„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát. Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká . . . (Bontonfilm)

Kodousek

Ve snímku je ukazana víceméně pravda co se seznamovani s muži tyče. Zasloužilo by si to lepší zaobaleni a Langoš bohužel jak nám stárne tak získává na slizkosti plus jeho squaf Gondikova. Ach jo kam to kračíš česká kinematografie? ()

Chlo0opek

Film celkově bez pořádného děje, s hloupým koncem, ale na druhou stranu s výborným Jiřím Langmajerem. Bohužel u ženského osazenstva zbyly asi peníze jen na Ivu Kubelkovou a na zbytek už asi nevyšly, protože jinak výběr padl na druhou, no spíš třetí ligu "hereček", nehledě na to, že to ani žádné krásky nejsou. Špatné podívaná zrovna ve filmu o seznamce - člověk by čekal, že zde budou hrát alespoň sympatické a hezké herečky a zatím skutek utek:(. Škoda, místy to mělo i vtip, takhle jen horší průměr. ()

ssarka odpad!

proč mě to v ČR nepřekvapuje? Langmajer u mě jako profík,co už pár desítek let hraje, totálně spadl... ()

PsychopatXXX odpad!

Tak tohle byl takovej festival trapnosti, že jediný co mě motivovalo dokoukat film až do konce (a nevydloubnout si oko) , bylo nateseni na komentáře zde na csfd 🤣 ()

Karell840

Taková telenovela v jednom díle. Scénář to moc nemá. Zápletku nějakou jako ano. Herecké výkony na výjimky mizerné. Nacpané PP. Ale ve výsledku mě to neuráželo a docela jsem se bavil. Nemá to moc konec. Bez Langmajera by to asi koukatelné nebylo... ()

dagyšpandr

Škoda slov. Schizofrenní paskvil. První polovina se ještě snaží tvářit jako "komediální" vztahovka, ale s přesunem na Kanárské ostrovy, začíná scénáristiké peklo, kde nedává nic smysl. ()

zlamic

Je to debut jak režiserky/scenaristky tak kameramana a kdo vi koho ještě. To je asi důvod proč film se blíží spíše k cvičení filmové školy než k filmové podívané na plátně. To je vidět na celém zpracování, kde není rozumět rozhovorům a kamera je neostrá a herci špatně nasvícení. Z těhle důvoů ten film nemá nárok být vůbec v kinech. Co je koukatelné je herectví Jirky Langmajera, který funguje velmi dobře. Pokud by film dělal zkušený tým, který ví co má dělat bude z toho přijemná komedie, takhle je to jen amaterský pokus o film , kvůli kterému se nevyplatí utrácet za lístek ani halíř a raději si počkat až to bude v TV. ()

kamilek2 odpad!

Tohle přeci nemůže být myšleno vážně jako film. Celé je to nějk divně amatérsky natočené, působí to jak nějaké demo filmu. ()

Wlashack

Na úplný odpad to není, přeci jen přivřu oko nad tím, že je to debut téměř celého realizačního týmu. Ale i tak je film slabý po všech směrech. Komedie která nebaví je prostě špatná. Tečka.Vlastně ne, opět musím vyzdvihnout násilný Product Placement, se kterým čeští tvůrci zkrátka neumí zacházet tak, aby diváka neobtěžoval. U mě to spíš docílí toho, že Ráááádio Implus si nepustím tak nejméně půl roku .... ()

eva.sa

Mně to tak hrozné teda nepřišlo. Nenáročná letní oddechovka, u níž jsem se několikrát zasmála i říkala si, že některé scény jsou jako vystřižené ze života. Žádný trhák to není, ale "odpad" rozhodně taky ne. Mě to v kině bavilo.. ()

tmag22 odpad!

Tentokrát do puntíku souhlasím se Spáčilkou. Je to opravdu hrozné Seznamka, Jak se zbavit nevěsty, Dvojnící , Celebrity. Fakt už těch rádoby filmů bylo za poslední roky dost a dost. Je to jen přehlídka neumětelství, která spolehlivě vyžene z kin diváky. Marinová se skvěle zařadila k dalším hrobařum českého filmu jako je Tomáš Svoboda nebo Bistroň lidi , kteří nic nevystudovali nic neumí a na vizitku si napsali filmař. http://kultura.zpravy.idnes.cz/sezn-mka-recenze-02u-/filmvideo.aspx?c=A160729_095256_filmvideo_ts ()

Coudinka

Film jsem viděla v kině a jedná se tedy o laciný humor, ale dost nás to pobavilo. Jsem proto zaskočena tím špatným hodnocením. Alespoň průměrná česká komedie to podle mě byla. A co se týče hereckého obsazení tak jsem spokojená a i jak bylo zahráno. Nic jsem od toho totiž nečekala. :) ()

andydufrsn odpad!

Tak než natočit něco takovýdleho tak to už je fakt lepší ty peníze prochlastat s děvkama. Proboha tohle nemohl nikdo myslet vážně! Z námětu se dalo určitě vytěžit víc, ale film je tak plytkej že nedokáže vzbudit žádné emoce a ještě ke všemu v tom hraje vaculíková!!!!! A že by to byla komedie ? To teda taky není snad jenom dvakrát mi to lehce nadzvedlo koutky. ()

AnčaRambo odpad!

Česká komedie, nikdo nic nečekal, ale tohle? Ten zvuk? Jako jediné pozitivum vidím v tom, že si štáb udělal hezkou dovolenou na Kanárech.. ()