Kletus

Kasovní neúspěch tohodle filmu opravdu nechápu. Je to velmi dobře koukatelná a příjemná rodinná komedie. Člověk se při sledování nenudí ani chvíli a to z toho důvodu, že se děj odehrává pořád na jiném místě (nečekaně). Podle mě celej film stáhlo nejvíc dolů(v očích kritiků, né mejch) cameo Arnieho. Zkrátka některý pí*oviny (Alice in Wonderland) vydělávaj miliony a fajn pohodový filmy ne. Navíc tomu filmu nahrává že ta blondýna byla fakt kůže ;-) Lepší 3* ()

draxxi

Takze dulezite je si priznat, ze cilovou skupinu jsem uz prezil asi o 40 let... Takze muj pohled je z me 50tilete strany. Pozitiva jsou dve. Opravdu skvele, hvezdne obsazeni a vynikajici bojove sceny plne ruznych rekvizit a originalnich napadu. Jackie je vazne machr... Ale negativa. On a skoro vsichni se neustale pitvori a prehravaji. Humor na urovni 8-10tiletych deti. Coz asi bude cilovka. Jen forek s bradavkama nas posune do humoru pubertalniho. Prostredi je vicemene umele nebo kreslene. Nevim jestli zamer nebo rozpocet. Par miniforku s camei. A chybi mi klasicke Jackiho titulkove, nepovedene zabery. Takze celkove spis promarnena sance. 17/9/2022 52% ()

BOZDA

Pěkná podívaná. Jen si tak klidně sednout a nechat se unášet hloupostmi prosiceným dějem. Je to laciné, ale roztomilé. ()

prof.horak

Film, by se měl v první řadě jmenovat úplně jinak,neboť veškerá podobenství s údajnou předlohou, jsou mu jen na obtíž.Vřelý dík za to,že cesta trvala jen 80 dní. Například 82 už bych vydržel těžko. O hereckých výkonech mluvit nelze,nebyl k nim žádný prostor,taktéž prakticky nelze kritizovat dějovou linii.Film je jen sledem více,či méně,vtipných gagů a několika docela vtipných odkazů a vsuvek,jež by jste nečekali. Vzhledem k tomu,že můj kamarád r0p0 v kině výjimečně neusnul,tak to asi zase taková nuda nebyla. I já jsem se několikrát zasmál,což jako pozvánka do kina asi nestačí,ale mohlo být hůř. ()

ado7

Jackieho filmy začínajú v poslednej dobe škrípať. Už to neni to pravé orechové :o) No čo... Jackiemu už neni 25 ()

marocco

Čakal som to najhoršie, možno preto som taký milosrdný a dávam tejto stupidite AŽ 2 hviezdy. Jackie Chan ma nijako neprekvapil (žiaľ), no a Steve Coogan bol asi najväčšou chybou tohto snímku (spolu so scenárom). ()

madpepek odpad!

Tento film má s Julesem Vernem společný jenom název.Co tam předvádí Jackie Chan se jen tak nevidí-a nemyslím to v dobrém. ()

Theodred

Ihned po zhlédnutí bych možná hodnotil 2 a půl *, ale po týdnu je můj názor poněkud víc rozleželý a možná i trochu zapáchající. Příští týden bych možná váhal i s tou jednou hvězdičkou. A o tom je vlastně celý tento film. Zatímco na začátku se těšíte na další odpočinkový snímek, kde jedna viděšená grimasa Jackieho Chana bude stíhat druhou a za vlasy přitažený příběh vás bude zlehka uhoupávat v holywoodských klidných vodách zábavy. Pomalu, a po průjezdu Čínou asi dvakrát rychleji, se začnete těšit na "překvapivý" konec hlavního záporňáka a závěrečné titulky. Steve Coogan totiž přestane být roztomilý, Jackie Chan vtipný a francouzský šarm Cécile De France se taky někam vytratí. Ovšem pokud milujete vzdušná plavidla postavená z lodí, nic z toho vám zážitek nezkazí. ()

Prehistar_

Zábavná fantazmagorie určená pro ty nejmenší. Není to žádný super film ale děti určite pobaví. A Arnold mě skutečně složil :D ()