Skandální odhalení

• slovenský

Škandalózne odhalenie

Drama / Thriller

USA, 1994, 123 min

Mám ráda tu scénu, jak se Demi na Michaela vrhne, protože i když Douglas úplně nesplňuje moje představy nejsexy muže světa, v jistých okamžicích mu to moc sekne :-) Škoda, že si ten film neudržel podobnej (sexuální) náboj po celou dobu a nakonec se z toho vyvinula (průměrně zapomenutelná) konspirační story, která mi tam tolik nesedla...(2.8.2007)

• HoneyBunny

Měla jsem za to, že Barry Levinson točí zábavné, inteligentní a elegantní filmy. Ale i mistr tesař se někdy utne.(25.2.2003)

Jeden z nejlegračnějších filmů jaké znám.(2.4.2009)

No, myslím si, že by tomuto filmu slušelo spíše "červené" označení. Snímek není thriller jako takový; jak už zde někdo zmínil, napětí se objevuje spíše v dialozích (s vyjímkou hlavní virutální scény), jinak to celé působí spíš jako drama (ale proto bych snímek rozhodně neodsuzoval, prostě si šel vlastní cestou-zmiňuju to proto, aby nikdo předem nečekal nervy-drásající "napínák"). Michael výborný a stejně tak Demi (říkejte si co chcete, ale v tomhle filmu JE sexy). Asi nejvíce vám v hlavě utkví žhavá erotická scéna mezi již zmíněnou dvojicí, ale líbila se mi i ta virutální (z dnešního pohledu slabá, přesto by člověk měl brát v potaz, že rok natáčení je 1994). Akorát mě trochu zklamala hudba (myslím tím vzhledem k tomu, kdo ji dělal). Takže bych to viděl na slabší 4*.(17.12.2007)

Demi Mooreová svádí a Michael Douglas uhýbá. Zní to jednoduše a jednoduché to je. Ale zároveň dosti zajímavé.(27.3.2007)