Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné. (HBO GO)

michalkop

Ghost Ridera se tu musím zastat. Samozřejmě má jisté mezery z pohledu současného filmařského mainstreamu, ale to není na škodu. Film vypráví svěží dějovou linku příběh akrobatického jezdce na motorce. Během sledování si užijete napětí, dobrodružství i zajímavým způsobem vykreslené postavy. Postavy jsou sice vylíčeny zkratkovitě, ale nechybí jim charisma. Ani Mefistotelovi, ani nemuluvnému Johnnymu, ani Roxanně. K tomu všudypřítomné ohnivé efekty. Podle mého skvěle zvládnutý komixový film. Ani nevím, proč jsem se mu tak dlouho vyhýbal. Slušných 75%. ()

zeromen

Nicolas Cage je opravdu Pan herec, zahraje vše bravurně počínaje Conerem a konče takovou lahůdkou jaký je právě Ghost Rider nebo Ghost Rider 2. Uvidíme čím nás Lovec pokladů překvapí příště. ()

Agnostik

Já si prostě nemužu pomoci,ale mám rád filmy podle comiksových hrdinů,a u Ghost Ridera si příjemně oddechnu.Má to i trochu temnoty z napětím takže proč ne..? ()

Bohdy67

Velké očekávání a ještě větší zklamání....Ale jelikož jsem viděl horší věci, tak alespoň dvě hvězdy a 35% ()

Pavlo

Škoda, že Nicolas Cage (tak dobrý herec) hrá i v takto zmarených filmoch. Veľa vecí je tu zlých, hlavne dej. Ten je veľmi priehľadný a nudný zároveň. Keby nebolo Evy Mendes a dobre zvládnutých efektov, tak to vypínam po prvej pol hodine. ()

mine.slayer

Z filmu je cítit že chce všem ukázat jak na to má, pořád čekáte kdy to přijde ale najednou je konec a vy máte pocit jako by z napůl udělané práce. ()

enzo_cz

Taková popcornová jednohubka. Děj odsýpá a vám ani nevadí, že Cage "valí" samé blbosti. V kolika rolích, kde prvoplánovitě vtipkuje a jde to do kopru, jsme ho takto viděli. Milostná linka s Evou Mendes nefunguje, záporák je nemastný a trapný bez špetky ďábelského charizmatu. Pokud ale vypnete mozek a postavíte ho na poličku, dáte si chipsy a k tomu radši i pivko, budete spokojeni. ()

whitewater

No za Evičku ty 3 rudé hvězdy dát musím, jinak film jako celek... :D:D:D (Nick s příčeskem, popř. hořící lebkou.... co na to říct)... Právě teď čumím na konec filmu na Nově.... a Eva je fakt k sežrání.... ()

A.lis

Ne, ne, ne! Tohle ani sympaťák Cage nemůže zachránit. Oheň a plameny, hloupý příběh, "obtažená" Mendes, harleye,... A vrcholem je ten rádoby western kabát. To je prostě špatné, špatné a ještě horší. ()

KiJi

Pozor, přichází hořící Smrť. Fuj. Teď jsem asi Smrtě urazil. Snad se to obejde bez následků. Téma příběhu je faustovské, říznuté s Constantinem. Až na to, že hlavní hrdina je také démon. Ten film měl potencionál na akční horor. Ale je z toho taková holywoodská tuctovka, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Nejsou tam špatné triky, jenže občas vypadají velmi uměle. A co se týče Cage, je to nad jeho síly. Bohužel to končí, že bude hodně dílů, než spasí svou duši. ()

marien1039

Jsou horší komixáky...třeba Spiderman. Ghost rider alespoň neomílá to samé pořád dokola, i když je zase pro změnu debilní a jednoduchý až za roh. Nebýt té jedné z posledních vět ("Vždy, když budeš prolívat nevinnou krev, bude to krev mého otce." nebo podobný blábol) možná bych to hodnocení zvedla i na 70%, ale takhle to má stěží 55%. Ale ke křupkám a pivu to stačí... ()

prometheusll

Cage to odehrál v celku dobře. Ale Ghost Rider zrovna není moc můj oblíbený film. A možná k tomu měli připsat že to je i romantický ()

2rady

Béčko tváriace sa ako áčkova produkcia. Cage prehráva ako zvyčajne, vlastne ma napadlo prečo neskúsili Jima "Gumenú tvár" Carreyho, ten by premenu zahral lepšie a nevyzeral by ako totálny šialenec fičiaci na kokse. Efekty sú na tom rovnako zle ako Cageova kariéra, vyzerajú ako z roku pána. Dokonca Raimiho armáda temnôt vyzerá lepšie. Jediný kto trošku poteší je Eva Mendes no ani tá nemá veľmi čo hrať (veď preto tam ni nie je, či ;) ?). ()

Harroc

Tak velký potenciál to byl. Cool hrdina i universum. Ale takhle to zdupat - hereckým obsazením počínaje a scénářem konče. Kdyby to aspoň bylo zajímavý nebo strašidelný, ale ono je to prostě jen nuda. Takhle velký zklamání jsem dlouho nečekal. Ale nejhorší stejně bylo obsazení NIcolase Cage jako Ghost Ridera. Ne že by v některý filmech Cage nehrál dobře to ne, ale do filmu o anti-hrdinovi? Vážně? A ještě bez WOW momentů jako nějaká obří bitka? Nezlobte se na mě, ale tohle nemělo nikdy vidět světlo světa. ()

Pythonator

Rocková hudba, chopper, drsný motorkář s ohnivou lebkou, Nicolas Cage, boj s padlými anděly, smlouva s Ďáblem, Eva Mendes, Marvel Comiks, western, Peter Fonda... Komu zní tohle všechno skvěle, tomu se musí líbit i tento film, protože guláš z toho všeho vůbec není natočený tak špatně, jak praví legendy. ()

Strid

Je to docela picovinka ale to spiderman taky a ma pres 70% takze si myslim ze tohle by melo mit aspon 69 protoze je to docela dobry a taky je to moje oblibeny cislo ()

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

05.07.2018

Nicolas Cage (Skála, Tváří v tvář) už má s komiksovými filmy nemalé zkušenosti. Zahrál si Ghost Ridera, skvělou roli ztvárnil v Kick-Ass, a Tim Burton z něj kdysi málem udělal Supermana. A teď – teď… (více)

Komiksová kázeň Sama Mendese

Komiksová kázeň Sama Mendese

31.10.2008

Fámy, drby, klepy

Fámy, drby, klepy

07.09.2008

Krotitelé duchů 3, Ritchieho Sherlock Holmes, Ghost Rider 2 a čtvrtý Shrek se setkali v dnešní novince, která je sice plná různých dohadů, ale bulváru a bizarnostem typu „Cher v roli Catwoman“ se… (více)

Kazatel je mrtvý

Kazatel je mrtvý

28.08.2008

Nelekejte se, tohle není další nekrolog. Neumřela žádná osobnost. Umřel projekt. Ultradrsná komiksová série Preacher (pár dílů vyšlo i v češtině) o odpadlickém knězi, který putuje Amerikou, válčí s… (více)