Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné. (HBO GO)

BillyBob

Kaskadér, co v mládí zaprodá svou duši ďáblu se po nocích stává divnou příšerou která má místo hlavy hořící lebku. Cage znovu dokázal, že před kamerou mu to v poslední době nejde. Na tomto filmu se mi nejvíc líbil začátek, tam kde ještě nebyl Nicolas Cage. ()

DaNQa

Na prvý pohľad človeku ktorý nečíta komixy meno Ghost Rider nič nepovie. Takže stručne k prípehu. Ide o filmovú verziu komixu o Ghost Riderovi, ohnivom jazcovi, ktorí vo svete ľudí plní rozkazy a vykonáva vôľu svojho pána a stvoriteľa - Diabla. Ghost Rider však nieje príšera, ale obyčajný človek. Človek, ktorý pod vidinou nejakej pomoci od Diabla mu krvou upíše svoju dušu. A to je aj prípad kaskadérskeho motorkára Johnnyho Blazea (Nicolas Cage), ktorí spíše s Diablom zmluvu, aby sa jeho otec uzdravil z ťažkej choroby a hľa, na druhý deň je otec vyliečený, ale hneď pri svojej prvej jazde zahynie. Vo všetkom má prsty Diabol a tu sa začína Johnnyho nový život. Uteká z cirkusu opúšťa priateľku Roxannu (Eva Mandes) a vydáva sa v ústrety novému životu (alebo čomu) s Diablovými slovami: "Raz, až ťa budem potrebovať tak ťa povolám." To tak stručne k príbehu. Ako režisér Mark Steven Johnson ktrorý má za sebou už aj nie veľmi úspešného a podareného Daredevila zasa stavil na hviezdu tentokrát na Nicolasa Cagea. Ten nám akosi omladol, aj má nové vlasy a podobne. Ktosi si môže povedať, že sa na úlohu sluhu diabla nehodí, ale uvedomme si že Johnny Blaze, bol obyčajný človek, ktorý chcel len pomôcť otcovi, takže nemusí zrovna vizerať ako vrah. ()

rado3105 odpad!

Jeden z kopy sraciek, ktore su o tom istom. Prsata zmejkapovana "kraska" s vystrihmi kde sa da, velky americky hrdina a jeho vitazstvo nad vsetkym a stastna laska na konci. ()

Ferrry

Film od kterého jsem nic moc nečekal, ale i tak mně hodně zklamal! Ghost Rider je hodně, opravdu hodně jednoduchý a plný celkem laciných triků. Chvílema si člověk říká, jestli to snad není nějaká parodie.. Ani Nicolas Cage nezachrání divákovo těšení se na závěrečné titulky.. ()

Amante

Na to se nedá koukat ani s vypnutým mozkem, možná tak bez mozku. Kdyby alespoň striktně zůstaly u té komiksové stylizace, ale oni to spíše pojali jako normální akční hit s nádechem fantasy. Právě propojení fantasy světa s tím reálným je tu to cotvůrci absolutně nezvládli, nepůsobí to ani věrohodně, ani odlehčeně či nadhledově, prostě jen trapně. ()

sun.eagle odpad!

Jedna z největších kravin, co jsem kdy viděl. Vážně. Mám obavy o zdravý rozum Cage. Při některých momentech jsem zralý na svěrací kazajku, a pak se mi chce zvracet. ()

tombass

Film splnil přesně to co jsem od něj čekal a to velkou zábavu. Nic více nic méně, ale stačilo to bohatě. Trochu akční, trochu comicks, docela svižné tempo. Záruka Cage+Mendez ()

Aver7n

Tomuto filmu jsem chtěl dát odpad jako každému jinému odpadu, ale když jsem se nedávno díval na tento film s přáteli znova (nechápu proč) přišlo mi to jako solidní komedie, bohužel nechtěně. Takže zvedám na 1* ()

bakda

No neni to zas tak hrozný mě osobně se to docela líbí a ta motorka uaa to bych si nechal líbit , a Peter Fonda jako mefistofeles je dobrej a to docela dost dobrej. ()

Zrcadleni

Nicolas Cage už tak jako tak pro mě je absolutní antitalent co se hereckého umu týče a tak jsem nějak spoléhal, že když bude mít defakto animácky vytvořený obličej, tak to bude třeba lepší Minela ()

partyzanka

Je to blbost, ale mě se to prostě hrozně líbí :) Nejhezčí scéna je, jak jedou vedle sebe starý a novodobý Ghost rider prérií do prokletého města. A Nicolasův pekelný chopper prostě nemá nejmenší chybu! Akorát konec filmu sklouzl do klišé, měli si s tím dát větší práci. Ale nevadí, jako oddychovka je to super. ()

khdb

Lidi toto není film od kterého chcete očekávat nějakou hlubokou myšlenku.Je to o pobavení v křesle u TV.Dobré efekty a film sám o sobě plyne.Nic víc jsem od toho nečekal. ()

SK_sprco

Minimalne jedna vec mi ostane z tohoto filmu zafixovana - Cageov priblbly pricesok. Vlastne priblbly je cely film od samotneho zaciatku az do konecnych titulkov. Zaporaci v style Buffy krotitelky upirov, no, nechajte sa vysmiat. Eva Mendes, hmm prisla v tomto filme o ten povestny sexapeal. Nie som ani motorkar, takze ani za tu horiacu masinu neviem dat hviezu. Tak za co? Za snahu sfilmovat nieco, co malo byt hororove a ponuknut to s ratingom PG13 (ak nie mensim)? Chokotina. Jedna * za lepsi komiks ako Dardevill a ta druha za predstavu upalenia samotneho Caga - presne takto pohorela kariera oskaroveho herca - Idealne. ()

Barney odpad!

Natočit takovou SRAČKU za 110 000 000 dolarů? Neuvěřitelné... Vydržel jsem se dívat asi hodinu, pořád jsem čekal, kdy to začne být aspoň trochu zajímavé, ale nedočkal jsem se. Nicolasi, co mi to děláš?!?!? ()

Gustik5

Tři hvězdy za první polovinu, která mě opravdu bavila, kdyby to celé pokračovalo v jejím duchu, uvažoval bych o čtyřech. Potom se to ale zhouplo do klasického klišé typu Jumper. Škoda. Nevyužitý potenciál. Třeba to v druhém díle bude lepší... ()

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

05.07.2018

Nicolas Cage (Skála, Tváří v tvář) už má s komiksovými filmy nemalé zkušenosti. Zahrál si Ghost Ridera, skvělou roli ztvárnil v Kick-Ass, a Tim Burton z něj kdysi málem udělal Supermana. A teď – teď… (více)

Komiksová kázeň Sama Mendese

Komiksová kázeň Sama Mendese

31.10.2008

Fámy, drby, klepy

Fámy, drby, klepy

07.09.2008

Krotitelé duchů 3, Ritchieho Sherlock Holmes, Ghost Rider 2 a čtvrtý Shrek se setkali v dnešní novince, která je sice plná různých dohadů, ale bulváru a bizarnostem typu „Cher v roli Catwoman“ se… (více)

Kazatel je mrtvý

Kazatel je mrtvý

28.08.2008

Nelekejte se, tohle není další nekrolog. Neumřela žádná osobnost. Umřel projekt. Ultradrsná komiksová série Preacher (pár dílů vyšlo i v češtině) o odpadlickém knězi, který putuje Amerikou, válčí s… (více)