poster

Cesta kolem světa za 80 dní

 • USA

  Around the World in 80 Days

 • Německo

  In 80 Tagen um die Welt

 • Slovensko

  Cesta okolo sveta za 80 dní

Dobrodružný / Komedie / Akční / Romantický

USA / Německo / Irsko / Velká Británie, 2004, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gimli
  ****

  Velice svižná podívaná, která má náboj a šmrnc. Smršti scének a gagů provázaných jednoduchým příběhem nechybí zdravý nadhled a sem tam nějaká ta třešínka na dortu v podobě Arnolda Schwarzeneggera jako egoistického prince nebo Johna Cleeseho jako policajta. A kdyby stále někomu chyběl byť jen jediný důvod, proč se na Cestu kolem světa za 80 dní podívat, tak by ho mohl najít v hudbě Trevora Jonese, při jejímž poslechu jsem si zavzpomínal na zlaté časy Posledního Mohykána či nověji Merlina. Podtrženo sečteno se připravte na pořádný ale v podstatě chutný guláš.(26.6.2004)

 • Jamal
  **

  Arnold v roli Istambulského panovníka mě fakt pobavil, tím více jakou funkci dneska zastupuje. (( ::(27.11.2005)

 • sud
  odpad!

  Frank Coraci je vynálezce. Dlouho úpěnlivě pracoval na svém vynálezu - rotování ostatků Francouzského spisovatele Julesa Vernea. Podařilo se mu to v roce 2004, kdy zfilmoval "Cestu kolem světa za 80 dní", jednu z jeho nejkrásnějších a nejznámějších knih. Došlo k naprostému zhanobení nádherné knihy, ztrapnění všech přítomných herců (Arnold si zasloužil lepší labutí píseň, vypadal jako teplá opice) a odkrytí i těch nejintimnějších zvráceností maestra directora. Dvěstěkrát tfůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj.(26.11.2007)

 • Reiniš
  ***

  Taškařice, při které se pravděpodobně pobaví celá rodina. Efekty a výprava sice nic-moc, ale gagy jsou vtipné a fungují. Slabší části filmu zachraňují hlavně skvěle sehrané ústřední trio a zábavná camea. S knižní předlohou má snímek společný opravdu jen název, což zřejmě nebude vadit dětem pro které je film hlavně určen.(24.11.2007)

 • kitano
  **

  Dalsi s americkych prispevkov do fondu zbytocnych filmov. Priznam sa, vo filme som sledoval len akcne sceny s Jackiem a to je naozaj to jedine zaujimave na tomto priserne nudnom filme. 3/10 (za Jackieho Chana)(20.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace