Moje tlustá řecká svatba 2

• USA My Big Fat Greek Wedding 2 (více)

Toula, Ian a jejich rodina se vracejí, aby si v pokračování nejlepší romantické komedie všech dob užili ještě více smíchu, jídla a především další velké řecké svatby! (Freeman Ent.)

Johnny.ARN

To, čo jednotku robilo takou výnimočnou a spravilo z nej legendu, dvojka už proste nedosahuje. Nič, čoho by sa dalo chytiť a vypichnúť. Pokusy o vtip utlačila tona nezmyselných dialógov a opakujúcich sa scén. Prišlo mi to neskutočne dlhé, nudné a nezáživné. Ale aspoň som vďaka tomu spoznal grécku komunitu žijúcu a študujúcu v Bratislave. Tí na ten film chodilo skoro povinne. 1 z 5 ()

ghatos

Takový americký komediální podprůměrek pro mainstream. Má to takovou tu citovou patinu, co mají v USA rádi. Vaří to z osvědčených řeckých ingrediencí, i když výsledný tovar je slabší. 40%. ()

Magika82

Za prvé, vzkaz pro LIVINGDEAD: I Ty sám jednou budeš starým. Za Tvé výroky o stáří, by jsi si zasloužil pár facek! .... Ke snímku samotnému: Jako po rodičích a všech příbuzných Řekyně, ač narozená ještě v ČSSR a drtivou většinu života žijící zde, nemohu jinak, než-li snímek ohodnotit pro svou reálnost a dokonalé vypíchnutí vazeb a hodnot nejen mezi Řeckými rodinami, ale našim národem starým bezmála 3.600 let samotným, styděla bych se, kdybych tvrdila, že jsem ve většině částí snímku nepoznala de facto vlastní rodinu a přátelé... Skvělé humorné i v celku pravdivé zpracování i druhého volného pokračování prvního dílu. Známka lepší Velmi dobrá. A tedy 85% a 4 hvězdy plus! ()

tyna97

Všichni tak zestárli:( Nejsem Řekyně, ale do této praštěné, vtipné (!!) a hlučné rodiny bych klidně ráda patřila. ()

Poupe

Dlouho jsem se v kině tak dlouho nesmála jako při sledování tohoto filmu. Ano, některé vtipy už nejsou vtipné, občas si člověk řekne "Proboha!!!", ale ve výsledku je ten film prostě takovým tím momentem, kdy si člověk řekne "Nakonec ta moje rodina není tak špatná" :) Kdo moc nečeká, bude mile překvapen, že to není zas takový průšvih jak by se u druhého dílu čehokoliv dalo předpokládat. Zápletka je taková trochu slabá, ale pro mne osobně to byl krásný flash back na high school a žádání kluka na prom night. Takže za to dávám hvězdičku navíc. ()

Faila

MIluju, když podle hodnocení a komentářů tady na csfd očekávám nějakou srajdu a nakonec se z dotyčného filmu vyklube docela příjemná záležitost. 2. tlustá řecká svatba nebyla úžasně zábavná ani dojemná a jistě se najde mnoho jiných současných podobně žánrově zařazených filmů, které ji o dost předčí. Ale MTŘS 2 je rozhodně pohodový snímek, který nenaštve a neurazí, možná jen nezaujme. ()

Olík

Už jako děti školou povinní jsme s oblibou kontrovali: "opakovaný vtip, není vtipem". Kouzlo řeckého řádění již dávno opustilo rodinný dům Nii Vardalos a vrátilo se šmahem zpět na Balkánský poloostrov. Všechno to Hujerství, řeckost, léčení Okenou, baklava a další atributy, které udělali z První svatby jednu z nejvýnosnějších romantických komedií dějin, už jednoduše nefungují. A to, že svou romantickou hru rozjede rovnou na tři generační strany už beru jenom jako takové chytání se stébla, které má zakrýt fakt, že scénář nepřišel z žádnou nosnou zápletkou. A tak slavíme, ženíme se, hlučíme a jsme Řekové.....a není to málo, Antone Pavloviči? ()

andrew88

Tato komedie....1 i 2 ... je typ komedie, která je milá a úsměvná. Není to typ, kde se řežete na zemi smíchy....Příjemně strávený čas při sledování .... ()

gemi

Příjemné pokračování příběhu bláznivé řecké rodiny po 14 letech, které ale funguje jenom ve spojení s prvním dílem. Scéna "svatbu obvykle platí rodiče" je dokonalá, chechtal jsem se nahlas a musel jsem si to několikrát vrátit. A jak je možné, že Nia Vardalos, která v prvním dílu nevypadala nic extra, po padesátce rozkvetla do takové sexbomby?! To budou ty řecké geny... Chtěl jsem dát hódně silné tři, ale když vidím, jak drsně je ten film podhodnocený, dávám čtyři. ()

RAFT

Na první díl už si moc nevzpomínám, a tedy na ten druhej ,no raději rychle zapomenout .Hodina a půl nudy ,pár momentů tam možná je ale zcelé komedie sem se ani jednou nezasmál ,možná je něco špatně. 50% ()

TommyDiamond

Tyhle druhé díly jsou naprosto zbytečné. Chybí tu pořádný smysluplný příběh a hlavně to co od komedie všichni očekáváme a to je humor. Trampoty řecké rodiny jsou spíš nudné a navíc nejsou natolik obsáhlé, aby to bavilo celých devadesát minut. Za mě jedna hvězda... ()

elimS

25% - komentář 20ti slovy: Ono to fakt bylo "jen" o svatbě :D Celý film se prostě chystá svatba pro dva důchodce, nic víc, nic míň. ()

papadoce

Nechápem kde sa tu zobralo také nízke hodnotenie. Jednotka bola nudná pičovina na ktorej sa dalo zabaviť len s veľkými obtiažami a má to 67. Toto malo ľahkosť, dostatok humoru, baby v niektorých outfitoch boli fakt dosť jebateľné a vôbec celé to pôsobilo až neuveriteľne pozitívne a hnije to na 52. Som sám prekvapený aký dojem to na mňa urobilo. Za film ako taký by som dal 3 hviezdy a v zásade by to bolo postačujúce, ale v tomto prípade beriem do úvahy pocity, ktoré vo mne zostali aj bezprostredne po filme. Tak nejak sa mi chce zase žiť, takže preto tá jedna naviac. Ďakujem. ()