deiwitch

Od tohoto snímku jsem zřejmě čekal více, než se mi v konečné fázi dostalo, což ovšem neznamená, že by mě zklamal, ba právě naopak - vyniká superhvězdným hereckým obsazením, které jen tak nenajdete a všemu vévodí dvojice Banderas / Depp, který svým charizmatem zvedá film o 20%, dále zde máme poněkud složitě vystavěný příběh, ve kterém se leckdo ztratí a skvělou hudbu podtrhující atmosféru. Suma sumárum zde máme film, který je zábavný, ale nic víc. ()

Strike

Výborný Johny Depp zastiňující výborného Danny Treja a Willema Defoea. Bandras se v roli posmutnělého Mariachiho trochu trápí ale stále solid. Škoda malého prostoru pro přenádhernou Salmu. Jinak by neškodilo film trochu prostříhat a ujasnit. P.S.1 "Fuckin´bells" (Johny Depp):-) P.S.2 Super dokument na DVD o tom jak se vaří Puerco Pibil P.S.3 The biggest Maxican je stejně Danny Trejo :-) ()

Greg25

Z volné trilogie jednoznačně nejhorší snímek, i když já bych to moc neporovnávala, protože každý z těch snímků je natočen v trochu jiném duchu. El Mariachi byla vynikající černá satira, Desperado byl stylový snímek s neopakovatelnou atmosférou a Tenkrát v Mexiku je sice průměrně dobrý snímek, ale spíš takový "akčňáček", kde už moc prostoru nedostává Banderas, což je škoda, i když Depp je taky dobrý. Smůlou Tenkrát v Mexiku je příběh, Rodriguez nedokázal navázat na Desperado s nenuceností, děj příliš dře a místy je už moc nucený. 60% ()

masiko

Příliš mnoho postav, příliš komplikovaný děj, příliž nedotažených motivů a žádný humor. Kladem je asi jen Johnny Depp, který je (i když ho nemám moc rád) v první polovině skvělý, ale pak už ta jeho nesmrtelná postava začíná být totálně přestřelená. Stejně jako celý tenhle film. ()

Martinius

rodriguez je v podstate mexicky uwe boll. som stale viac presvedceny, ze jeho prve tri popularne snimky boli skor dielom nahody a pritomnosti zlatej ruky tarantinovej ako autorovych kvalit. po from dusk till down sa nad jeho kreativitou zatvorila voda a rodriguez len zostal trcat v plytkej zumpe sebaklamu o vlastnej genialite. rovnako je na tom once upon time in mexico. odhliadnuc od niekolkych povsimnutia hodnych hlasok, slusnej hudby a skveleho deppa ide o rezisersko-scenaristicky vykon hodny absolventa lesnej skolky. divaka az prekvapuje, ako mohol RR na tuto neskonalu sracku ukecat celu plejadu hollywoodskych hviezd - zeby pod zamienkou charitativnej vypomoci mexiku? OUTM je pozersky imidzisticky blivajz, ktory sa na sekundu (co do ambicii, rozpoctu a hereckeho ansamblu) dostal do prvej ligy, aby z nej vzapati s piskotom a hanbou vypadol. dej nie je vtipny ale skolkarsky smiesny, plno scen je zbytocnych a podaktore su natolko trapne a pateticke, ze sa pri nich hanbite. rodriguez by sa mal vratit naspat k amaterskej tvorbe, tam kam patri. na viac totiz nema. ()

Brejlil

Rodriguez sice dokáže, že si umí poradit s každou částí filmového procesu (scénář, režie, kamera, střih, hudba a kdoví co ještě), a co nezvládá, na to má příbuzné (kolik jen je Rodriguezů v titulcích), ale film pak vypadá spíše jako podpora Rodriguezů v nezaměstnanosti, než cokoli jiného. Nudný, celkem nezajímavý film nezachraňují ani akční scény, jsouc dokonalou kombinací nereálnosti, ošklivých chyb ve střihu a lacině digitálních výbuchů.. Film vlastně nezachraňují ani herci, Salma ani není na ozdobu, Banderas je Banderas a nic víc, Rourke občas někoho zabije a to je všechno, Trejo sice vyděsí jedním brutálním šklebem, ale jinak zmizí ze scény, ani si nezapamatujete jak. Ani Dafoea si moc neužijeme i přes určité kvality. Kdo zbývá? Jen Johnny Depp, jehož agent Sands svým zachováváním rovnováhy (rozumněj průměru) film alespoň trochu pozdvihl. Film je tak jen pozoruhodný jen svým voláním po konci nadvlády drogových kartelů a zlepšení poměrů v Mexiku. ()

Berry

O velký řád horší než Desperado. Banderas byl sice pořád ten správnej maník (stejně jako všudeskvělý Johnny Depp), ale narozdíl od Desperada, tady jsem už nedokázala tolerovat trhlost a nepravděpodobnost honiček a přestřelek. A pokud jde o tu slepotu Johnnyho Deppa, ta pecka do hlavy sice vtipná byla, ale jinak mi ho bylo spíš líto-a to asi nemělo. A dokonce i ta čivava podala lepší výkon než Eva Mendes. ()

TaanStari

Film který jsem dokoukal dokonce až napočtvrté!!! 3x jsem u toho usnul... Ale nakonec to nebylo zase tak špatný. Průměr, ale hodně rozvleklý. ()

strangercz

Zakončení trilogie o El Mariachi sice je o dost slabší než předchozí díl. Trpí hlavně přemnožením hlavních postav a celkovou zmatenost, ale i tak sem se u televize parádně bavil ()

Dogmeat

Některé akční scény působí jako ze starých amerických seriálů 80.let a kazí tak výsledný dojem. Hvězdička navíc za Johnnyho Deppa. ()

Juja

Proč se Salma Hayek uvádí v titulcích na druhém místě, když se ve filmu mihne celkem asi ve třech minutách, navíc vzpomínek..? ()

HouseMK

Tohle opravdu nebyl ten pravý film na první rande... Jak miluju Desperada a El Mariachiho, tak tohle prostě ne. Hlavní postavu jsem ve filmu mockrát neviděl, zato přibylo spoustu dalších nepřehledných postaviček (zaujal mě pouze Depp, jedno oko nezůstalo suché). A už mu zase zabili holku, sakra! To už fakt naštve... ()

Dominol odpad!

Nejdříve jsem dal jednu hvězdičku, pak si ale uvědomil, že vlastně nemám za co. Jeden záběr na drsnou, pomstichtivou tvář Antonia Banderase opakovanou po celou dobu filmu, nejnerealističtější akční záběry, co jsem kdy viděl (scéna, kdy Banderas se Salmou Hayek utíkají svázaní za ruce před střelci je k zasmání), a scénář snad jen do nebe volající. I ta hudba mě zklamala. A Johnny Depp? S rolí, ve které bezdůvodně zabijí kuchaře a servírky, film nezachrání on, ani by ho nezachránil nikdo jiný. ()

Wardan

Do Desperada jsem se prakticky zamiloval, a tak jsem si s velkým očekáváním pustil sequel. A na takový pokles jsem rozhodně nebyl připraven. Úvod jsem si docela užil Banderas s Deppem se sejdou v restauraci, Banderas je super skoro jako předtím a Depp je famózní, padají super hlášky a má to odpich. Pak se začal rozbíhat děj a zjistil jsem že, scénář je špatně napsaný a překombinovaný. Doufal že to akce vytáhne ale ani to ne, akce je strašně zkažená. Rodrigueze absolutně nepoznávám, takhle ho prostě neznám (neviděl jsem Spy Kids a jeho další infantilní blbosti). Jediné co můžu ještě vyzdvihnout je fajn Willem Dafoe, sexy Eva Mendes a pár scén, které jsou docela cool. Hrozný úpadek. ()