Děti tajných agentů musí zachraňovat rodiče. Gregorio a Ingrid jsou nejlepší tajní agent světa. Pracují pro různé země a jsou vysláni, aby zneškodnili svého největšího nepřítele... jeden druhého. V jistém exotickém koutu světa se konečně setkají tváří v tvář, zamilují se do sebe a vydají se na tu nejnebezpečnější misi: vychovávat děti. Nyní, kdy vyměnili špionáž za rodičovství, jsou povoláni zpět do akce. Jeden po druhém začnou mizet jejich bývalí kolegové, nejlepší špióni světa, a tak jsou Cortezovi nuceni přijmout technického génia Fegana Floopa. Když ale zmizí i Cortezovi, jsou na světě jediní dva lidé, kteří je mohou zachránit – jejich děti. (Filmbox)

loydd

Od Rodrigueze jsem nečekal žádný zázrak. Ale na to že to měla být komedie, jsem se nikterak nebavil. Zasmál jsem se snad dvakrát. Je vidět, že to točil pro svoje děti. Takže můj verdikt - průměr - 50%. A to hlavně za Floopa Alana Cumminga a dětské spy duo Carmen a Juniho. ()

Ripley

Většinu filmů Roberta Rodrigueze je potřeba sledovat s nadhledem,neboť on je s nadhledem a nadsázkou točí.Spy Kids a další dvě pokračování jsou toho příkladem.Čtvrtý sequel jsem neviděl. ()

Sairina

Škoda, že nejsem o několik mnoho let mladší, abych se u tohoto filmu pořádně bavila. Ale musím uznat, že je to velmi nápaditá rodinná komedie, hlavně je pro děti. ()

peetriss

Nefalšovaná blbina bondovsko-wonkovského ražení, která však neunavuje nudou a cílové dětské publikum podle mě zabaví, rodičovský doprovod také k újmě nepřijde. Takže v součtu Spy Kids nemohu úplně ztracovat. ()

Paldiny

Každé druhé decko by chcelo za rodičov špiónov a každé by ním chcelo byť. Otázkou zostáva, koľko špuntov by považovalo za dobrodružstvo ich vysekávať z prúseru. Spracovanie fajn, no malo sa pár rokov ešte počkať, čo poteší, úsporná minutáž, čo poteší menej váš vek. Problém nastáva, ak prekročil 12r, vtedy Spy Kids hrajú inú cieľovku a s vami pravdepodobne zametú. Ale zas dosť záleží od pohľadu na vec. Je celkom bizarné sledovať ako sa hašteria na jednej strane zmutovaný Monk, plešatá Loise Laneová, zlý Terminátor a na strane druhej rodinný tím na čele s rozcitliveným strýkom Mačetou, šarmantným Zorrom a večne sa usmievajúcim Toy Makerom, ktorého orientácia je každým ďalším filmom viac a viac podozrivá. Ako hovorím bizarná záležitosť, akú už nemám potrebu vidieť znovu. ()

system

Tak cekal jsem neco uplne jineho, ale musim rict ze zklamany nejsem. Prece kazdy reziser ma narok natocit jsi film jen tak pro radost:-) ()

spiritus

Příjemná odreágovačka na sobotní dopoledne, která určitě neurazí, jelikož má celkem roztomilé zpracování a svižný děj. Cílová skupina diváků je zřejmá a myslím si, že to na ně funguje tak jak má. Být o 10 let mladší, dám určitě 4 hvězdy.Takle to jsou tři, ale zasloužené ;-) ()

Ollie235

U Rodrigueze má divák zaručenou kvalitu. A to i pokud jde o takovou infantilní, na první pohled, blbinu. Ono to překvapivě docela funguje- vizuálně perfektní, Banderas-Gugino jsou dobrá rodičovská dvojka a ani mladí herci nijak nevadí. Jenom ten příběh by mohl být o dost lepší, ale jinak jsem spokojen. ()

Sygauras

Rodriguez a jeho snaha natočit špionský film pro děti. Tak fajn, beru to tak jak to leží a běží a nebudu prudit nad tím že je to ustřelený jak prase. Za 3 uspávací šipky. ()

Strike

Poprvý mi to nepřipadalo nějaký světoborný, ale podruhý jsme se opravdu bavil. Ale asi ne tak jako Rodriguez a celej štáb když to točil. Divák s musí smát nejen skvělým hláškám a vtipům, ale taky občas lacině vypadajícím trikům. Ale stejně nejvíc oceňuju Danny Treja - to je prostě machr. Jeho výstupy byly absolutně super. ()

Oxymoron

Americký pohádky jsou divný, to mi nikdo nevymluví. A to, že se téhle podivnosti propůjčilo tolik známých osobností, to mě udivuje ještě víc. Jediná pěkná věc na tomhle filmu je špiónní maminka. ()

stankub

Rodriguez je mistr hororů, nevim co ho to napadlo točit dětské filmy, Roberte zůstaň radši u těch skvělejch hororů než točit tyhle krávoviny ()

hnkflknk

No, 2-3, žádná sláva to neni. Nudu tim zabijete, ale nic moc vám to nedá. Střídají se světlé a tmavé stránky filmu, a tak to neni moc jednolité.... ()

Lachvos

Jedním slovem ujetý. Rodinná špionážní pi*ovinka, která ovšem má záběr na co nejširší publikum a taky se tomu minimálně v polovině případů podařilo. Spíše pro děti školního věku, menší nebudou chápat, starší se prakticky celou dobu smát (teda pokud neprožívají pubertu typu "No a co? Mě je to fuk atd." ;) a dospělí nebudou ztrácet čas...takhle by to alepoň mělo vypadat v mém ideální světě, což tak vetšinou není, už vím... P.S. Další díly ani nezkoušejte, pokud se vám tenhle připadal stupidní, což mně ano, proto se k nim ani nebudu vyjadřovat :) ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti