Romantika, ktorá zaberá dodnes. Ak neviete, aký romantický film pustiť svojmu novému objavu - stavte na túto klasiku, nemáte čo pokaziť. A navyše ani o humor nie je núdza. 80%.(19.11.2013)

Výborná televizní klasika .. :)(23.5.2008)

Špatnejm věcem se věří líp.. Preferovala bych původní koncept sociálního dramatu o prostitutce, která má problémy s kokainem :-) Ale k filmu konkrétnímu; je to opravdu pěkná pohádka, asi tak jako ta o Popelce. (Žánr "pohádka" zde chybí, když už jsme u toho), ale je to klasika a přestože je to nevěrohodné, je to velice podmanivý příběh, který baví i po několika letech.(29.11.2013)

• Tosim

Trapný a snad nekonečněkrát ohraný stupidní kýč kýčem zkrátka být nepřestane, i kdyby se stavěl třeba na hlavu... Fuj! Navíc je to opravdu špatný kýč. No a když jsem viděl hodnocení Cinemy, málem jsem omdlel :-((7.8.2002)

• mysicka

Ha, ha, ha, romantika za padesat.. To fakt nesmim.. A navic to takhle v zivote proste nechodi :o))(24.10.2003)