helloween93

Hrozně překombinovaný děj, unylé, přišlo mi, jak když to má přes dvě hodiny. Nezachrání to ani Depp s tričkem "I'm with stupid". O dvě třídy horší než Desperado. ** ()

GOREGASM

Tak tady ztratil Roberto absolutně kontrolu nad výsledkem. Jak jinak si vysvětlit ten špatně zamíchaný guláš telenovely, nadsázky a akce bez hranic a hereckého ansámblu velmi těžkého kalibru. Vůbec to do sebe nezapadá. Vypointovaný dialog (v nich exceluje fantastický Johnny Depp), střídá nesmyslně zběsilá akce, ve které neplatí žádný z přírodních zákonů. které znáte a hned nato, aby vám z toho adekvátně hráblo, příjde nonsens na způsob babičky v kostele kterou v jejím pokání nevyruší ani megalomanská přestřelka. WTF. 40% ()

burton

" Hasta luego" "Didoprdele" Dala jsem to na podruhé. Pekelně se soustředila, abych pobrala všechny jemné finesy černého humoru, kterými je toto dílo prodchnuto. Temný a záhadný El osamocen kráčí za svou pomstou, aby nakonec osvobodil nejen svou temnotou poznamenanou duši, ale....to uvidíte. Jednotlivé postavy jsou kontrastní a každá má svou originalitu. Samozřejmě, někteří z vás si všímáte jen Johnnyho Deppa. Jasně, právem. Je tu doslova na ráně a opravdu se zde stává nesmrtelným. Noa to PTZ - El už nesmrtelným dávno je. Tak je to. Nebudu tu psát o tom, jak se mi všechny postavy líbili. To musíte vidět. A důrazně doporučuju u toho neštrikovat, jako já prve, ale fakt se dívat, poslouchat a furt něco extrovnějšího od tvůrců nečekat, páč tohle už je extrovnější. ()

Pořez

Film není až zase tak špatný... Výběr herců (do hlavních rolí) se režisérovi vydařil. Akční scény mají spád a tu typickou Rodriguezovskou nadsázku a divokost. Ale to je asi tak všechno :o( Už dávno jsem si ale zvykl dostat od Rodrigueze něco víc. Něco, co udělalo Desperado Desperádem a proč je ten film tak oblíben. Jsou to ty hlášky, které se proplétají filmem a taky příběh, jednoduchý, ale stále přítomný, který to vše pojí v jeden celek. Výsledek tohoto filmu je jako ozdobený Vánoční stromek, ale bez stromku. ()

levente

Velké zklamání. Film o ničem. Zbytečně krutý. Rodriguez, který je napsaný i pod scénářem ujel. Dvě hvězdičky dávám jen za poslední scénu se Salmou Hayek (ve filmu hraje asi 3 minuty) v kraťounkém snad trošku kýčovitém rozhovoru o svobodě a za hudbu, která je skvělá vyjma singlu pistoleros, který je špatný. ()

plagjoklas

Skvelé pokračovanie desperado, ktoré je však o niečo slabšie ako jeho predchodca a to hlavne preto lebo je tam príliš veľa postáv. také 3 by som vyškrtol a vôbec by mi nechýbali. Perfektný scenár, bombová hudba (Rodriguez drtí do gitary a ide mu to) perfektné herecké výkony (Antonio je nadpriemerný ale stojí v tieni Johnyho Deppa, ktorý si takmer celý film ukradol pre seba čo vôbec nie je na škodu). Viem že na tento film sú rozporuplné názory ale mne sa páčil a užil som si ho naplno. Pre mňa 4 a 1/2 *. ()

ex.it

Mám ráda Rodriguezovy filmy a konkrétně Tenkrát v Mexiku je můj nejoblíbenější z nich. Skvělé obsazení, akce... Není to žádný převrat, ale mám ho ráda. ()

Jeand´Boa

Dobré, leč zbytečné dle mého soudu... nikterak se to na mně nepodepsalo...což by mohlo být dobré, kdyby to mohlo být myšleno že nikterak negativně...ale ono ani pozitivně...což už tak dobré není... ()

Pekisan

Podobny recept, privela ingrediencii, ktore este spolu ani velmi nefunguju. Uz len to, ze Salma umiera hned na zaciatku (pritom si staci strihnut asi najlepsiu scenu filmu) a je "nahradena" mexickou frndou cislo dva Evkou Mendesovie, by mohlo zniet ok. Ale Mendeska nedostava dostatok casu ani priestoru, aby ukazala svoje filmove kvality a charizmu (rozumej koze a rit ven) a hlavne v porovnani s tetou Hayekovie je to len slaby cajicek o piatej.....rano. Dalej Johnny Depp momentalny filmovy exot je jasna a dobra volba na ozivenie chuti, ale aj on hra (velmi dobre) len to co ma v scenary. Hovno na panvicke je zaujmave, ale stale nejak tak smrdi po hovne. Celkovo som absolutne netusil kto ide po com a po kom a hlavne ich dovody. Privela postav, primalo casu. Nakoniec sa nam dostane pohladnicoveho zaberu stastnej mexickej dedinky a mne je jasne, ze casy Rodrigeza a upirov su nenavratne prec. Mozno to este zachrani Machete ...in space. ()

AxelWers

Tento film si treba pozrieť viac krát, lebo dej je taký prekombinovaný, že na prvý krát sa v ňom človek stratí. Ale páčilo sa mi to. ()

dakarin

Tarantinovský styl, trochu drsný humor, ale kvalitní řemeslo... navazuje na Desperada, ale tak zcela to nesedlo ve vyznění, maličko chybí... 72% ()

Dejvid007

Jako kdyby tento film nedělal Rodriguez. Nechápu, jak se dá takhle zmrvit pokračování naprosté pecky. Slabý tři hvězdy. PS: V traileru i na plakátech vidíme Salmu Hayek jako HLAVNÍ postavu, bohužel její role se dá shrnout do 8 minut :( Vím, že v té době pracovala na filmu Frida, což byl pro ni životní snímek, ale nerozumim, proč ji tvůrci takhle zviditelnili. Asi doufali ve větší tržby. ()

Solly

Jeho starší bráška "Desperado" má víc a lepší humor. Tento film je zase našlapán co se týče hereckých hvězd, ale ty mají většinou málo prosotoru na rozehrání svých postav. Jedná se o standardní akční film místy okořeněný nápady hodnými talentu R.R. Jeho shlídnutí jistě nikoho neurazí a asi ani nebude nudit. ()

chlebos

Tak za 1. točit pokračování desperada a nechat tam Salmu jenom 2 minuty je pitomost! za 2. Točit pokračování desperada bez humoru je ještě větší pitomost! za 3. Točit pokračování desperada na digital je do nebe volající - je to totiž hodně vidět. A konečně za 4. Točit pokračování jakéhokoli příběhu bez pořádného scénáře je úplně největší volovina. Platí to pro Wachovské a teď už i pro Rodrigeze. Dej si pauzu a natoč něco pořádného. ()