Kanada / Francie,
2013, 9 h 32 min
(Minutáž: 22 min)
Epizody(26)
-
The Fall of Lokar (S02E01)
-
The Rise of Zane (S02E02)
-
Arrival of the Hiverax (S02E03)
-
Shadow Ekayon (S02E04)
-
The Escape of the Imperiaz (S02E05)
-
Discovery of the Kairu Cube (S02E06)
-
New Redakai, New Warriors (S02E07)
-
Return to Kieran's Castle (S02E08)
-
Shadow of the Radikor (S02E09)
-
Vision of Catastrophe (S02E10)
-
Shadow of the Shadow (S02E11)
-
Boomer Goes Platinum (S02E12)
-
Darkness Rises (S02E13)
-
Tournament Of The Kairu Cube (S02E14)
-
Leviathan's Wrath (S02E15)
-
Plot of the Imperiez (S02E16)
-
Kairu Feud (S02E17)
-
When Dark Roots Take Hold (S02E18)
-
Mookee's Mission (S02E19)
-
The Two Faces of Ky Stax (S02E20)
-
The Power of the Imperiez (S02E21)
-
Elimination Island (S02E22)
-
Battle of the Hiverax (S02E23)
-
The Spreading of the Shadow (S02E24)
-
The End of the Shadow- Part 1 (S02E25)
-
The End of the Shadow- Part 2 (S02E26)
Hrají
Dan Petronijevic
Kanada
Nejlepší seriály:
Hvězdy týmu (2003) (seriál) - herec, a.z.
V síti CIA (2007) (seriál)
Letterkenny (2016) (seriál)
Cory Doran
Kanada
Nejlepší seriály:
Myšák Geronimo Stilton (2009) (seriál)
Poznáváme přírodu (2011) (seriál)
Hurá za hádankou (2007) (seriál)
Jamie Watson
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Bakugan: Battle Planet (2018) (seriál)
Lyon Smith
Nejlepší seriály:
Rovnátka (2001) (seriál)
Tlapková patrola (2013) (seriál)
Brutální Nikita (1997) (seriál)
Katie Griffin
Kanada
Nejlepší seriály:
Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)
Traders (1996) (seriál)
Adresa: L.A. (2012) (seriál)
Athena Karkanis
Kanada
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Chappelle's Show (2003) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Wil Wheaton
USA
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Donald Reignoux
Francie
Nejlepší seriály:
Úsměvná galerie (2018) (seriál)
Lucky Luke (1984) (seriál)
Titeuf (2001) (seriál)
Marie Nonnenmacher
Nejlepší seriály:
Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)
LoliRock (2014) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Martin Hylander Brücker
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Tváří v tvář (2019) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Frederic Souterelle
Nejlepší seriály:
Robotboy (2005) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Marc Bretonnière
Nejlepší seriály:
Carův kurýr (1998) (seriál)
Série noire (1984) (seriál)
Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)
Jessie Lambotte
Nejlepší seriály:
Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)
Caroline Mozzone
Nejlepší seriály:
Špionky (2001) (seriál)
Škeblík (2014) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Tony Marot
Nejlepší seriály:
Byla jednou jedna planeta (2008) (seriál)
Gormiti (2008) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Eden Gamliel
Izrael
Nejlepší seriály:
Huntik (2009) (seriál)
Myšák Geronimo Stilton (2009) (seriál)
Yakari (2005) (seriál)