poster

Pretty Woman

 • USA

  Pretty Woman

 • slovenský

  Pretty Woman

Komedie / Romantický

USA, 1990, 119 min (Director's cut: 125 min)

 • Ainy
  *****

  Film hodnotím podle toho, když jsem ho viděla poprvé a to bylo už hoooodně dávno a byla jsem mladou puberťačkou ;-) Samozřejmě, že se mi líbila tenkrát jak Julia ale hlavně Richard Gere :-) Líbil se mi nápad, děj, hudba, romantika prostě všechno ;-) (mezi námi, dnes bych si ho nepustila a nedívala se na něj, možná jen za zlaté tele) ;-))(7.10.2011)

 • Pethushka
  *****

  Miluji filmy s Julii Roberts a jsem ještě radši, když po jejím boku stojí Richard Gere. Nadčasová romantika, která se nikdy neokouká. Je to "vuittonka" mezi filmy... vydrží roky, miluje ji každý a snaží se jí napodobit... marně. Originál je vždy jen jeden. Perfektní hudba, scénář a styl. Film, který pobaví, rozpláče i nažhaví... nejlepší!(4.12.2010)

 • choze
  ****

  Roztomilá romantická pohádka pro dospělé s vděčným námětem střetu dvou lidí z maximálně vzdálených společenských vrstev povýšená především perfektními herci a vtipnými dialogy a hláškami na klasiku.(19.7.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Opera, na kterou vezme Edward (Richard Gere) Vivian (Julia Roberts), je "La Traviata", ve které se zamiluje prostitutka do bohatého muže. (don corleone)

 • - Scéna, kedy sa Vivian (Julia Roberts) prevaľuje v posteli a kamera detailne zaberá štíhle nohy cez brucho až k ruke, ktorá pomaly zaklapne zvoniaci budík, vyvolala hlavne v pánskych diváckych kruhoch búrlivú odozvu. Problém však bol, že telo v zábere herečke vôbec nepatrilo a spomínanú scénu za ňu nakrútila o 5 rokov staršia Shelley Michelle. Táto informácia obletela svet a okrem negatívnych reakcií sa postarala o zviditeľnenie doposiaľ prehliadanej profesie Body Doubles. (Karush)

 • - Julii Roberts muselo být vyrobeno speciální křeslo, jelikož po první části filmu měla problém z bolestí zad, a to díky scénaristům, kteří vymýšleli, na co všechno si má sednout (pokud jste si všimli, sedí např. na schodech, faxu, okraji stolu...), aby to vypadalo v kontextu s její postavou přirozeně. (Bauer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace