Cyborg

• Česko Kyborg (více)

Amerikou 21. století zmítají sociální nepokoje. Zuří smrtící epidemie a život se pro obyvatele stává děsivou a krutou noční můrou. Jen Pearl Prophet (Dayle Haddon) - kráska, která je napůl člověk a napůl robot - zná způsob, jak proti nákaze vyvinout účinnou vakcínu. Ale během její zoufalé cesty pro látky potřebné k výrobě léku je Pearl zajata kanibalským gangem Pirátů, který si chce protilátku nechat pro sebe a ovládnout s její svět! Jen schopnosti statečného bojovníka s mečem Gibsona Rickenbackera (Van Damme) mohou zachránit ji i zbytky civilizace! (Bontonfilm)

Warhorr

Asi každý má z dětství nějaký film, který prostě absolutně miloval bez ohledu na děj, scénář, herce atd a dnes by mu to přišlo jako totální slátanina kdyby jej viděl poprvé. Cyborg je můj případ. Naprostá srdcovka kdy jsem to musel vidět pomalu každý den. Ty uřvaný pysky a jekot je prostě bomba. Něco takovýho už dnes nikde neuvidíte. Do toho skvělá post-apo atmosféra a svět, který rozhodně neudělá ostudu ani dnes. Nekompromisní záporáckej zmrd, parádní depresivní soundtrack a samozřejmě Van Damme se svými high kicky z otočky. ()

Jabro odpad!

Slovy se nedá, ale opravdu absolutně nedá vyjádřit, jak velká, ale opravdu velká stupidita to je!!! ()

Bozvav odpad!

Van Damme ve skvělé formě i po propíchnutí karpálních tunelů. Tepna sem, tepna tam, vem to čert. Děsná a idiotská sračka. ()

boyd.

Je to stručné, rychlé, výstižné a poměrně dost krátké. Film uteče jako voda, "ani nemrknete" a to je si myslím dobře. Je pravda že dneska už to někomu příjde jen pro zasmání, ale v 90. létech to byl akční megahit a pro mě dodnes jeden z nejlepších filmů s van Dammem. Drsné prostředí a brutální hlavní záporák dávají tomuhle dílku pořádnou šťávu, dávám 4* ()

#47

Příšerné postapokalyptické nízkoropočtové béčko osmdesátých let s Van Dammem...ani jako skalní fanoušek JCV se sklony k nostalgii nemůžu nějak tenhle sci-fi-akčňák zkosunout. Rozhodně jeden z nejhorších filmů kterými nás belgický karatista "obohatil". Mj. když se podíváte na trailer, uvidíte prakticky vše podstatné. ()

PepeCCM odpad!

Jak tento film může být v modrých číslech nechápu. Větší sračku jsem už dlouho neviděl a v kvalitě to silně konkuruje Reptilicantovi! ()

tuwanakha

Klasické béčko s Van Dammmem, tentokrát v hávu katastrofické SF. Jeden ze zhruba 5 nejlepších filmů JCVD. Což tedy zase tak moc neznamená...:) ()

Hapretor

Tak tohle byla sci-fi úchylárna s pochybnou logikou, nudnym dějem a velmi omezeně hrajícím Van Damme-em. Čekal jsem úplně něco jinýho. ()

helloween93

Van Damme v postapokalyptickym světě mi moc nevzal. Přišlo mi to hrozně nezáživný. Děj se nesoustředil na svět zničený epidemií, ale pouze na souboj Van Damma proti vůdci pirátů. Ač mám osmdesátky rád, tohle mi nechytlo. ()

MickeyStuma

Pevný film už ve svých kramflecích své doby, kdy byly snímky obsahující bojové umění a kyborgy velice populární. Námětu typický a do dnes hojně používaný postapokalyptický svět, kde je lidstvo ohroženo smrtícím virem a jako obvykle jde o získání séra. Jean-Claude van Damme už byl akční ikonou, takže byl v tomto snímku vlastně za hvězdu a tím největším diváckým tahákem. Výprava není špatná, ale jinak se to celé veze ve značné jednoduchosti. Scénář snad už skromnější být ani nemohl. Z tohoto hlediska ani není divu, neboť se celý koncept veze na neustálých soubojích. Svým způsobem to vlastně připomíná videohru. Protože v tom hraje právě Jean-Claude, ve videopůjčovnách to byl ohromný hit. A tak se jedná o filmovou nostalgii, nad kterou se dnes už sice skřípe zuby, ale skromní fanoušci se k tomu stále rádi vracejí. ()

BOURQUE

Klasické B-ko od JCVD, ktoré má mrazivé postapokaliptické obrazy. Možno nie najlepší film od neho, ale z hľadiska mixu bojových scén, surovosti a mrazivého/krutého záporáka nie je to ani jeho najhorší počin. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Torgal odpad!

Tento film je najväčšia sračka akú som videl. A to som videl nemálo shitov.Poväčšine sa na odpadoch aspoň dobre zasmejem, tu mi bolo ale skôr do plaču. Neskutočná nuda. "Dej" filmu je absolútne peklo a dialógy sú totálne nezmyselné. Proste po pozretí tohoto filmu som pochopil nový význam hodnotenia "odpad!". Nič horšie už byť nemôže, preto dávam minimálne hodnotenie. Kráľ je len jeden. 0/10 ()

Al44...

Jednoduchý a značně nezajímavý děj - na filmu je dost vidět, že má dost omezený rozpočet - nevyužitý sci-fi potenciál - směšné kostýmy většiny postav. ()

feryk

Opravdu zvláštní film. Připomíná staré počítačové hry, kdy jdete s hrdinou a procházíte úrovní plnou nepřátel, až k hlavnímu bossovi. Po zabití se ocitnete v jiném prostředí a opět dokola procházíte a ničíte protivníky, až se opět dostane k o trochu silnějšímu bossovi... a tak pořád dokola. A přitom si vystačíte s výkřiky komentované jinými výkřiky. :) Film s nulovým scénářem, céčkovou režií, bez rozumných rozhovorů, kdy během půl hodiny uslyšíte jedno slovo, následované minutovým řevem a tak dokola. Mluveného slova je tam opravdu minimum, za to zpomalenými záběry,testosteronem,souboji a pohledy se opravdu nešetří. Vcelku nudný film, ale z nostalgie a za tu odlišnost dávám 45%. ()

Stíba

Prostá a jednoduše udělaná postapokalyptická akce, která se moc nepovedla. Jestli chcete Van Damma ve futuristické budoucnosti, šáhněte radši po Timecopu, který je po všech stránkách na výrazně lepší úrovni. ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun