Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

solskjaer odpad!

Radiolokátor DAGMARA, Sypal převlečen za ženskou, nějací dva arabové, seznamovací víkend na hotelu Srní tak to je vše co si z toho filmu pamatuji. Vrchol filmařského nevkusu. ()

ranp odpad!

Tak pokud bych měl zhodnotit některé Soukupovy filmy: Discopříběh se mi celkem líbil, i major Maisner se dal vydržet (první díl mi přišel i poměrně vtipný), ale tohle je totální blbost. Film o ničem. ()

Cejny odpad!

NE, tohle prostě ne. Nic horšího z české produkce jsem snad ani neviděl. Odpad nejodpadovatější. ()

xaver

Další důkaz úpadku české kinematografie. Těch důkazů ale tak přibývá, že to začíná být na pováženou. Natočit s celkem slušným hereckým obsazením něco tak primitivního, to je tedy výkon. Za tento pochybný výkon dávám jednu *. ()

Hopper odpad!

Neuveriteľné, že som to vôbec dokázal dopozerať... Zrejme akýsi druh perverzie, o ktorom som doteraz nič netušil... ()

1860 odpad!

Stupiditam která by asi ráda navázala na Byl jednou jeden polda, ale ani u jeho pokračování, ani tady nic nefunguje.. ()

wosho

Velmi smutné,že toto u nás vzniklo. Soukup totálně šáhl vedle jak jen mohl. Poldové byli alespoň trošku k dívání, ale tohle ne! Nedivím se,že už 6 let nic nenatočil, protože toto byl jak kritikou, tak diváky totálně odrovnanej film. ()

eagle-eye

Kravina je to totální, neřku-li znak automobilu Renault s čárkou uprostřed, hvězdu dávám za teplouše, který mě celkem dokázal pobavit. Škoda, že v komediích se všeobecně moc teplošů nepoužívá... Přitom je to tak vděčný materiál. ()

Paity odpad!

Jaroslav Sypal je sám o sobě herecký odpad, ostatně stejně jako je tomu s celým filmem. Taková kravina si ani nezaslouží, abych jí dal jakékoliv hodnocení, takže "odpadem!" ještě vlastně chválím. ()

Reckon

Hodně špatný film. I když vedle některých filmových "bonbónků" typu Megažralok vs. obří chobotnice a nebo různých nízkorozpočtových hororů tohle vypadá ještě trošku mile. (2/10) ()