Skandální odhalení

• slovenský

Škandalózne odhalenie

Drama / Thriller

USA, 1994, 123 min

Skandální odhalení, aneb jsi-li mužem, nikdy neříkej ne. Michael Douglas vs. Demi Moore ve slavném příběhu. Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=ih2-TLzLjgk(5.12.2015)

• ConanVJ

Pro mě celkem nudný triller, který mě měl asi napnout, abych čekal na rozpletení zápletky. Nic takovýho se nedostavilo. Za mě 15% :)(2.7.2012)

Zajímavý thriller, říznutý modernějšími tématy a tak trošku "obrácenými rolemi." Kdyby si to s Demi (jak ji nemusím, tak tady jí to moc sekne) Douglas rozdal, bylo by to pro něj mnohem horší! To mi věřte.(16.4.2004)

Já bych řekl, že pro správného ješitného chlapa je tak nějak povinnost napálit přinejmenším čtyři hvězdy. Konečně totiž někoho napadlo upozornit na to, že i žena může být sexuálně ubohou. Navíc mám pocit, že většina divaček po shlédnutí prohlásí něco ve stylu; "Když Douglas pořád říkal ne, tak proč i přesto držel?" Z čehož by vyplývalo, že žena se vlastně nemůže zachovat špatně. Vždy je viníkem muž. Ješitný muž. Krom působivého zpracování si z filmu v mysli uchovám i následující citát. "Nešplhej nahoru až k Bohu. Mohl by tě shodit."(21.3.2011)

Mám ráda tu scénu, jak se Demi na Michaela vrhne, protože i když Douglas úplně nesplňuje moje představy nejsexy muže světa, v jistých okamžicích mu to moc sekne :-) Škoda, že si ten film neudržel podobnej (sexuální) náboj po celou dobu a nakonec se z toho vyvinula (průměrně zapomenutelná) konspirační story, která mi tam tolik nesedla...(2.8.2007)