Raymonda má každý rád

• USA Everybody Loves Raymond (více)
USA, (1996–2005), 77 h 7 min (Minutáž: 21–44 min)

Tvůrci:

Phil Rosenthal

Hudba:

Rick Marotta

Ray Romano, Patricia Heaton, Doris Roberts, Brad Garrett, Peter Boyle, Sawyer Sweeten, Sullivan Sweeten, Madylin Sweeten, Bob Odenkirk, Maggie Wheeler (více)

Série(9) / Epizody(210)

Sportovní novinář Ray Baron a jeho žena Debra by si žili normálním spokojeným životem, nebýt faktu, že dům naproti přes ulici obývají Rayovi rodiče a jeho bratr Robert... (oficiální text distributora)

Sagara

Príjemné popoludnia na NOVE s tresnutou rodinkou Raya Romana. Najlepšia postava bola pochopiteľne jeho matka. ()

Movie Gourmet

Docela vtipný komediální seriál, který neustále dokola využívá ty stejné vtípky a zavedená klišé, ale člověk se u nich baví. Nejvíc díky hereckému umu Peter(a) Boyle(a), táty hlavního hrdiny Ray(e). Verdikt: 4* a 75 %. ()

Sygauras

Občas se na to podívám, ale humoru jsem tam moc nenašla. Já tohle sitcomové srandování asi nikdy nebudu chápat. Spousta situací mi humorná nepřijde. ()

tom.cube

Skvělý sitcom, který si po celých devět sezón drží vysoký standard (možná snad vyjma první série). Jeho hlavní zbraní je přitom uvěřitelnost a věrohodnost postav i nastalých situací - jednoduše seriál ze života. Netlačí zbytečně na pilu a produkuje přesně dávkovaný humor. Pochvalu tentokrát zaslouží i český dabing, precizně zvolené hlasy jen umocňují charakteristiky daných postav. Dle mého velmi podhodnocený seriál. ()

Berry

Vynikající a lehce trhlý seriál o Rayovi, jeho povedeném bratrovi, šílené, leč milující matce a ještě šílenějším otci. Co si přát víc? ()

ivamka

Každý díl je o nějakém tématu, které člověk zažívá dnes a denně , ale jsou tam prostě chvíle, ve kterých je trapné ticho a vy můžete čekat, že postavy začnou jednat. Nejvíce se mi líbil díl, ve kterém psal Raymond na nečisto nekrolog pro svého otce a co z toho vzniklo by fakt vymyslel jen sám život. ()

Heroine

Raymond je výborný seriál. Sice ho nikdy nevydržím sledovat moc dlouho, protože mám po chvilce pocit že se zblázním z neschopnosti těch lidí, ale jinak jsou tam některé situace, které nemají chybu. Herci jsou výborní všichni do jednoho, a i většina scénářů je výborná. Pět hvězdiček si jistě zaslouží. ()

crudo

Nadprůměrný seriál, v americe patří do každoroční TOP 5. Za shlédnutí už stojí kvůli výborným "návštěvám" Phila Leedse :) ()

Empire

Velmi svižný a skvěle zahraný sitcom. Paradoxně je jeden z mála sitcomů, který měl další a další díly vtipnější, než ty předchozí - narozdíl např. Přátel. Trojnásobný držitel Ceny Emmy ()

Nšoči

Tady názorně vidíme, jak je nevýhoda, když rodiče bydlí příliš blízko a tím pádem se nám neskutečně dokážou montovat do života. Musím vyzvednout výkon Petera Boyle alias otce Raymonda, protože jeho hlášky jsou prostě úchvatné. ()

Jeand´Boa

Příjemně potřeštěná rodinka...krásné charaktery, které jsou samy zdrojem vtipnosti - hned vedle zajímavých vztahů a situací... ()

dalziel

Fantastická rodinná sága.Na tak malom priestore sa podarilo dosiahnúť tak veľa.Keď nerátam Simpsonovcov -Tí su kreslení,tak potom rodina Baronových je najlepšia TV rodinka so živými hercami. ()

tančísvlky

nenápadný sitcom ,ktorý stojí za smiech .Doplním svoj komentár po 7.rade . Ani po 7.rade neustavajú v tomto seriály skvelé hlášky "anglického čierneho humoru" . Náramná zábava pre mňa určite. To ,že niekto nemá rád "Raymonda" to nie je chyba seriálu. Je dehonestujúce dávať taký skvost na "kanále" Nova a na poludnie. Obsadenie herecké je vynikajúce a musím ich mať všetkých rád nielen Raymonda... ()