„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát. Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká . . . (Bontonfilm)

panMartin

Na úplný odpad to není. Ale i tak je film slabý po všech směrech. Naprosto zbytečný a nudný film. Tohle je filmová tragédie a ukázka toho, že zaostáváme ve filmovém řemeslu. Co je koukatelné je herectví Jirky Langmajera, který funguje velmi dobře a sexy Kajnarová. ()

kocik1

Hloupý a jednoduchý soubor scének, které mě na začátku, jak zdráhavě přiznávám, docela pobavily. Jenže postaru se žít nedá, jak říká jedna moje kolegyně. No a já dodávám, že pár zábavných scének celý film opravdu neutáhne a zhruba v okamžiku, kdy se ztrácí nadhled a lehká karikatura, míříme snad až zbytečně příliš přímočaře k hnojišti českého filmu. ()

vesper001

Langmajerova postava kope podrazáckou Ligu mistrů, a je jen otázkou času, kdy ho jeho oběti nakopou do míst, kde má achillovu patu. V příběhu defiluje spousta nul, které jsou v anonymním internetovém světě nebezpečně životaschopné, naštěstí pro lidstvo jim však světla moc škodí. No a pak je tu ženské postavy, které mají být jedničkami, ale jsou spíš uvozovkami, bez kterých by to scénáristické ticho bylo trapné. ()

Mirokukii

Ke zhlédnutí tohoto filmu mne dohnal pouze fakt, že se již nějakou dobu (jakou přesně neuvedu, jelikož si chci zachovat poslední špetky své důstojnosti) v seznamkových vodách pohybuji, a i když bych spíše své snažení přirovnal ke snaze udržet se na hladině, nežli ukázkovému kraulu, tak i tak není má situace natolik špatná, jako tento film. Holt, samotář ve mne se zkrátka nezapře. Není to ani vtipné, ani přirozené, ale zase ani natolik přehnané, aby to bylo alespoň trochu vtipné. Příběh o chorobném lháři a sukničkáři, jakožto zástupci nejpočetnější skupiny seznamkových predátorů. Jedno ale filmu upřít nemohu, vím jak mám příště začít. "Ahoj, nevím jak to tady chodí. Věř nebo nevěř, ještě jsem si žádné rande přes seznamku nesjednal..."> ()

Mrkvič

No, hodnotit film jako sled videoklipů, docela by to ušlo. Hodně vtipné jsou třeba scény, kdy si holky povídají, místo jejich slov slyšíme muziku, a jejich rozhovor se odehraje až později s pohledem snad na les nebo co. Asi to bylo tak mizerně natočené, že se to takto vyřešilo. Vůbec by mě zajímal dojem autorky celého filmu. Některé repliky na papíře mohly vypadat zajímavě, ale ve filmu se to brutálně nepovedlo, takže snad ani režisérka (a scénáristka v jedné osobě) by nemohla říct, že se jí film líbí. ()

Johnny.ARN

Keby to nemalo taký zbytočný samoúčelný a nezmyselný stred, tak by to možno, možno dopadlo o trochu lepšie. Jedine dobré, čo by sa dalo vypichnúť bol ten námet. Niečo nové, vtipné. Občas som sa ale stratil, kto s kým. A dovolenka na Kanároch vniesla do filmu trochu tepla, čo pri pohľade z okna ukrutne chýba. Obsadenie a výkony tak pol na pol. Od statusu dobre českej komédie to má ale rozhodne ďaleko. 2 z 5 ()

Guzi odpad!

Viděl jsem 20 minut, více bych nezvládl... Slepenec trapných scén, které dohromady nemají s filmem nic společného, bylo mi stydno. Zdeněk Troška je oproti všem zúčastněným filmový Mistr... ()

Georgex

Takhle to dopadá, když film natočí někdo, kdo nemá o daném řemeslu ani páru a ještě se tím veřejně chlubí. Na druhou stranu si Zita Marinovová zaslouží obdiv, že přemluvila investory, aby jí dali pár milionů na natočení filmu, jelikož silně pochybuji, že jim předtím ukazovala nějaký scénář. Film je sled několika na sebe nenavazujících scén, ve kterých jsou přepapouškovány ty nejhloupější stereotypní vtipy o seznamování, které spojuje dohromady pouze postava Jiřího Langmajera, který hraje svůj prach bídný standard, ale i tak nemá ve filmu žádnou konkurenci, jelikož ostatní herecké výkony jsou opravdu otřesné. Na druhou stranu z filmu by se daly vystříhat tak dvě scény, které by asi měly úspěch v nějakém zábavném pořadu na komerční televizi. Moje hodnocení 20%. ()

herr_carter

Myslím, že se natočilo mnohem více daleko větších braků, než je tato oddychovka a já se v neděli večer docela zabavil………….moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

bari68

Klasická pohodovka, oddychovka bez nápadu , humoru a vtipu, ktorú od podpriemeru zachraňuje len to, že jej prázdno utiekalo, nenudilo a celkovo neiritovalo. ()

klukluka

Čekal jsem to mnohem, mnohem horší. Ne že bych nad tím jásal, ne že bych to chtěl opěvovat, ale ta příšerná očekávání to předčilo, neboť v recenzích to dostalo tak za uši, že jsem si to představoval jako nějaké druhé Decibely lásky. To by byla ovšem značná křivda. Tohle mělo děj a několikrát se bylo i čemu zasmát. Jasně, opět to zaplevelili product placementem na kde co, ale za to nemohou tvůrčí profese, tuto nectnost nelze brát jako vizitku příkladně začínající režisérky. Ta si podle mě vedla naopak poměrně dobře. P.S.: Pokud jste v recenzích použili na ČSFD tolik populárního sousloví "dno českého filmu", tak jste šťastní lidé. Diváci, které dosud míjely skutečné skvosty typu Westernstory. A v tomto výčtu bych mohl pokračovat, pokud bych si chtěl přivodit nevolnost. Mohl bych v něm pokračovat dlouho, Sezn@mka by v něm ale nefigurovala. ()

joshula

Až na ten konec to není zase tak špatné. Nevím proč je hodnocení tak nízko, když je to prostě jen komedie od které se nic převratného nesmí čekat. ()

Adramelech odpad!

Slaboduchá amatérská slátanina, naprostý filmařský paskvil, kapitální tvůrčí fiasko. Tohle se vážně promítalo v kinech a diváci za to platili vstupné? Občas mi až bylo líto těch herců, protože někteří se snažili; třeba ten chlápek, co balancoval s cedulí v rukou na kolečkové židli. I v době normalizace se točily lepší filmy, a to se toho tehdy hodně nesmělo. Dnes se smí skoro všechno, ale zase se to neumí. Řekl bych, že režisérka postrádá jak talent, tak soudnost. Pro výkon každé profese je zapotřebí mít určité nadání a příslušné odborné vzdělání. Pokud někdo nemá jedno ani druhé, může jít leda tak dělat ministra, tam to tolik nevadí. ()

prezdivaka odpad!

Ve středověku se někteří hříšníci sami kajícně trestali za své hříchy. Nazývali se flagelanti. Řekl jsem si, že nějaký ten hřích mám na svědomí také a tak jsem si v rámci mučení pustil na Primě zábavný, ryze český film Sezn@mka. No řekněte, není už samotný název se zavináčem vtipný? Hlavní hrdina...to neuhodnete. Ohromné překvapení - Jiří Langmajer. Ten už si setsakra vybírá, v čem si zahraje a film tedy musí stát za to. Jsem si řekl! Bylo to o řediteli seznamovací kanceláře a o krásné ženě, co se snaží seznámit s úspěšným, nezadaným, vtipným a milým mužem. Film vám dámy ukáže, že takoví muži nejsou a nezbývá vám, než snít. Když při sledování filmu v televizi nepoznáte, kdy končí reklamní brejk a začíná děj, je to současná česká komedie. Kdo by nepochopil, že jeden z partnerů filmu je hodinářství Dušák, tomu jsou určeny záběry, kdy se herci asi desetkrát jen tak podívají na luxusní hodinky. Ve velkém detailu. Potom se hlavní postavy zajdou podívat na hodinky do hodinářství. Že to vůbec nesouvisí s dějem? A proč by mělo? Kamera je taková televizní - no ono by to pasovalo fakt jen do telky na nedělní odpoledne, když si po Otázkách Václava Moravce chcete spravit chuť. Je to sterilní, že by to mohli promítat v domovech důchodců. Vážně někoho z vás baví, když uprostřed filmu začne něco jako klip a na hudbu (tady je to Vašo Patejdl) vidíte něco jako děj. Dopadlo to jako v každé správné pohádce a zloduch skončí sám asi v podnájmu. Tak si du pustit Ženu za pultem, abych měl pocit, že sleduju nějaký příběh. ()