Raymonda má každý rád

• USA Everybody Loves Raymond (více)
USA, (1996–2005), 77 h 7 min (Minutáž: 21–44 min)

Tvůrci:

Phil Rosenthal

Hudba:

Rick Marotta

Ray Romano, Patricia Heaton, Doris Roberts, Brad Garrett, Peter Boyle, Sawyer Sweeten, Sullivan Sweeten, Madylin Sweeten, Bob Odenkirk, Maggie Wheeler (více)

Série(9) / Epizody(210)

Sportovní novinář Ray Baron a jeho žena Debra by si žili normálním spokojeným životem, nebýt faktu, že dům naproti přes ulici obývají Rayovi rodiče a jeho bratr Robert... (oficiální text distributora)

T-pack

Jednoznačně nejlepší americký sitcom. Kde se vzalo tak stupidní hodnocení, to fakt nevim, ale tenhle seriál mě rozesměje jako málokterý! ()

sahe

Strašný... pro mě strašný.... On nepřenese přes srdce, když ho někdo nemá rááádddd.... Raymonda přeci musí mít každý rád, to je snad jasné ne :-D (já ho tedy ráda nemam)... jedna * je proto, že někdy tam možná bylo něco vtipného... tedy za tu chvíli co jsem ti viděla. ()

Zagi20

K typické české rodince mají daleko, ale zároveň tak strašně blízko. Z těch "starších" americkým sitcomů je Raymond můj jednoznačně nejoblíbenější. Především díky skvělému Bradu Garettovi a jednomu z našich nejlepších dabingů. ()

P1tr

Divná americká rodinka s oblíbeným Raymondem v čele a jeho odstrkovaným bratrem Robíkem v rohu. Najdou se slabší epizody, ovšem po tolika dílech se z Baronových stanou vaši dobří přátelé i přes jejich divné povahy. Velice vtipné, obzvláště když se na scéně objeví Robert. ()

vitekpe

Pobavili Boyle a Doris Roberts jako rodice. :) Serial neni uplne spatny, par dobrych vtipu tam je. Je to takovy ten usmevny sitkom, ktery neurazi (ani nevsazi na sprostarny), takovy ten druh humoru "pro celou rodinu", bych rekl... P.S.: Bejt nemocnej, tak to v posteli klidne sleduju dal. Zatim mi stacila prvni serie... ()

MaMitti

Poměrně stará záležitost a přesto pořád tak aktuální...jojo :-). Raymonda máme u nás doma všichni rádi. ()

rozbris

Super americká rodinka co to má k sobě dost blízko až si vidí do talíře. Nejlepší asi je jejich starý otec, který se nebojí říct všechno na plno. To musíte vidět. ()

adam9

Viděno asi jen 5-10 epizod: nasmál jsem se hodně, přijde mi to jako kvalitní seroš s kvalitními herci a kvalitním humorem, BUT nepřesvědčilo mě to, abych to zkouknul celé. ()

Paity

Raymonda má možná každý rád, ale až na mě. To je jisté. Ray Romano se svým vzhledem věčně zhuleného jedince neudělá srandu i kdyby musel. Tak proč na to koukat. ()

Petr.Kocfeld

Raymond je dobry serial.Rad se k nemu vracim.Hodnotim jej 65 procenty.Ray Romano je dobry herec a ostatni herci mu skvele sekunduji.Baronovi jsou zajimava rodinka a Raymondovi rodice bydli hned vedle...Dnes jiz klasika! ()

Greny

skvělý scénář, skvělá dabing a velice svižný proud vtipu. to všechno dělá tento seriál zajímavým. ()

xHarryx

Možná první seriál který mě bavil..koukal jsem jako malý špunt a byl platonicky zamilovaný do Rayovy manželky :) ()