Červený trpaslík

• Velká Británie Red Dwarf
Velká Británie, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

Série(13) / Epizody(74)

Recenze uživatele risker k tomuto seriálu (86)

Poslední den (1989) (S03E06)

„Zpráva o stupni poškození. Úroveň dehydratace: 45 % Schopnost vybavit si noc: 2% Faktor studu: 91% - Doporučený postup opravy - Restartovat systém, 36 hodin vypnutý a přepsat údaje. To byla noc." ()

Série 4 (1991) (S04)

Nejlepší epizoda "Dimension Jump" ()

Kamila (1991) (S04E01)

„Je to jak pohádka. Android potká androida, z něhož se stane chameleon. Android ztratí chameleona, jenž se změní na slizku. Android získá zpátky slizku. To je klasická pohádka." ()

D.N.A. (1991) (S04E02)

„To se mi zdá hrozný, když tě nějaká ženská vyždíme tak, že chceš být veverkou." ()

Bílá díra (1991) (S04E04)

„Moje otázka zní: Nedala by sis toast?" ()

Roztavení (1991) (S04E06)

„Je to šibenice, viď? Jestli je to šibenice, řekni šibenice, já to unesu." ()

Série 5 (1992) (S05)

Nejlepší epizoda "Quarantine" ()

Hololoď (1992) (S05E01)

„A když si nesl ten kříž na kopec. Každý normální chlap by nakopl toho cápka po levici, praštil toho po pravici a byl by za tím zeleným pahorkem, než bys řekl 'Pilát Pontský'." ()

Inkvizitor (1992) (S05E02)

„Já bych je zabil." ()

Psychoteror (1992) (S05E03)

„Androidi mají staré přísloví, které se teď obzvlášť hodí. V binárním jazyce je to něco jako: 0011001100110011001100110011." ()

Karanténa (1992) (S05E04)

„Prosil jsem ho. Klekl jsem si na kolena a plakal." ()

Démoni a andělé (1992) (S05E05)

„Promiň bratře, poskvrnil jsem tvůj nůž svou krví." ()

Série 6 (1993) (S06)

Nejlepší epizoda "Legion" ()

Psirény (1993) (S06E01)

„Ty víš, co chceš. Chceš mačkat můj zadeček, až z něj uděláš šťavnatou broskvičku." ()

Legie (1993) (S06E02)

„Rimmre ty seš podělanej víc než splašený stádo velbloudů se salmonelózou." ()

Polymorf II - Emocuc (1993) (S06E04)

„No, aspoň kytara pana Listera zůstala ušetřena... ani kytara pana Listera nezůstala ušetřena." ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019