Mandalorian a jeho spojenci čelí nepřátelům. (Disney+)

warrenur

Mandovia mali tentokrat silnejsie palivo o par oktanov, ked dokazali prelietat take vzdialenosti z krizniku. :) V dvoch epizodach predtym sa ukazala vzdialenost ako problem, preto nadvihnute obocie. Akcny diel a konecne stret Gideona s Mandom. Pobavil prcek v zavere, ktory nestastie nepouzil silu, aby trhal zabke nozicky. :) Nadpriemer. 55% ()

kesty

po predchádzajúcom fantastickom dieli pokles, čo je škoda, ale klišé záver sa asi dal čakať. "veľká" záverečná bitka, výbuchy a nudné monológy hlavného záporáka (všimol si niekto prosím fakt, že Esposito hrá KAŽDÚ JEDNU zápornú postavu totálne rovnako?!). škoda, dúfal som v nejaký zvrat, alebo výraznejší, odvážny moment, akým bol napríklad Luke. ()

tomik99

V epizodě se stalo všechno, co jsem nechtěl. První infarkt přišel ve druhé minutě, když Din přepral beskat stormtroopery a uprchl. Sakra, takže vy budujete v sedmém díle napínavou atmosféru, abyste vše zabili první scénou nového dílu? Tahle epizoda byla jedním z velkých destroyerů jako Epizoda VIII. Darksaber, Gideon, kloni a vše - celé se to rozpadá jako domeček z karet a já si říkám, co vlastně chtěl Favreau touto řadou vyprávět. Din se nikam neposunul a z celkem fajn postavy najednou udělají lovce imperiálů? To každá postava a každý seriál musí být jen a jen o Impériu? ()

Hellierer

Velice rozpačité finále. Na jednu stranu se opět šlape na plyn, dějí se důležité věci a objevují se i cool opulentní scény. Jenomže hned jak si člověk řekne, že je to fajn, o slovo se přihlásí momenty hloupé, nad jejichž logikou se člověk raději nesmí ani na chvíli zamyslet, jinak by se bezradnosti scenáristů musel akorát smát. K tomu stále přetrvávají problémy stránky vizuální, která je chvíli opravdu fajn, ale poté zase zcela odpudivá. Nevím no. Asi jsem příliš náročný a zaujatý. Ale čtvrtou sérii si už opravdu rozmyslím. ()

kyjo

Ten Moff Gideon je fakt borec. Za jedinej den stihl obsadit Mandalor, vybudovat tam imperiální základnu, vybavit pěšáky nově ukutým beskarovým brněním, tryskovýma báglama a dalšíma vychytávkama, a vycvičit je v mandalorským stylu boje! :) Celkově asi nejlepší díl sezóny, hlavně vizuálně a scénograficky. Je tu dost dobrých nápadů, a dobře provedených. Ale zároveň i dost blbostí. A furt to ale táhne dolu scénář a některý postavy. ()

Najt

Posledni epizoda je solidní akční jízda. Samotný konec pak dobře dopadne. Dokonce Mando dostane i dům, kde může s Groguem trávit čas mezi zakázky. Vše se relativně uzavřelo, jen mám pocit, že byl ten konec dost uspěchaný. ()

Kimkong

Opět žádná sláva. Spíše jen taková rutina. Nějaké souboje. Poražení gardy až trapné. Loď co s trochou plamene proletí jeskyní. Ty souboje opancéřovaných jednotek, také zvláštní. ()

Veskoslav

Žádné šílené teorie se nepotvrdily. A upřímně jsem za to rád. Důstojné zakončení 3. řady, které nepřineslo žádný wau efekt, přesto nabídlo dostatečnou akci a příjemný konec. ()

Daniel2003

Finále je vlastně fajn. Odpustím mu absolutní nelogiku objevování postav (Grogu, R4). Sice mě to štve, ale tak nějak cítím, že to muselo mít nějaký důvod (vynucené přepisování, málo času...), protože tohle by jinak Favreu prostě nenapsal snad ani z legrace. Akce a triky jsou vážně extrémní nářez. Ta choreografie má říz a epické měřítko, na seriál nevídané, má taky co do sebe. Záporákův odhalený plán (klony sebe?!) je tragédie, jeho smrt (?) taky. Ale celkově se podařilo získat zpátky Mandalore a uzavřít tuhle linku. Co bude dál? To ukáže čas... ()

muti

Finále hodné celovečerného filmu aj s predošlou časťou. Zúčtovanie SE všim všudy a ide sa fakt že all in. Dokonca nikomu nedôjde palivo v jet packoch aj pri lete na orbitu. Ten kaňon s drakom čo sme videli minule musel byť Grand Canyon ultra plus 😀 ()

Kvajet

[SPOILERY, BYLI JSTE VAROVÁNI] Budu za hnidopicha, ale úplně se mi nelíbí, že od doby epizod VII až IX není žádoucí, aby o logice děje uvažoval divák, natož dokonce tvůrce. Jsem fascinován výběrem bojových scén. Kdyby mi někdo řekl "hele v tom Mandalorianovi bude prostě bitva, kde asi 200 lidí bude za pomoci jetpacků lítat v jeskyni, budou na sebe přitom střílet, trefovat se a do toho tam bude jedna slečna lítat se světelným mečem a druhá s kladivem a budou jako mlátit a sekat ty další lidi ve vzduchu", tak bych si myslel, že se dotyčný zbláznil. Ale tady se to opravdu stalo. Ani nemluvím o tom, že lítat ve vesmíru ve zbroji, která jistě není neprodyšná, není úplně možné, ale to by tak nevadilo. Vadí mi fakt, že seriál od Disney má zkrátka horší vesmírné bitvy než Hvězdná brána, která je 20 let stará a i přesto vypadá líp, než miliardová produkce od Disneyho. A to už vůbec nezmiňuju to, že když vesmírná loď narazí do stavby na planetě, tak ta věc zkrátka vybuchne a bude zdemolována na prach, ale tady prostě vše stojí, jak kdyby se nechumelilo. Mandalorian potřetí porazil toho samého záporáka a už to prostě není zábavné. Nebaví mě to, nerozumím tomu, že tomu přistávají pětihvězdy. ()

swenyx

Už třetí neuvěřitelný finále, wow. Z Mandalorianů co útočili na imperiální základnu jsem měl trošku Avengers vibes :D Grogu opět v přepalu a musím říct že i ukápla slzička. ()

GejmronCZ

OMG ten je tak cute!!! Já si nemůžu pomoct. Vždycky tady pištim jako malá holka, když má nějakou řádnou scénu pro sebe. ÍÍíííííííí!!!! A ta akce? WOW Topovka prostě. Moc se těšim na další řadu, pokud vznikne a já doufám, že vznikne. Vidět vzestup Mandaloru by bylo fakt cool. Ehm a 4. sérii taky. ()