ko to pozerať znova.. takto sa to nerobí do psej matere. ()

Morgane

Trochu slabsi Woody Allen, jelikoz film, snad krome postredi v nemz se dej odehrava, postrada originalitu i silne momenty, a to na rozdil od jinych Woodyho del. Zaroven ale plati, ze slabsi Woody je stale silnejsi film obecne, a to hlavne diky skvelemu hereckemu obsazeni a celkovemu filozofickemu naboji dila. ()

Sejkorka

Dvě * neznamenají nekoukatelnost. Je to tak 55%, čemuž minusem pomohly hlavně dialogy, tedy většina dialogů. Ty jsou vesměs plácáním prázdné slámy, ale třeba je to účel. I ty závěrečné pohledy do prázdna jsou dost křečovité, jako by si oba (Bobby i Vonnie) úpěnlivě přáli být nešťastní. Velké zklamání pro mne je malý prostor pro Blake Lively. Kvůli ní jsem film vyhledal, nedbaje na nízké hodnocení 63%. Ale ona se v podstatě jen mihne, má pár scén s Bobbym. Zklamání proto, že u mne patří mezi tři největší krasavice inteligentní herečky. Plus Catherine Zeta-Jones a Claudia Cardinale. Kristen Stewart je taky poměrně pohledná, ale moc filmů jsem s ní neviděl (protože nemám rád upíry). Skvělá je však jako Joan Jett v Runaways. Co se týče děje filmu, pozornost zaslouží fakt, že Bobbyho bratr Benn si zaslouženě sedl na elektrické křeslo, byť dostal ty nejlepší právníky. Jo, a je škoda, že židi nevěří v posmrtný život. Měli by více příznivců ..... ()

Polik_

Nevýrazná romantika o snech, rodině a Hollywoodské smetánce. Být na Eisenbergovo místě kdokoliv jiný, asi bych film býval ani nedokoukal. Děj je předvídatelný a kromě začátku ani nijak zvlášť záživný. Aspoň stopáž to má rozumnou. ()

Paolina.Proc

Krásná výprava a kouzelné krásky v nádherných ženských šatech, to jsem si moc užila, jinak nechápu smysl tohoto filmu , ani s jednou postavou jsem se nesblížila , od půlky filmu mi lezli na nervy a komedie to take nebyla. Přesto jsem to dokoukala a nemůžu říct, že bych se úplně nudila. Konec debilní jako celá povaha hlavních nezodpovědných hrdinů... ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest