Cyborg

• Česko Kyborg (více)

Amerikou 21. století zmítají sociální nepokoje. Zuří smrtící epidemie a život se pro obyvatele stává děsivou a krutou noční můrou. Jen Pearl Prophet (Dayle Haddon) - kráska, která je napůl člověk a napůl robot - zná způsob, jak proti nákaze vyvinout účinnou vakcínu. Ale během její zoufalé cesty pro látky potřebné k výrobě léku je Pearl zajata kanibalským gangem Pirátů, který si chce protilátku nechat pro sebe a ovládnout s její svět! Jen schopnosti statečného bojovníka s mečem Gibsona Rickenbackera (Van Damme) mohou zachránit ji i zbytky civilizace! (Bontonfilm)

Vampireman

Kyborg sliboval, že bude další straight-to-action film. Bohužel, většinu času dělá Van Damme smutné psí oči a flešbekuje do doby, když měl ještě nesmyslně dlouhý háro. Když už náhodou vletí do akce, tak se jeho čtyřpuška zasekne a čepel v botě mu ulomí. Schopněji si počíná jeho sidekick, která kope piráty do koulí. Van Damme se k ní stejně chová hnusně, odmítá jí brát s sebou a souložit s ní a radši emařsky čumí. Potom tu hraje jeho nevlastní dcera, která mu naopak vůbec nepomůže, a kyborgyně, která má místo mozku flešdisk s lékem proti nákaze. Nejlepší je ovšem záporák, který nosí obří sluneční brýle. Vrstva prachu a písku kolem těchto skel upomíná, jak valí stopáž. K tomu má osmipušku a kroužkový brnění, ale na boss-fight si všechno sundá a jenom řve a řve a pak vstane z mrtvých! ()

BoredSeal

Legendárnost nespočívá v obsazení Van Dammeho, ale ve zvláštní atmosféře filmu. Iluzi rozpadlé civilizace se daří režisérovi vyvolávat velice dobře i s nízkorozpočtovými prostředky, příběh je zvláštní, soundtrack perfektně dokresluje ponorust a záporák uvízne v paměti spíš než Van Damme. Dodnes se mi vybavuje závěrečná bitka u vraku auta. Příjemně strávený čas i po několikáté repríze. ()

Figu

Jako malej klučík jsem ze Cyborga měl respekt jako kráva! Vincent Klyn se svojí partičkou mě pěkně naháněli husinu po těle! Van Dammovi jsme tenkrát vůbec nezáviděl. Supr scénka byla v rozestavěný budově... Tam se mezi sloupama děly věci. Jean byl ve famózní formě, film bohužel nikoliv. Dnes bych to asi už nedal, nicméně cena za nostalgii je na místě! 50% ()

Jino

První film co jsem s Van Dammem viděl, tenkrát se mi líbil, nevím jak by obstál teď, ale předběžně dávám 3* - až ho uvidím znova, tak hodnocení možná změním. ()

bourec

Film je hrozně špatné sestříhanej,a světe div se,vydržel sem u toho půlhodinu.Pyun je dozajista totální babral,ale VanDamme za to nemůže.30%. ()

Wormboy

Postapokalypticky svet plny drsnackych curakov a proti nim Jean Claude traumatizovany stratou milovanych osob. Jednu * davam za genialnu zaverecnu scenu, v ktorej vsetci po sebe strasidelne ziapali a ja som sa kralovsky bavil :) ()

McLushi

Postapokalyptický sci-fi film s pomalým rozjezdem, velmi nudnými momenty, dobrou akcí, mrazivým záporákem, důvěryhodnou atmosférou + Jean-Claude ve skvělé formě. 49% ()

PavelVanekArt

Tohle je špatný i na 89 rok. Hudba jak z videohry ty vole a ta snaha o herectví je až zoufalá. Van Damme v nejlepších letech to tahá, ten jedinej na place veděl co se děje. 1* a.k.a 15% ()

c.tucker

Tohle mělo fakt špatný děj, občas jsem měl pocit, že jsem usnul, protože jsem nechápal jak se tam mohli vzít tak rychle, nebo super rychlé léčení. Souboje bylo jediné co stojí za zmínku a i ty nebyli nijak originál a byli taky už tolikrát ve stejné podobě. ()

otík

V tomto postkatastrofickém snímku, kdy lidstvo je ohroženo morem a jakýmisi vojáky, uvidíme mladičkého Van Damma, pár otřesných akčních záběrů, hodně flashbacků, mnoho zbytečných a špatných záběrů, úsměvné (ale špatné) projevy herců neherců v čele s otřesným hlavním padouchem, absolutně žádné napětí nebo náznak děje. Je to slabota, ketrá se dá zapamatovat snad jen díky ukřižování Van Damma, které jakoby vypadlo ze scény Arnieho Barbara Conana. Hudba: Kevin Bassinson ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun