„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát. Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká . . . (Bontonfilm)

AnčaRambo odpad!

Česká komedie, nikdo nic nečekal, ale tohle? Ten zvuk? Jako jediné pozitivum vidím v tom, že si štáb udělal hezkou dovolenou na Kanárech.. ()

rozika odpad!

Tak sme dnes opäť odišli z kina. Hádajte na čom sme boli? Správne. SEZNAMKA. Marinovová nedělej to řemeslo. Déláš hanbu. A to som myslel, že film ČERVENÝ KAPITÁN, AGÁVA,UČITEĽKA boli filmy, ktoré už nič neprekoná. Dnes sa to podarilo filmu SEZNAMKA. + jediné pozitívum cca 30 minút čo sme vydržali sledovať film bola hudba. ()

52637

Parkrat se zasmejete, ale to je vse. Komedie o nicem. Namet ale super, akorat to provedeni na platno se nepovedlo ()

aliki78

Byla jsem na tom po dlouhé době v kině. Nejlepší scény jsou asi v upoutávce. Film stojí za prd. Vyhozené peníze. ()

kinoholik

Kameňák tentokrát zasazený do velkoměsta a natočený jako cvičení 3. ročníku FAMU. Herci hráli, co jim scénář a pí režisérka dovolily. Myšlenka dobrá, provedení slabší. ()

jurkee

Odpočinková komedie, kde se zasmějete, nečekejte nic hlubokého, aby jste nebyli zklamaní. Jako odreagování od každodenní všednosti to ale stojí za to vidět. Ve filmu je pěkně znározněný rozdíl mezi mužským a ženským uvažováním, kde každé pohlaví od vzájemného tělesného zblížení očekává zcela jiné vztahové kvality. Pokud už jste znaveni a rozdrceni politikou a mediální štvanicí a nedokážete se zasmát prakticky ničemu, budete pradvěpodobně nadávat, že je to hloupá kravina. ()

Irish Stout

Skvelá Komédia, niektorý asi nepochopili pointu filmu, ma to byt akože uletený film, nie nutná realita. Mňa to teda dosť pobavilo. ()

PsenickaR

Nádherná ukázka toho, jak zabít zajímavý komediální námět. Scénář s režií svěřit do rukou naprosté amatérky, nabrat na castingu rádoby herce z odpadních televizních seriálů a jako top hvězdu dosadit Langmajera, který snad má ještě méně hereckých póz a výrazů než Ben Affleck a to už je tedy co říct. Nuda, nuda a do toho hromada hodně okatě umístěného product placementu a poslední část filmu jako by ani nebyla, odletem film úplně umřel.Nebavil jsem se, protože dvě vtipné hlášky za celý film je zoufale málo. ()

LaPri

Film zřejmě odráží aktuální českou filmovou situaci. Nápad je, ale stále vyhrává kvantita nad kvalitou. Celkově některé scény působí jako dramatický kroužek základní školy, kdy se každý červená studem, jen když někdo řekne dvojsmyslnou narážku na sex. Myslím, že film mohl zužitkovat svůj nápad daleko lépe, kdyby šel více do hloubky postav a jejich dialogů na seznamce. Film se nedá postavit na pár na sílu natlačených ..hlášek" , které zazní už v traileru. ()

Falkenstein

Pro mě vzhledem k úrovni českých filmů příjemný, pohodový, humorný snímek. Když si vezmu jaké zvěrstva dokáže natočit třeba Česká televize v rámci vánočních pohádek, připadá mi tady hodnocení docela nespravedlivé. Obsazení slušné, výkony herců hodně dobré, především seladon Langmajer či Vondráček jako teplý bratr hlavní hrdinky. Musíme si hold přiznat, že součastný český film sází na kvantintu, nikoliv kvalitu. Peněz je prý málo, ale o to víc se točí braků než jeden pořádný. Na druhou stranu, ona ani ta kvalita emerických filmů není kdovíjak oslnivá a je rovněž hodně na poklesu. Krize je už taková, že se točí Xtá pokračovaní nebo děsivé remaky slavných filmů. ()

TomKey

Ano, všichni musíme platit složenky. Ale proč, proboha proč se režisérka rozhodla ty reklamy na rádio Impuls, Smartwings, Apple a Canaria travel spojit dohromady a vypustit do světa jako film? ()

Dussanek

Škoda času, opět dobré téma, dobrý nápad, ale výsledek moc nebaví. To je u filmu, který se prezentuje přímo jako komedie dost podstatná závada. Herci dobří a myslím, že jim komediální talent nechybí, tady ho ale rozhodně neukážou. ()

adinnka

Ale jo, já myslim, že to je vtipnej film. V dnešní době je potřeba natočit i něco takového, aby se u toho člověk lehce pobavil. Výborná homosexuální herecká role Petra Vondráčka, kterej se do toho dokonale hodil, a Langmajer je jasná volba do role pokušitelů. Film mě bavil od začátku do konce. Konec samozřejmě skončí dle osvědčených struktur, dobro vítězí nad zlem a zlo je potrestáno. Film je fajn, zaslouží si i další shlédnutí. Uděluji 4. ()

Controlor

Zavřete oči, odcházím, po mně přijde internet...Kdyby Olda Nový, respektive jeho Kristián, ve své éře tušil, že jednou bude nahrazen internetovými seznamkami, jistě by vkládal do žen větší naděje. Ovšem jejich citová vyprahlost je svedla do náruče novodobého Kristiána, který se vozí ve Ferrari a je proutník, jemuž není stydno zneužívat citlivé osobní údaje klientek seznamky ve prospěch svého neukojitelného libida. Ostatně činí tak z pozice majitele této seznamky. A tak se jednoho dne stane, že se spustí s nejlepší kamarádkou své manželky, která ani v nejmenším netuší, že právě (postelově) randí s jejím manželem, neb ho v životě neviděla. U něj doma byla, jenže fotky s ním jaksi neexistují. Novodobý Kristián dostal tvář Jiřího Langmajera, který byl značně kritizován za to, že roli v tak podřadném filmu vzal. Já bych jeho výkon, ani ostatní herecké výkony, nehodnotil tak příkře. Film neotřele cílí vážně i nevážně na seznamování po internetu, přičemž tohle téma, víceméně z pohledu ženského, působí nově, současně ale dodávám, že dějově už film tak bohatý není. Vychází se z málo pravděpodobné zápletky, že klientka seznamky nezná manžela své důvěrné kamarádky. Ten ji svede, opustí, nereaguje na její telefonáty, ta jej pak (v převlecích) se svým gay bratrem stalkuje, což také působí amorálně. A vše se netočí jen kolem Kristiána a jeho nesčetných známostí, na scéně je hned několik dalších osamělých srdcí obojího pohlaví, které využívají služeb seznamky. Film střídá svoje nálady, od crazy komedie se dostává až na hranici seriálů typu Sex ve městě, nechybí ani voice-overy vyjadřující vnitřní myšlenkové pochody aktérů. Na filmu je ale převážně znát, že jej režíruje žena, ještě víc je znát, že se jedná o její debut. Výsledkem je sled víceméně zábavných scének, které postrádají pevnější režijní uchopení a scenáristickou nápaditost. ()

005

Nádherně zbytečný film. Koukáte, koukáte a zjistíte, že nevíte na co. Komedie to není, romantický film taky ne. Detektivka to už vůbec není. Tak já nevím. ()

PORTER44

Sice nic moc ,ale u pár scén jsem se docela pobavil,Kainarové to slušelo,Ondráček zahrál buznu dobře,na jedno částečné shlédnutí to šlo, podruhé už to určitě vyhledávat nebudu. ()

k.rakonos

Nic moc. Hezký tvářičky, kočičky, na Kajnarku se fakt hezky kouká, ale to je tak skoro vše. Chvílemi místy i vtipná, spíš ale trapná komedie, kterou nezachránil ani Langmajer či Semilák Nosek. Někde mezi 2 a 3 hvězdami..Jo a Gondíkovou fakt nee. ()

kratajirka

Divím se uživatelskému hodnocení. 36% mi přijde ohromně málo. Horňáci si přijdou na své, dolňáci si přijdou na své, Homosexálci si přijdou na své ... Ten film nabízí pohled na několik zoufalých tváří, které nebaví sedět doma a popíjet své Šatonévrypap u knihy DeníkBridžitDžounsové, a tak se rozhodnou vstoupit do světa legální virtuální seznamky. Každý z nás to někdy udělal (lide.cz, nelibimseti.cz, balů.cz, ostatně i na fejsbůůku píšeš cizejm lidem, což je seznamování ...). Tak proč o tom nenatočit celovečerní film s Prouťasem Langošem v hlavní roli? Já říkám - nevidím důvod proč ne. :) Alespoň si duo LangošGondík vyzkoušelo, že manželství nebude to pravé ořechové. Takže jo. Koukni a kladně hodnoť - je to příjemné zpestření ve škatulce "české komedie 21. století". ()

r3musko

V snahe byť vtipný a šokujúci zachádza tento film do extrémov, ktoré zobrazujú až nechutné ľudské stereotypy. Bohužiaľ to nemá úroveň amerických komédií, ani tých bláznivých. Na domáce pomery priemer. ()