Cyborg

• Česko Kyborg (více)

Amerikou 21. století zmítají sociální nepokoje. Zuří smrtící epidemie a život se pro obyvatele stává děsivou a krutou noční můrou. Jen Pearl Prophet (Dayle Haddon) - kráska, která je napůl člověk a napůl robot - zná způsob, jak proti nákaze vyvinout účinnou vakcínu. Ale během její zoufalé cesty pro látky potřebné k výrobě léku je Pearl zajata kanibalským gangem Pirátů, který si chce protilátku nechat pro sebe a ovládnout s její svět! Jen schopnosti statečného bojovníka s mečem Gibsona Rickenbackera (Van Damme) mohou zachránit ji i zbytky civilizace! (Bontonfilm)

zurivymlok odpad!

What the fuck...? Vážně nemohu uvěřit, že takovýto shit může vytvořit dospělý člověk. Tohle jsem tvůrcům nežral ani když mi bylo deset. ()

Legi36 odpad!

Tenhle film jsem viděl poprvé na videu ,když my bylo 15 let!!!! V strašném mono-dabingu:)))Ale nám to nevadilo:))V té době jsem tenhle film doslova žral.Van Damme byl muj hrdina!Nedávno to opakovali v televizi a já jsem si mohl udělat obrázek po 22letech. Doslova jsem byl zděšen po shlédnuti filmu,jak se mi mohl tenhle film líbit,teda kromě bojových scén Van Damma.Jednoduše tenhle film byl natočen za malé peníze-/dovolím si říct v céčkové kvalitě/ ve skromných interierech v bývale opuštěné továrně.Kulisáři v tomhle filmu nehli ani prstem!!Prostě vemete kameru - kamaráda ,který umí bojový sport a natočíte to někde za barákem a vznikne Vám z toho takovýhle snímek!!Jediná dobrá věc byl scenář,ale režisér to odfláknul.Děs a běs!!! ()

tichyBob

Jeden z nejlepších filmů JCVD a určitě nejlepší film Alberta Puyna. V rámci žánru je to naprostá špička. Postapokalyptická budoucnost je zde zobrazena skvěle. Z hlavního záporaka jde strach. Hudba tam perfektně zapadá. A hlavně...furt se to tam řeže hlava nehlava. Ale jestli čekáte oscarové herecké výkony nebo ňákej smysluplnej scénář tak se samozřejmě poohlédněte někde jinde. Ale to vážně od těchto filmů nelze očekávat. ()

mine.slayer

Van Dama neocení závistivci a nebo impotentní intelektuálové, film se skvělou atmosférou bez jakýchkoliv digitálních triků, bezútěšná post apokalyptická krajina, rujny měst, divoké tlupy a bojovník světla ztělesněný Van Damem. I když v tomhle filmu skoro nemluví, jeho umění boje a síla vůle, kterou vložil do postavy Slangera, nedostatek dialogů vynahrazuje. Koneckonců je to katastrofický akční film, ne konverzačni komedie. Nechápu záběry typu, Van Dame leží na zemi a ti bídáci co ho na zem dostali jdou seřazeni v šíp ho dodělat, to sem se musel smát!! Kouká z toho kýč jak tyč!! Ale bez tak jen z principu za to jedna hvězda dolů. ()

SeanDevlin

Když si to tak vezmu jsou tam sekvence pořád dokola 1. Povídání . 2 Boj . 3 Utíkáni a tak pořád dokola každá sekvence zabere asik 20 minut :D ()

Pythonator

Béčko jako poleno. Přesto můj nejoblíbenější film s Van Dammem. Ono ze zajímavého žánru postapo cyberpunk toho v nabídce zase tolik není, takže každé blbé béčko potěší. Cyborg je nepochybně kultovní záležitost představující typické osmdesátky a zároveň je téměř tím nejlepším, co odpadní filmy v těch letech nabídly. ()

Drky

Van Damme je podle mě borec, nechápu ty posměšné komenty od zde přítomných "odborníku" . Takhle se prostě kdysi točily futuristické postapokalyptické movies. A zrovna tenhle ve mě zanechal silnou stopu. Velice temná atmosféra světa, skvělý záporak a nepřekonatelný kickboxer. Nebudu jej odsuzovat kvůli jednoduchému ději, protože prostě tohle je klasická vyvražďovačka, kterou jsem jako malý miloval a rád se na ni podívám i dnes! Mimo jiné mě zaujala i hudba, ktera podkreslovala a přidávala na temné stránce tohoto akčňáku. Tleskám, za mě 4* a 80% ()

BaseDallas

Keď som bol puberťák, páčilo sa mi to, dnes už ani z polovice. Niektoré akčné scény sú stále ok (rozpadnutý tehlák), ale celkovo je to nuda, navyše doprevádzaná veľmi zlou hudbou. V tej dobe bolo omnoho viac lepších béčok, ako je Cyborg, tento film má cenu už len pre nostalgicky spomínajúcich jedincov. ()

FauSSt

Päť hviezd je za Fendera Tremola.....jak decko som obdivoval JCVD že sa ho vôbec nebojí....scéna kedy Fender sleduje spiaceho Gibsona ma neopustí do smrti! ()

Baroque

klasika béčkového žánru. kto má rád jcvd, a kto na ňom vyrastal, nemôže považovať tento film za odpad, ani keby čo. dnes je kvantum postapokalyptických filmov. ale v tomto sa nezúri o efekty o106. nie sú výhovorkou a dermacolom za úbohý dej. melancholická atmosféra, jcvd, ktorý sa nehrá na neporaziteľného, nie čistý dôraz na bohorovnosť, akú predvádza steven seagal, hoci jeho finesy si tiež rád vychutnám. no filmy, v ktorých účinkuje, sú oproti tomuto brakom. preto za štyri. možno za tri a pol. ale pre mňa je v akčnom žánri osemdesiatiek jcvd no.1. a vie hrať. to dokázal vo väčšine svojich filmov. amen. ()

Mark1983

Tento snímek dle mého úhlu pohledu je natočený ve stylu podprůměrného akčního sci-fi seriálu, přestože se jedná o film. ()

Ferguson

Asi nejlepší béčkový film s žánklódem. Sice "blbost" jako všechno ostatní, ale tvůrci si na nic nehrají. Podobně jako v Krvavým sportu. ()

armin

divím se většině ostatních, že toto a jakékoliv dílo alberta pyuna komentují a hodnotí v obvyklých kategoriích, v nichž se ani zdaleka pyun nepohybuje a navíc o to asi ani v nejmenším nestojí... přesto tento film průměrný divák asi stěží rozdýchá, van damme každopádně otřesný jako vždy (to jeho totální neumění umí zamaskovat snad jen tsui hark:), přesně jako v komentáři falcora: béčko, ale s velkým B ()

sun.eagle

Jako všichni jsem chtěl být v dětství jako van Damme. Jeho filmy jsem musel vidět všechny a několikrát. Zrovna Cyborga jsem na VHSce sjížděl nesčetněkrát. Znal jsem ho nazpamět, doslova. Dnes se na van Damma a jeho filmy dívám samozřejmě uplně jinak, ale nedávno jsem Cyborga viděl snad po 10 letech a musím říct že patří určitě k tomu lepšímu co nese značku "van dammovka" a i když jsem z jeho filmů vyrost tak mě to bavilo. V žánru bečkových akčních scifáren patří k tomu nejlepšímu. ()

marzilla

Já bych se připojil ke komentářům od monologa a shita,neboť tohle je jedna z věcí,na kterých jsem vyrůstal a která velmi ovlivnila mé vnímání postapokaliptických bijásků,jež od Cyborga prostě miluji.Van Damme sice není žádný aspirant na Oscara,ale bijec byl excelntní a přes všechny hrubé nedostatky jako je scénář,triky a hudba jsem se výtečně bavil.Dnes v době dokonalých vizuálních efektů a megavýprav působí tohle béčko sice skoro jako TV film,ale v mém filmovém světě bude mít vždy své čestné místo mezi peckami stříbrného plátna. ()

spike.sg

Nedávno jsme se s kolegou z práce bavili na téma oblíbené filmy. Prošli jsem jich hodně, až kolega narazil na film Kyborg a neskutečně ho vychválil. Za čas jsem ten film měl doma a po tom nastínění, jsem se na něj podíval. A musím říct: Filmový bože, jak si to mohl pustit do světa. Film je zasazený do světa v budoucnosti, kdy většinu lidstva vyhladí epidemie. A jak už tomu bývá lék je jen jeden, který nese žena kyborg, kterou chrání Van Damme jako osamělý poutník bloudící amerikou, se zaplete do zájmů pošahanýho gangstera, se kterým už měl co dočinění. Film je nudný a na konci při závěrečným souboji jsem nevěřícně koukal. Konečný boj mě fakt dostal. Hlavní záporák chodil po scéně jak Terminátor se zaťatými svaly, řval kolem sebe jak King Kong , vykulený oči a v obličeji výraz jako kdyby golemovi narvali šém místo do čela úplně někam jinam. Hodnocení 15% ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun