„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát. Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká . . . (Bontonfilm)

jungewolf

Nenáročná oddechovka : 2 - 2,5 * . M.Kraus je celkem vtipný, J.Nosek taky . Natáčelo se mj. v knihovně v Dobříši (blízko Prahy) . ()

PTomA odpad!

Naprostý humus, rozmazaný hovno je větší umění než tenhle bordel. Paní režisérka a scenáristka v jedné osobě je pravděpodobně pravidelná diskutérka na novinkách, tam jsou dost podobně inteligentní lidi. Film musel být určitě vytvořen na vyhubení lidí nad 80 jednotek inteligence v téhle zemi, jinak si nedokážu existenci tohohle filmu vysvětlit. Ať žije SPD! ()

rigby

Zpočátku to vypadalo jako příjemná komedie. Pár lehkých vtípků, kvalitní kamera, sympatické osazenstvo. Bohužel postupem času přibývalo silně trapných scén, které hodně kazily první dobrý dojem. A poslední třetina byla skutečným utrpením a soubojem o to, kdo vydrží až do konce. Zcela nesnesitelné. I tak jsem mírný a dávám 2- ()

erpe

Dvě hvězdičky. A to zejména proto, že se vždycky rád podívám na Kajnarovou, Gondíkovou i Doležalovou... ;-) Jinak je to děsná zbytečnost a nebýt to českej film se zmíněnýma herečkama, dám snad odpad... ()

hony23

Pokud od filmu nic neočekáváte a jen se chcete kouknout na nějkou oddychovku s pár vtipnými momenty, není Seznamka špatný film. První půlka je docela zábavná, takže tvůrcům odpustíte i všudepřítomné reklamy, ke konci už film ztrácí dech i nápady, což se ale při 84 minutové délce dá přečkat. ()

zigy

Začátek plný opravdu dobrých fórů na téma seznamování, a pak už je to zabřednutí do břečky scénáristické bezradnosti.....Langmajer to celkem dofláknul, přitom jsem ho viděl teď v divadle a hraje s větším nasazením a tahle role si to žádala, klidně i větší nadsázku. Takhle z toho je jen podprůměr. Zajímavé vedlejší role: Nosek paráda, Vondráček trapný. ()

johnnie78

Ono se na to vlastně docela dalo koukat. Ale bylo na tom strašně vidět, že to točila žena. Hlavně při feministickém "happyendu", přitaženém za cop až běda, musela ženská srdce zaplesat, jak to těm chlapům natřely. Celý film se točí okolo strašně ohraného schématu (děvkař střídá baby, pak se do něj jedna zamiluje, zjistí, že je děvkař a s ostatními "podvedenými" se na něj domluví, a děvkař nakonec utře), tvůrkyně si vypůjčila pár skečů z amerických crazy komedií, propůjčilo se pár dobrých herců (Nosek wtf...) ale stejně je to celé takové...české. ()

MUNRO

Ve dvou dnech jsem zkouknul dva velmi zdánlivě nesrovnatelné snímky.Americké drama s Owenem Wilsonem-Převrat a Českou-Seznamku.Ale proč zdánlivě?Jde o nepochopitelně stupidní rating obou filmů na ČSFD.Zatímco imbecilní převrat s milionem nelogičností tady téměř nikdo nerozpitvává,ze Seznamky uživatelé vypípali do detailu jakýkoliv detail,od kamery,až po titulky.V reálu se Převrat dostal "nepochopitelně"do červených čísel,zatímco Seznamka balancuje na hranici odpadu.V Americkém filmu stupidní nelogičnosti typu házení dětí přes baráky nevadí,stejně jako neprůstřelný hlavní hrdina,kterého kulky ze všemožných zbraní zázrakem míjejí,a to dokonce i ve chvíli,kdy nese malé dítě v náručí a i přesto ho sabotéři kteří ho mají nadohled nedohoní,ani netrefí.Nebo zázračné unikání před palbou z helikoptéry, a jejím následným pádem přímo na místo,kde před vteřinou stála celá čtyřčlenná Wilsonova rodina.Nebo že Lake Bell sleduje skrz dveřní kukátko jak sabotéři dobývají a vyvražďují její patro,ale po chvilce přibíhá manžel s děckem v náručí a odvádí celou rodinu na střechu domu.Samozřejmě to děcko se poklidně koupalo v nižších patrech hotelu aniž by ho střelci zaregistrovali.Jde zkrátka o to,že film prošpikovaný neuvěřitelnou škálou nelogičností,vyloženě za hranou vkusu se tady dostane na červená čísla,čili TOP film a naprosto pohodová oddychovka je rozďobávaná do posledního detailu.A je úplně putna jestli tady srovnávám dva nesrovnatelné filmy z naprosto rozdílných žánrů,protože z otevřeného hlediska hodnocení na tomhle serveru je vidět,že ČSFD postrádá punc férovosti.A to bohužel platí globálně.Mně Seznamka pobavila královsky a jen pro hnidopichy-nejsem ženská,ale 107 kilovej holohlavej chlap.A mám na háku všechny umělotiny v podání pana Najbrta a jemu podobných,já se radši pobavím u Seznamky. ()

LencaN

Jedinou hvězdu dávám za občas perfektní hlody. Ale jinak to bylo příšerné. Další zástupce filmového bahna českých romantických komedií. Scénář otřesný, tisíckrát ohrané, herci sice dobrá sestava, ale to přehrávání si mohli odpustit. A výprava/stylizace nebo jak to nazvat taky stála za pendrek - na jedné straně se snaží o luxus a na druhé je na té "exotické dovolené" vidět šetření každé koruny. ()

superzurda

Strašně jednostranný pohled do seznamování na internetu. Film se nám pokouší vnutit, že ženy hledající seznámení jsou pohledné, zábavné a plné pochopení. Zatímco chlapi jsou buď sobeckÁ hovada nebo notoričtí děvkaři. Jediný dívčí neduh je, kdy si Štěpánka Decastelo vymaže pihu u nosu a smázne dvacet kilo, což pak při setkání s realitou muže zděsí a odradí a opět staví všechny chlapy do světla povrchních retardů. Nicméně i přesto to pro mě byla komedie zábavná a koukatelná. Nejsem filmový kritik ani kdovíjaký znalec, takže se nebudu předhánět s ostatními v tom, kdo dá Seznamce horší hodnocení a napíše agresivnější komentář. Jen milé dámy, nesuďte nás podle Pavláska či Langmajera. ()

Kozlowski8

Komedie o peripetiích při seznamování naslepo přes internetovou seznamku a o vykutáleným šéfovi jedné z nich, který zneužívá informace svých klientek pro své zálety...Slabý scénář, trapné postavy (teplouš Vondráček, Pavlásek, Kraus v roli pohunka aj.) a dialogy. Moc jsem se nezasmál, spíš trpěl. 15%. ()

CaptNemo odpad!

Chápu, že herců je hodně a točí se málo, ale stejně... Propůjčit se takovému scenáristickému průjmu, to hlava nebere.. Špatný, špatný. ()