Skandální odhalení

• slovenský

Škandalózne odhalenie

Drama / Thriller

USA, 1994, 123 min

Barry Levinson jakožto velmi zručný řemeslník odvedl opět skvělou práci a vytřískal ze svého díla maximum. Velmi napínavý thriller se sexy Demi Moore, která má největší zásluhu na šarmu (a dovolil bych si tvrdit) i kouzlu tohoto filmu. Michael Doglas, který se pro tyto tipy rolí narodil jí jen zdatně sekunduje. I přes lehounce ošemetný scénář nemám žádné velké námitky. Toto je rovněž jedna z parket na které si kdykoliv rád zatančím. 80%(26.3.2011)

• kingik

Nevím proč byl v jednom období Michael Douglas obsazován do rolí erotomanů, Skandální odhalení slibovalo víc než nakonec poskytlo. Demi Mooreová je slušný úlovek ale té erotiky je tam pomálu a Douglas je chcípák co ojede každou. Nakonec co zajímavě začalo končí o to nezajímavěji. Nuda a šed v plné své kráse si zde dala dostaveníčko.(12.2.2009)

No, myslím si, že by tomuto filmu slušelo spíše "červené" označení. Snímek není thriller jako takový; jak už zde někdo zmínil, napětí se objevuje spíše v dialozích (s vyjímkou hlavní virutální scény), jinak to celé působí spíš jako drama (ale proto bych snímek rozhodně neodsuzoval, prostě si šel vlastní cestou-zmiňuju to proto, aby nikdo předem nečekal nervy-drásající "napínák"). Michael výborný a stejně tak Demi (říkejte si co chcete, ale v tomhle filmu JE sexy). Asi nejvíce vám v hlavě utkví žhavá erotická scéna mezi již zmíněnou dvojicí, ale líbila se mi i ta virutální (z dnešního pohledu slabá, přesto by člověk měl brát v potaz, že rok natáčení je 1994). Akorát mě trochu zklamala hudba (myslím tím vzhledem k tomu, kdo ji dělal). Takže bych to viděl na slabší 4*.(17.12.2007)

Pořád přemýšlím, jestli v tomhle případě bylo výhodou, že jsem četla dřív knížku než viděla film... Protože jde o thriller, který se navíc děje knížky drží velmi věrně (i když ne otrocky), tak nemůžu objektivně posoudit, jestli byl natočen dostatečně napínavě, když jsem většinou věděla, co se stane a kdo za čím stojí. Rozhodně jde ale o zajímavý film a pro nižší hodnocení jsem se rozhodla mimo jiné proto, že mi do svojí role vůbec nesedla Demi Moore. Těžko můžu posuzovat její sex-appeal, ale podle mě se na postavu Meredith prostě nehodí. Pravý opak platí o Michaelovi Douglasovi a Donaldu Sutherlandovi, kteří jsou naprosto skvělí. Ale celkový dojem z filmu mám bohužel spíš průměrný.(13.2.2006)

Jeden z nejlegračnějších filmů jaké znám.(2.4.2009)