Cyborg

• Česko Kyborg (více)

Amerikou 21. století zmítají sociální nepokoje. Zuří smrtící epidemie a život se pro obyvatele stává děsivou a krutou noční můrou. Jen Pearl Prophet (Dayle Haddon) - kráska, která je napůl člověk a napůl robot - zná způsob, jak proti nákaze vyvinout účinnou vakcínu. Ale během její zoufalé cesty pro látky potřebné k výrobě léku je Pearl zajata kanibalským gangem Pirátů, který si chce protilátku nechat pro sebe a ovládnout s její svět! Jen schopnosti statečného bojovníka s mečem Gibsona Rickenbackera (Van Damme) mohou zachránit ji i zbytky civilizace! (Bontonfilm)

CassidyXXX

Tohle neni žádná rádoby cool akční pitomina jako Kurýr nebo Okrsek 13, jaký se dneska točej, ale syrový a brutální béčko ze starý školy. Akční scény jsou i na dnešní dobu ultimátní a je to ukázka, že i s malym rozpočtem jde dělat velký věci. Hodně lidí zde kritizuje hudbu, ale dává filmu dobrou atmosféru a dobře podkresluje bitky. Film není pro každýho, ale kdo má vztah k postapu a béčkům, ten si to vychutná. Jedinej zápor vidím ve zbytečně natahovaný finální bitce. ()

padav94

Celkom dobrý film také to bolo napínavé, jak tam vrieskaly furt to my prišlo kus vtipné, taktiež tomu filmu pomohlo aj to že to nebolo nejak extra dlhé 1h 22m aj z titulkamy, pohoda. ()

70s80s90s

Pyun nam tymto surovym filmom s miestami nechutnou atmosferou ukazuje svoj pohlad na nedaleku buducnost postapokalyptickeho sveta. Pre mna jeho naj dielo a medzi beckami si zasluzi plny pocet hviezd a jednu * navyse z nostalgie. Prvykrat som to videl ako dieta u susedov s jednohlasym dabingom a bol som sokovany. ()

ORi_SV odpad!

Na osmdesátkových a devadesátkových akčňácích jsem vyrost. Van Damme, Stallone, Seagal, Chuck Norris, Schwartzík a další, byli prostě akční hrdinové mého dětství a dospívání. Čas od času se s kamarádem u nás sejdeme, pustíme tyhle fláky u skleničky kvalitního alkoholu a snažíme se zkouknout prostě veškeré akční skvosty kinematografie tohoto žánru. Po procházení všemožného jsme narazili na Cyborga. Super, to neznáme, koukneme se na to. Horší než ta nejhorší Norrisovka to být nemůže. Jenže opak byl pravdou. Naprosto bezduché scény, bolestně trapné dialogy, nesmyslné střihy, teatrální herecké výkony... a tak bych mohl pokračovat ještě dlouhé řádky. Van Damme není žádnou známkou kvalitního filmového materiálu, ale tohle je vážně otřesné i na něj. Dát tomu ODPAD! je ještě velmi mírné hodnocení a nevyjadřuje to, jak velký odpad tahle snůška exkrementů byla. V tomto filmu nedávalo smysl a nezaslouží si chválu absolutně nic. Teda jo, maximálně kostýmy. ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun