Cyborg

• Česko Kyborg (více)

Amerikou 21. století zmítají sociální nepokoje. Zuří smrtící epidemie a život se pro obyvatele stává děsivou a krutou noční můrou. Jen Pearl Prophet (Dayle Haddon) - kráska, která je napůl člověk a napůl robot - zná způsob, jak proti nákaze vyvinout účinnou vakcínu. Ale během její zoufalé cesty pro látky potřebné k výrobě léku je Pearl zajata kanibalským gangem Pirátů, který si chce protilátku nechat pro sebe a ovládnout s její svět! Jen schopnosti statečného bojovníka s mečem Gibsona Rickenbackera (Van Damme) mohou zachránit ji i zbytky civilizace! (Bontonfilm)

Hruskovice

Vidět to v roce 1989 tak jsem z toho asi na větvi, ale dnes při neplánovaném shlédnutí v nočních hodinách v TV jsem se zděsil co to proboha Van Damme zplodil za rádoby terminátora... Absolutně stupidní bitky, kdy se jen mlátí hlava nehlava vším co je po ruce, ale nikdo se nikdy nekryje, neuhne prostě takový sci-fi wrestling padlý totálně na hlavu. Největší bomba byla, když Žán přeseká stožár lodi, ke kterému je přikován jako kristus, podpatkem od své boty :D za ukrutného řevu protože se snaží vyrvat ruce z přibitého hřebu. No prostě mám rád občas béčkovoou šílenost, ale todle nemělo ani na géčko :D 1/5 ()

J.Mayen

Chápejte, že já jsem dítě 80 tek a začátek 90 tek. Cyborg s Vandammem byl v té době naprstej kult. Kdo neviděl byl ve škole outsider. Pro mě je to hodnocení tady v tomhle ohledu nepochopitelný, ale k tomu už moje předešlý vysvětlení. Nemůžete z té doby srovnávat například Nemocnici na kraji města a Cyborga. Vandamm je frajer a skvěle se v Holywoodu vypracoval z béček do áček, takže s tím hodnocením jste to tu trochu prokaučovali. ()

walkingdead

Odehrává se v USA po 38. vlně covidu... ok, ne tak úplně. Měl jsem tu 3 hvězdy založené jen na dávných dětských vzpomínkách, dnes jsem to viděl po 30 letech a musím 1 (a málem 2) ubrat, protože Kyborg je asi nejhorší film z tehdy probíhající zlaté éry JCVD. Většinu času nudné postapokalyptické béčko, ani ne moc akční, protože tam chybí víc soubojů - ty jsou nejsilnější stránkou van Damma a v mnoha jeho filmech aspoň částečně zachraňují nezajímavý příběh. Tentokrát bohužel ne. Asi se na to už znovu nepodívám, ani za 30 let... ()

Alfonso198

herecké výkony, režiji a bla bla bla hodnotili jiní a jelikož se v tom fakt zase tak moc neorientuju, budu držet hubu... ale to co to tam hraje v pozadí v průběhu celýho filmu za "hudbu", to je hnus ty vole... kucí od zvuku asi objevili elektronickej sampler nebo co a učili se s tim... už kvůli tomu se mi ten film fakt vůbec, ale vůbec nelíbil... a já nadával na hudbu v Ulici, sypu si popel na hlavu... jedna hvězda za to, že se u toho příjemně usínalo, páč mě to vůbec nezajímalo a zbytečně sem se nebudil abych zjistil, vo co tam jakože jde... ()

Sintiroma

Jeden z tech lepsich van dammovych filmu,docela slusne natocene prostredi v kterem se film odehrava,ale spise vice negativit jako napriklad pomale ale velmi pomale akcni a bojove sceny. ()

WDMD

GIBSON RICKENBACKER????? :-D :-D :-D Film jsem neviděl, ale tohle je výtečný vtip. Nejmenuje se ta žena-kyborg náhodou Jolana Fender? ()

The_God

Klasické akční sci-fi béčko osmdesátých let. Stupidní dialogy, divné kostýmy, prkenní herci a u nás ještě ke všemu příšerný, ale opravdu příšerný dubing. JCVMovy mladší filmy jsou lepší, tohle je fakt děs. ()

Tuty

Béčko všech béček, který mám rád. Když jsem byl malej a doma jsme měli ten jednohlasej na koleni dělanej dabing, hrozně jsem se bál toho záporáka, hlavně tý scény, jak ta jeho banda honí Van Damma a pak ho pověsej na tu loď. No, nostalgie. ()

peeko

Tuto je úplý nesmysl! Možná, kdybych ten film viděl o moc moc moc dřív, snad bych dal 2 hvězdičky, tak špatný je. Howg ()

p.a.douch

Jo tohle bylo něco. Labutí píseň Cannon Films a dvojky Golan-Globus. JCVD honí partičku okolo Fendera (toho hraje oblíbenej Pyunův představitel a surfer Vincent Klyn), pak zase Fenderova parta honí JCVD. Co víc potřeba? NIC!! Zloduši bombastický - Vincent Klyn, Ralf Möller, Jackson "Rock" Pinckney (tomu při natáčení vypíchnul JCVD oko a byl odsouzen k náhradě 485 tisíc dolarů), častej soupeř JCVD Stefanos Miltsakakis, Matt McColm, Dale Frye atd. No já mám tenhle film rád, asi nostalgie. 80 %. ()

karnifex

Opravdu nechápu, kde se vzala ta legenda, že tento film má v sobě něco víc?! Jedná se o podprůměrnou vandamovku s neuvěřitelně hloupým příběhem a ještě hloupějšími dialogy. Choreografie soubojů je mizerná i na tehdejší dobu, takže jediné, co lze ocenit, je celková výprava, která připomíná Fallout. ()

kramatos

Je mi to hrozně líto, ale tenhle film jako snad jediný z Van Dammeho béček jsem neviděl a po shlédnutí musím konstatovat, že jsem to tak měl raději nechat. ()

Sunwheel

Céčkové sci-fi na hrane súdnosti v časoch, kedy JCVD ešte len začínal s americkou továrňou na sny. Brakoví králi z Cannonu sa ním totálne zabili a už podobné skvosty prestali produkovať. A to je jediné jeho pozitívum. ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun