poster

Od soumraku do úsvitu

 • USA

  From Dusk Till Dawn

 • Slovensko

  Od súmraku do úsvitu

Akční / Horor / Thriller / Krimi

USA, 1996, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  *****

  „I may be a bastard, but I'm not a fucking bastard..“ Ultradrsný Clooney, jeho deviantní brácha Tarantino a pastor bez víry Keitel s dětičkami. Základní pětka na souboj s vyvrženci pekla je nastoupena na palubovce nestandardního nočního podniku a pokud nebudete brát Rodriguezův kousek vážně, báječně se pobavíte. Pane Chet Pussy, původně jsem si zamlouval z Vaší široké nabídky tu slepičí, ale jak jsem uviděl Salmu omotanou hadem, pozměnil jsem názor..(10.9.2008)

 • Faidra
  ****

  Kde by člověk tušil, že se bude u slepence gangsterského a upírského filmu - tedy spíš gangsterské a upírské vyvražďovačky - řezat smíchy? Ale stačí se podívat na jméno Tarantino v titulcích, byť tentokrát ne za "directed by" a na Salmu s hadem a jste ztracení.(25.7.2007)

 • robbiee
  *****

  [imdb: 7.1/10] | me: Zvraty vo filmoch bývaju rôzne, ale toto som veru že nečakal :D,... žánrový pamlsek :))) Prvá tretina film je kvalitný tvrdý Rodriguez plný tvrdých hlášok, ... avšak zrazu hop a sme niekde inde ... Človek sa musí vedieť v tom momente odosobniť (aj keď verím, že minimálne 15 minút tu zmenu podstaty filmu nikto nebude vnímať ako fakt ...) a prijať film ako to čo vidí :) - nešpekulovať, nepolemizovať ... len sa nechať baviť - sledovať tvrdých chlapov, drevené koly, brokovnice, tvrdé gestá a hlašky ... V takom prípade film ocení každý, pretože niečo také tu ešte nebolo ... a ako som už spomenul, ... toto som nečakal ... ale prijal som to ako fakt a dobre som sa bavil... len by som chtel vědet proč. Ako a prečo sa ujo Rodriguez rozhodol pre niečo také ? :)))(21.9.2009)

 • maxi6
  *

  Slátanina první třídy, přihlouplý scénář nikoho jiného než opět Q. Tarantina. Umění tu šlo bohužel stranou. I přes ztrátu času nad tímto ubohým nesmyslem hodnotím špičkovou hudbu a závěrečných 7 vteřin.(1.7.2004)

 • Gemini
  ***

  Vzato kolem a kolem, nic víc než poměrně slušná zábava to není. Žádné pořádné psycho ani gore se nekoná, jelikož je to sui generis humorista Rodriguez. O parodii nebo komedii ale taky nejde, takže co? Něco, co jste před rokem šestadevadesát nejspíš neviděli, to rozhodně. Ale pro mě teda nic extra. 60%(30.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace