Skandální odhalení

Škandalózne odhalenie

Drama / Thriller

USA, 1994, 123 min

• kingik

Nevím proč byl v jednom období Michael Douglas obsazován do rolí erotomanů, Skandální odhalení slibovalo víc než nakonec poskytlo. Demi Mooreová je slušný úlovek ale té erotiky je tam pomálu a Douglas je chcípák co ojede každou. Nakonec co zajímavě začalo končí o to nezajímavěji. Nuda a šed v plné své kráse si zde dala dostaveníčko.(12.2.2009)

Kdyby mě sexuálně obtěžovat Demička, tak se modlím k Dalaljámovi ať v tom pokračuje i druhej den, ale Douglas místo toho aby byl rád a držel, tak začne vyšilovat a udělá z toho úplnou kovbojku. Film se zpočátku hrabe v tématech jako postavení žen v práci potažmo ve společnosti (Demičina obhajoba ohledně sexu je luxusní :) ) a vztahu nadřízenej vs. podřízenej, ale to jen zpočátku, protože pak už se jen intrikuje. Film má docela slušné tempo a z toho pramenící napětí, herecky není úplně špatně zahranej, pravdou je, že z většiny je to Douglasova sólovka. Zamrzí, že i když prvotní zápetka se týká sexu, Tak se nám Demička se ve své královské discpilně moc nepřevede. Škoda, že jsem nepsal scénář já, to by byl jinej vítr.(24.8.2014)

Slušný thriller na tú dobu s hviezdami Douglas a Moore, medzi ktorými to filme iskrí jedná radosť..(20.9.2008)

Já se zbláznim. I když jsem ten film viděla už několikrát, začíná se mi jeho děj redukovat jen na scénu, kdy M.D. 3Ox řekne NE a přitom drží jako mezek.(15.4.2004)

Soundtrack Ennio Morricone: 1. Serene Family ,2. An Unusual Approach ,3. With Energy And Decision ,4. Virtual Reality ,5. Preparation And Victory ,6. Disclosure ,7. Sad Family ,8. Unemployed! ,9. Sex And Computers ,10. Computers And Work ,11. Sex And Power ,12. First Passacaglia ,13. Second Passacaglia ,14. Third Passacaglia ,15. Sex, Power And Computers ,(10.5.2011)