Cyborg

• Česko Kyborg (více)

Amerikou 21. století zmítají sociální nepokoje. Zuří smrtící epidemie a život se pro obyvatele stává děsivou a krutou noční můrou. Jen Pearl Prophet (Dayle Haddon) - kráska, která je napůl člověk a napůl robot - zná způsob, jak proti nákaze vyvinout účinnou vakcínu. Ale během její zoufalé cesty pro látky potřebné k výrobě léku je Pearl zajata kanibalským gangem Pirátů, který si chce protilátku nechat pro sebe a ovládnout s její svět! Jen schopnosti statečného bojovníka s mečem Gibsona Rickenbackera (Van Damme) mohou zachránit ji i zbytky civilizace! (Bontonfilm)

heroin88

Celkom drsný film, útek kanálom a následne v poli je fajn, celkovo však iba priemerná napodobenina iných sci fi brakov ()

goodridge

ano, ano je to velmi dobry film. prijemny VHS zazitok ktory si este aj teraz rad pozriem ked ho davaju na JOJke vo stvrtok nad ranom :) Vincent Klyn (Fender) bol odjakziva premna stelesnenym ultra krvavym zaporakom. Velmi dobry film :) ()

+sfinx+ odpad!

Blbost. Souboje - komické, příběh - divný, ksichty - odporné a tak dále. Obzvlášť úžasné byly ty otevřené huby během hlavního souboje. ()

mara312

Chtěl bych být opět tím malým chlapcem, kterým jsem býval a hltal tyhlety filmy..dneska když se na nějaký takový skvost podívám mé srdce pláče....jedna hvězda z nostalgie ()

John.Maugli

V zajímavostech čtu, že museli dost brutálních scén vystříhat, aby bylo dosaženo požadovaného ratingu a že Van Damme někomu při natáčení vypíchnul oko. To je fakt brutální film. ()

PANKY71

Už když jsem to viděl jako "novej" film mě to připadalo blbý.... po 25ti letech od premiéry je to šílená ubohost... připomělo mě to béčka, co se teď točí v Bulharské/Rumunské produkci (ono to jsou spíš déčka) kde jsou všichni herci úplně tupí a dialogy + děj jakbysmet.... z čistě pietního hlediska jedna hvězda ale nemít to závaží z devadesátejch let, byl by to odpad jak vyšitej.... Naprosto nejhorší film JCVD z osmdesátejch let. ()

Vaso

Škoda. Celkem to bylo koukatelné. Až na ten konec. Závěrečný souboj působil dost kýčovitě i s očekávaným "procitnutím" padoucha a nezbytnou limonádou. Zkazilo mi to dojem z celého filmu. ()

aneken

Vytuplý příběh a velmi špatní herci, doplněno o bezdůvodnou a prvoplánovou brutalitu (a to mám akčňáky normálně rád;)). Tohle je i na béčko fakt zlý... ()

diZAXter

jako malému se mi tenhle film docela líbil, po mnoha letech jsem měl možnost ho shlédnout znovu v tv. Nějak nechápu co se mi na tom filmu vlastně líbilo. Naprosto otřesná choreografie soubojů, debilní dialogy a příběh taky žádnej zázrak. Jediné co ten film asi drží nad vodou je JCVD, díky kterému ten film nepadl úplně v zapomnění. ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun