Během tří dnů a nocí na periferii dnešního velkoměsta se sedmnáctiletá Ema rozejde s frajerem Viktorem, prožije románek s budoucím pilotem Karlem a potká jediného opravdového muže svého příběhu, taxikáře bez taxíku. Ve vztahovém propletenci se postavy a jejich city náhodně setkávají a osudově míjejí. Zhuštěný milostný příběh je vyprávěn tak, jak Ema vnímá svět kolem sebe a hledá v něm lásku, radost a zábavu. Není však jediná, kdo touží po štěstí a nechce tím nikomu ublížit. Emina opuštěná matka hledá druhou životní šanci, zatímco Karlovi rodiče se marně snaží nalézt dávno ztracený smysl svého manželství. (oficiální text distributora)

bouncer

Ale jo...i v Čechách se dají dělat dobré nezávislé filmy. Je tu pár nedostatků, ale překousnout se to dá, aspoň tím bylo NĚCO myšleno... ()

DDT

Atmosférický snímek, příjemná alternativa ke všem těm současným příliš ukecaným a a příliš "řešícím" českým filmům. ()

Easykk

Krásný film o hledání ,,pravé,, lásky stezkami trochu ,,zoufalého štěstí,,. Velice rád ho řadím mezi mé nejoblíbenější z české tvorby, má nádherný soundtrack a skvělé obsazení. A vyzdvihuji ho navíc pro to, že to, co jinak většinou páchá česká kinematografie je něco neskutečného, tento film pro mě osobně ční nad většinu ostatních už jen audiovizuální, hudební a hereckou formou. Zasloužené 4**** :) ()

Chrysopras

Snaha o moderní film na moderní téma "samotářů" na nejen městské periferii, se u mě s velkou odezvou nesetkala. Pochválit můžu kameru a muziku, jako hodně kolegů tady, ale tim to v podstatě končí. Herecký obsazení neni špatný. Zvláštních figurek je tu celkem dost - celkově mi to ovšem nějak neladilo. Jestli to bylo scénářem, režisérem nebo někým/něčím jiným, to nevím :-) Dá se říct: Škoda... ()

sek

Velmi dobrý scénář Bena Tučka se režisérovi Benovi Tučkovi dokonale rozpadl pod rukama a těkavě klipová forma totálně převálcovala obsah. Navíc se Dorota Nvotová tváří pořád stejně, ať už se s někým miluje nebo se s někým hádá. Rozdílem dvou tříd ji ve společných scénách přehrává v pozadí stojící Martha Issová. A koho ve filmu vlastně představuje Ondřej Vetchý, nepochopil na novinářské projekci nikdo. ()

maverick10 odpad!

Po shlednuti tohohle snimku o prazdnu a o nicem, mam jenom chut jit ven, vyspat se s kymkoliv v popelnici a pak jit doprostred rusne ulice a podrezat si zily. Od uvodnch peti minut me to nudilo k smrti, ale vydrzel jsem nesnesitelny napor pana scenaristy az do konce, v napeti zda zabredne z hovna do lejna, nebo zda alespon jednu belhavou nohu filmu z onoho hovna vytahne. A stalo se jenom to, ze si v hovne vymacel celej oblicej. Koho bavi koukat na postavy, ktere se chovaji tak chaoticky a nelogicky, ktere navic provozuji cosi jako dialog, kde se jeden druheho pta a ten druhy jen tupe cumi a mlci. Ztracenou panelakovou generaci chapu, ale tohle je tak umely a naprosto prazdny, ze by se i Iveta Bartosova zastydela. Tohle proste divak nespolkne a radeji si pusti Power rangers. ()

peiton odpad!

Jeden obrovský nudný film s nesympatickými hercami a príšernou hudbou. Po dlhých 20 minutách som bola nútená to vzdať a vypnúť.Nebralo ma to a neskutočne nudilo !Tomu sa povie stratený čas strávený pri pozeraní filmu.Pán režisér už nikdy viac ! ()

Martin741

Zeby predchodca toho megasvinstva Nuda v Brne ? Niektore ceske filmy by mali mat na obale napisane Toxicky Odpad, jak tak pozeram : 2 % ()

MrPierc

Viděl jsem dříve asi jen 1/2ku filmu. Film byl takový pohled na nudný život holky z paneláku a její samotné matky. Obě chtějí lásku. Myslím si, že Dorota Nvotová ještě nedostala film, kde by mohla ukázat, co umí. ()

wampilenka

První minuty filmu svými záběry na celkem milé a hezké věci vytváří dojem, že třeba takové skutečnosti jako country večer v herně a náhodné "vztahy" nejsou až tak hrozné, ale ony hrozné jsou, jak se pak ve filmu ukáže. Zoufalejší než by zpočátku člověka napadlo. Iluzivní (ne)veselé záběry hodnotím pozitivně, vadilo mi ale žvanění postav, hravá "moudrost" hrdinky. (Pokud to ale není součást zvyšování odpornosti skryté pod "barevnými" věcmi.) ()

zette

V podstate dalsi film z nasich luhu a haju, ktery je vicemene o nicem. Vybornou kamerou, soundtrackem, atmosferou a postavami me vsak celkem zaujal a nenudil jsem se. ()

Juto

Matka a dcéra hľadajú lásku. Je to akýsi trpko-sladký film o živote, ktorý môže byť niekedy veľmi dobrý, ale niekedy nie. Jedna vec ma zaujala. Čím viac film pokračuje, tým viac dcéra vyzerá ako jej matka. Bol to symbol, že dcéra má rovnakú budúcnosť ako jej matka? 6/10 ()

dr.fish

Je hrozná škoda, že český nezávislý film (tak bych totiž nazval toto hnutí ve stylu filmů Samotáři a spol.) zemřel na úbytě a dnes už se nic takového netočí. Ne všichni lidi jsou úspěšní byznysmeni a pracujou v kancelářích. Hodně lidí žije úplně jinak a taky daleko zajímavěji. To asi ale už nikoho netankuje, což je vidět i na zdejším hodnocení. Mě by to moc bavilo i dnes. Tenhle film má skvělý soundtrack, výtečnou hlavní představitelku, skvělé dialogy a poselství, které není sice na první pohled patrné, ale zato jasné- život sám o sobě je to, co má jediné opravdu cenu. Takový vzkaz je možná pro většinu lidí bezcenný, já ho ale zejména v českém filmu postrádám čím dál víc. A Dorota Nvotová je prostě úžasná. 85% ()

Leni-cka

Skvělá hudba, skvělé oblečení, ale myšlenka filmu trochu pokulhává. Dorota byla okouzlující, ale vyřádila by se i jinde. POetické, milé, místy trochu nudné a spadající do klišé. ()

Sfinkter

Děvčátko není špatný film, Nvotová svou roli hraje vážně dobře. Ale celé to působí jako pokus o jakýsi remake Samotářů s nádechem 21 gramů, na který však jenom dobrý soundtrack nestačí a Tuček není Iňárritu. Ale určitě ne takový průšvih, jaký jsem díky komentářům čekal. ()

Jazzzz odpad!

Jo, možná nějaký herecký výkon by se pochválit dal, ale já ho prostě přes tu ukrutnou nudu přehlídnul. Jel jsem si takhle autobusem a tenhle film mě tam zrovna pouštěli. Já pořád čekal kdy příjde myšlenka, nebo dějový zvrat, nebo DĚJ, ale nic nepřišlo. Žádný a pokud nějaký příběh tak hodně hodně ubohý. Přišlo mi to jako ukrutně dlouhý díl z nějakého seriálu, tak z prostředku série. Nevíte předděj, nepoznáte konec, jenom kousíček nahlédnete, ale nic vám to nedá. Ještě k tomu je to děvčátko neskutečně vlezlé a protivné... ()

Master19

Velkým kladem pro mě bylo, že to není zbytečně natahované a divák se nenudí nijak nesnesitelně dlouho. Jinak teda, krom hudby a atmosféry snad, není skoro co sledovat. Myslím, že se dá v klidu žít i bez shlédnutí tohohle filmu. Ještě bych vyzvedl Martu Issovou - ta se mi líbila, ale jinak ani není co si zapamatovat... ()

mandlova

Hlavní i vedlejší ženská role dcery a matky jako jediné, co si z filmu po vizuální stránce pamatuju dodnes - výkony obou, kamera a soundtrack je bohužel to jediné, co na tomto filmu oceňuji ()