Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ***

  Julia Roberts je místy docela roztomilá "buranka", celkově je to ale jen lehce nadprůměrná romance, taková moderní variace Pygmalionu. Myslím, že spousta lidí z tohoto filmu dělá "něco", čím on v žádném případě není.(5.4.2003)

 • sud
  ***

  Film ze stejného rodu jako "Duch" nebo "Hříšný tanec". Romantické přeslazené limonády, které jsou bohužel velice často opakované v našich televizích. "Popelkové" téma se poměrně povedlo, navíc se slušnými hereckými výkony půvabné Julie Robertsové a charismatického Richarda Gerea. Okoukaný, ale i tak poměrně koukatelný slaďák.(27.12.2005)

 • sepp
  ****

  Pekna americka pohadka pro dospele - neurazi a potesi.(7.9.2003)

 • BadoXXII
  *****

  Jsme si podobní, Vivian. Oba ojebáváme lidi za peníze...... Taká moja slabina. Podľa mňa je to jeden z najvydarenejších romantických filmov podla klasickej schémy. Nemôžem si pomôcť, ale má to šarm a sympatickú hlavnú dvojku (samozrejme aj Hector Elizondo) a Julia je krásna (asi len v tomto filme). Jednoducho film, o ktorom si myslím, že je jedným z vrcholov svojho žánru.(15.9.2011)

 • Dever
  ***

  Soundtrack James Newton Howard : 1. Wild Women Do - Natalie Cole ,2. Fame 90 - David Bowie ,3. King Of Wishful Thinking - Go West ,4. Tangled - Jane Wiedlin ,5. Must Have Been Love - Roxette ,6. Life In Detail - Robert Palmer ,7. No Explanation - Peter Cetera ,8. Real Wild Child (Wild One) - Christopher Otcasek ,9. Fallen - Lauren Wood ,10. Oh Pretty Woman - Roy Orbison ,11. Show Me Your Soul - Red Hot Chili Peppers(7.5.2011)

 • - Ve scéně, kdy Vivian (Julia Roberts) na křesle svléká Edwarda (Richard Gere), v jednom záběru mu sundá kravatu. V druhém jí má však zase na sobě. (Mr.Hudson)

 • - Kadeřníkům trvalo přes půl hodiny, když aranžovali vlasy Julie Roberts na prostěradlo, tak aby to vypadalo co nejefektněji. (Bauer)

 • - Když Vivian (Julia Roberts) sedí s Edwardem (Richard Gere) na dece v parku, sundavá mu boty a světlé ponožky. V další scéně má Edward boty obuté a ponožky tmavé. (Mr.Hudson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace