poster

Skandální odhalení

 • USA

  Disclosure

 • slovenský

  Škandalózne odhalenie

Drama / Thriller

USA, 1994, 123 min

 • RHK
  ****

  Skandální odhalení, aneb jsi-li mužem, nikdy neříkej ne. Michael Douglas vs. Demi Moore ve slavném příběhu. Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=ih2-TLzLjgk(5.12.2015)

 • ConanVJ
  *

  Pro mě celkem nudný triller, který mě měl asi napnout, abych čekal na rozpletení zápletky. Nic takovýho se nedostavilo. Za mě 15% :)(2.7.2012)

 • Tosim
  ****

  Zajímavý thriller, říznutý modernějšími tématy a tak trošku "obrácenými rolemi." Kdyby si to s Demi (jak ji nemusím, tak tady jí to moc sekne) Douglas rozdal, bylo by to pro něj mnohem horší! To mi věřte.(16.4.2004)

 • Pepinec
  ****

  Já bych řekl, že pro správného ješitného chlapa je tak nějak povinnost napálit přinejmenším čtyři hvězdy. Konečně totiž někoho napadlo upozornit na to, že i žena může být sexuálně ubohou. Navíc mám pocit, že většina divaček po shlédnutí prohlásí něco ve stylu; "Když Douglas pořád říkal ne, tak proč i přesto držel?" Z čehož by vyplývalo, že žena se vlastně nemůže zachovat špatně. Vždy je viníkem muž. Ješitný muž. Krom působivého zpracování si z filmu v mysli uchovám i následující citát. "Nešplhej nahoru až k Bohu. Mohl by tě shodit."(21.3.2011)

 • StarsFan
  ***

  Mám ráda tu scénu, jak se Demi na Michaela vrhne, protože i když Douglas úplně nesplňuje moje představy nejsexy muže světa, v jistých okamžicích mu to moc sekne :-) Škoda, že si ten film neudržel podobnej (sexuální) náboj po celou dobu a nakonec se z toho vyvinula (průměrně zapomenutelná) konspirační story, která mi tam tolik nesedla...(2.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace