Janě je čtrnáct let a přihlásila se na letní tábor. Těší se na něj, dokud nepotkala Jindru. Je úplně jiný než kluci od nich ze třídy a moc si s ním rozumí. Za pár dní se ale musí odloučit, protože je přihlášená na onen tábor. Vůbec se jí tam nechce a nepomůže ani když předstírá, že je nemocná. Soutěže ji nebaví, hlídku má v dešti, sedne si do mraveniště, svému družstvu znemožní vyhrát... Polepší se? (T369)

lioncel

.. childhood memories .. .. mé současné pravé jméno je NOSTALGIE - SMUTEK … na tento film jsem nikdy nezapomněl, nešlo to .. mé klukovské srdce tenkrát plesalo okouzlením a nedočkavostí .. do prkna !!! … ()

rakovnik

Pohodový dětský film s naprosto uvěřitelným příběhem. Prostý, jasný a jednoduchý příběh, kdy zamilovaná holka dělá přesně to, co zamilovaná holka dělá normálně. Sice mě štvala opakovaně znějící písnička od Plavců (?), ale naopak třeba mladý Jandák zahrál svou roli moc sympaticky. Moc nechápu lidi, kteří i zde vidí pionýrskou agitku. No, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. ()

cariada

Naprosto pohodový snímek pro děti o zamilované dívce, co musí ač nechce ject na tábor. Rodiče jedou k moři tak, že musí za každou cenu ject. Jana je velice pěkná holka , ale na táboře dělá vše proto, aby jí poslali domů a co může kazí. Dokonce i s jedním klukem na motorce ujede, ale chytnou ho esembáci a tak musí Jana po svých jenže je bouřka a ona se vrací zpátky do tábora či jí cestou někde najdou. Samozřejmě to odstuně a čeká, že jí pošlou za trest domů. Před tím dostala pohled od kluka, jenže je zřejmé, že on naní kašle a užívá si prázdnin. Nakonec to jak jinak dopadne dobře a Janu nevyloučí a ona se zapojí s chutí do tábora. Do toho tu hrajou tehdy velmi oblíbený Plavci. Krásné prostředí tábora herecké výkony v pohodě Jandák ještě štíhlý a rovněž jako pohodář. Oddychový film nejen pro mládež. ()

Elyssea

Jindříšek jí řekl pár načtených vět o sterém Egyptě a naivní Janička doufala v dopisy. Nepřišel ani jeden, což bylo jistě velmi nečekané. Ale Janička je dívka poněkud nechápavá, a proto si zkazí celý tábor a chová se jako husa. Naštěstí má natolik chápavé vedoucí - hlavně Vikiho s nechutnými vousy. Tenhle film je o třídu horší než Metráček a naštěstí taky méně opakovaný. ()

zette

Hezky, az nostalgicky film se sympatickou Miladou Vnukovou v hlavni roli. Pekne pisnicky a dobra letni atmosfera. ()

sator

Jako prebuscentovi se mi to líbilo, zvláště žáby...Vnuková kopie Mirky Šafránkové.. Jeden z uvěřitelných dětských snímků... Tábor stál u Nezabudickeho mlýnu ()

Estrellita

Film je to naprosto průměrný, přesto však kvůli nostalgii s hodnocením přitlačím. Někdy musí vyplavat na povrch moje slabost pro skauting a tramping, pro táborové hry a soutěže, pro dětská přátelství a schopnost odpouštět, pro táborový oheň a country písničky hrané na rozladěnou kytaru... Je to odhlédnutí na cestu mého dětství, kdy všechno bylo ještě tak sladce jednoduché. ()

andrii

Svlaž, žákyně, hlavu vzpurnou, plnou bažin. Není nad letního muškaře, mušketýra od leknínů, když první motýl nelenil, odletěl. ()

HonzaBez

"Kam se všichni těší kdo to ví, i já to vím, i ty to znáš. Tam kde čeká tábor stanový, ten přítel náš..." Táborů jsem zažil a (a snad ještě zažiju) víc než dost, tak jsem se na tento Hanibalův kousek docela těšil. Musím ale říct, že i když se program na "filmovém" táboře zas tolik nelišil od táborů, jak je sám znám, celkově jsem zde postrádal takovou tu pravou táborovou atmosféru. Možná za to může až příliš hravá hudba (se zpěvy) Angela Michaljova nápadně v některých sekvencích připomínající jednu píseň z pohádky Zlatovláska. A ačkoliv mám hlas Karla Zicha vcelku rád, že by jím musel zpívat zrovna Vítězslav Jandák, to tedy vážně nevím. Kdyby msto tohoto umělého songu zazněla ve filmu nějaká pořádná táborová "odrhovačka", bylo by to nejspíše "jiný kafe". V úvodní části (před zahájením tábora) mě jinak kromě koncertu skupiny Plavců/Rangers docela zaujalo (a pobavilo) pár hlášek tatínka hlavní postavy Jany v podání Jiřího Valy ("Hele Olino tady píšou, jestli vyvážíme nějaký zlato. Mám tě tam napsat?" :D). ()

farmnf

Tenhle film jsem jako dítě miloval a šel jsem na něj 3x (po 1 koruně), Milada Vnuková pro mě byla starší 14tiletá šťabajzna, která už asi o sexu něco ví. Fascinovala mě nejen svou dívčí krásou ale odhodlaností rozbít těm zasraným pionýrům jejich komunistický táborek, plný poddajných slepic, dementků a řádů. Bohužel, na konci ji tak vymyli mozek, že se podřídila, tak jako jsme se podřídili všichni v této zemi, v tom našem 15ti milionovém komunistickém táborku plném hlídek a soutěží. A když jsem měl na západním okruhu hlídku, tak jsem si vzpomněl jak to ta holka krásně sabotovala a říkám si s vojínem Nejezchlebou: co uděláme vole... a z ušetřených nábojů jsme vždycky něco z vojenského zařízení rozstříleli na mraky, no nezbylo z toho ani hovno a tak nás to trošku zahřálo u srdce. ()

RonaMidu

protože jsem na táboře nebyla,tak nemůžu vzpomínat jako jiní tady,ale zase mi ten film připomněl jinou věc - můj tatínek miloval Plavce a měl všechny jejich desky...a ty si po večerech pouštěl na gramofonu ,takže jsem to "povinně nepovinně" musela poslouchat taky :-)......ale zpět k filmu: příběh je takový ze života - podle toho,co mám o táborech naposloucháno od ostatních,co tam jezdili ...herci vesměs hráli fajn - jen ten vousatý Jandák s hlasem Karla Zicha při zpěvu a pionýrským šátkem na krku mi zase přivodil husí kůži,aniž by asi chtěl :-) ()

vitekpe

Taky jsem mel slavnostni (modry) a pracovni (zeleny) kroj. A jezdil na tabory. A bylo to vzdycky super. Myslim, ze film atmosferu vystihl dobre. P.S.: jak ta holka v plavkach a bosa skocila na tu krosku, a frajer ji vezl "stokilometrovou" rychlosti, to me pobavilo. Chtel bych videt ty jeji nohy na konci takovehle jizdy...Ja bych na to teda odvahu nemel. .-) ()

samuele

Oddychovka pre mládež 70.rokov.Hlavná hrdinka sa nám zaľúbila a kedže je v puberte robí každému napriek, najme táborníkom... Kto si chce zaspomínať na staré dobré časy pionierske, bude mať s filmu zážitok a možno aj prežije emočné napätie,ale inak priemer. ()

bari68

Príjemná letná pohodovka pred deti, mládež aj celú rodinu. Je síce ťažké určiť, či aj dnešnej generácii mladších ročníkov by sa to páčilo... Aj keď filmová kvalita alebo dejová linka je príliš plytká, tak to stokrát omielané klišé ,, takéto filmy sa už dnes netočia,, tu stále platí. ()

Paity

Tuctový rodinný socialistický snímek, který je tak dobrý na to, když vám nefunguje dálkový ovladač a televizor je daleko. ()