Moje tlustá řecká svatba 2

• USA My Big Fat Greek Wedding 2 (více)

Toula, Ian a jejich rodina se vracejí, aby si v pokračování nejlepší romantické komedie všech dob užili ještě více smíchu, jídla a především další velké řecké svatby! (Freeman Ent.)

ostravak30

Nemůžu říct, že by dvojka byla vyloženě slabší. Ano, jednička měla velký potenciál a dvojka zaostává, ale rozdíl jsou prsa korejské plavkyně. Zkrátka, dvojka do toho opět buší. A o vtipné momenty není nouze. Je pravděpodobnější, že zklamán bude hlavně ten, kdo si nechal ujít první díl a šel hned do pokračování. Naopak, komu se líbil úvodní snímek, dvojka ho nejspíš také dostane. Já se opět smál a opět a musím přidat slovo milá. Opět je to milé, o něco méně romantické sice, ale tvůrci udělali dobře, že se moc neopakovali. I když některé věci zopakovat pochopitelně museli. Zkrátka, jednička je mlj oblíbený film. Dvojka se mi také líbila a opět se na ni zase někdy podívám. Zklamaný jsem rozhodně nebyl. ()

VojtaMarek00

Za mě řádově lepší než první díl. Upřímně a od srdce jsem nesčetněkrát prskal smíchy. Nutno ale dodat, že viděno v létě během dovolené v Řecku, takže je klidně možný, že jen nemám v odpočatym stádiu dostatečně kritický mozek. ()

PlysovyMacko

Úplne zbytočné pokračovanie, iba odlesk prvého filmu. Tentoraz sa berú rodičia hlavnej hrdinky a chýba tomu humor, hravosť a šťava. ()

AgnesDee

Asi to nesahá na kvality prvního dílu, ale rozhodně nám to dokazuje, že hlavní hrdinové, kteří mají na konci prvního filmu šťastný konec, nemusejí procházet v díle druhém peklem, aby se na konci mohli zase dát šťastně dohromady, jako to dělá většina romantických komedií. Některé myšlenky jsou možná přímočaré, ale je důležité si je připomínat. A navíc Nia Vardalos je umí skvěle napsat a napasovat do námi známých oblíbených charakterů. ()

m.xFuck

Pořád mě to baví. Je to sice přehlídka již viděných vtipů ve zcela očekávatelném pořadí, ale přesto jsem se smál. Navíc vtipy to byly sice mnohdy hloupé, ale stále ne trapné a to je potřeba vyzdvihnout. ()

lobo87

O dosť slabšie ako jednotka, ktorá bola bláznivým oživením v rámci komediálneho žánru. Dvojka sa drží hlavne sentimentu, stavia na podobných fóroch a obľúbených postavách, čo pri 90 minútovej stopáži nie je na škodu. Len sa už vytratilo to čaro originálu... 55% ()

blondboss

Veľmi podobná atmosféra ako v jednotke, kdežto tu už máme trošku iný typ svadby, zábava ale podobne podfarbená. Tento snímok ale už nemal veľmi čo ponúknuť. Je to ok, keď je v nedelu vonku škaredo a poviete si, že chcete vypnúť, vtedy je dobré si to pustiť, ale nič nové to neprinesie a aj tých vtipov je menej. Niektoré situácie ale boli ozaj komické. A je to trochu aj pocta Constantinovi, ktorý sa dožíva krásneho veku. 55 % ()

ElisR

První díl tohohle filmu prostě miluju!! Na druhý díl sem se moc těšila a nelituji utracených peněz za lístek do kina. Ač mi první díl přijde lepší než druhý, pobavila jsem se i u dvojky. Film má jisté rezervy, proto 3* ale s komentáři, že to stalo za prd nesouhlasím :-) ()

Brenda.Ch

Velmi příjemné a milé vidět zase všechny pohromadě a zjistit, že se vůbec nezměnili. Pořád jsou to ufrflaní řekové, kteří se snaží přehnaně pořád někomu organizovat život a pokud možno řešit všechny problémy někoho jiného, nicméně rodinka držící pohromadě, kde i pubertou fackovaná Paris musí uznat, že není nic lepšího než milující a fungující rodina. Moc milé, podařené, občas jsou tam hluchá místa, kde se rodina baví v podstatě o ničem, ale je tam dost momentů na zamyšlení a po shlédnutí musím konstatovat, že ač jsem se zdaleka tak nepobavila, jak u jedničky, zanechal mi film velmi hřejivý pocit u srdíčka. I to někdy stačí. :-) ()

VLADEK

Jasně plno klišé a opakování a vykrádání sama sebe z prvního dílu, ale na tři hvězdičky to má v pohodě a na čtyři možná 70%. ()

mstychov

Jednicka se mi libila vic. Cely film je tak trochu o nicem. Znovu bych to videt nemusela. Nektere sceny byly divne. Dve hvezdy davam za to, ze tam hrali ti sami herci a ze to sem tam bylo fajn. ()

rigby

Po skvělém prvním filmu je toto velké zklamání. A potvrzení, že žádná pokračování po letech se nemají točit. Trapný rádobyhumor, který opravdu nepobaví. Zmatené situace, které nemají žádnou pointu. K hrdinům si nelze najít žádný vztah, snad jedině odpor ke stáří. Zbytečné... ()

Julius

Čakal som slabšie pokračovanie, ale nebolo to až tak zlé, milo prekvapilo. Pokračujúca oddychovka s vtipnými miestami. Niektoré scény mohli byť vynechané, ale nevadili. V porovnaní s jedničkou trošku slabšie, ale neurazí. Oceňujem záujem hlavných predstaviteľov, ktorí sa dali na pokračovanie a dobre pôsobili aj vtípky použité z jedničky. ()

bonovox

Jednotka bola veľkým osviežením na poli romantických filmov, dvojka je samozrejme recyklát už videného ale našťastie je to dostatočne zábavné a uletené, poteší návrat všetkých postáv, ktoré akoby ani za 15 rokov nezostárli. Grécky národ je proste cool. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10 ()

bigmatko

celkom podarená miestami dokonca aj zábavná komédia, ktorá skôr milo prekvapí ako by Vás mala sklamať. ako v každej novodobej komédií sa aj tu objavujú silene vtipné situácie a dialógy ale celkový dojem to nakoniec nepokazí a dostanete milý pohľad do gréckej komunity. ak si chcete ísť do kina oddýchnuť a zbytočne nepremýšľať nad dejom filmu a jeho zmyslom tak je tento film celkom vhodný. ()