Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

joelly01 odpad!

Aby bylo jasno, to nebylo ze ja bych projevila zajem se na tento bizar divat! To tedy opravdu ne! Ale v ramci rodinneho tmeleni jsem k tomu byla donucena! Mama (milovnice drbu) "na to se budeme divat, tam hraje od Martinca dcera!" Tata (Sumava fanatik) "na to se budeme divat, to je natocene na Sumave a v tom hotelu jste kdysi bydleli a ja ti presne reknu kde co je!" Uz asi po pul hodine jsme ja i mama chtely rozkopat televizi (ac jsme obe nezne a etericke kvetinky), ale tata se musel na Sumavu dodivat. Ale stastny nebyl. I se mi zdalo ze mu za tu hodkuaneco pribylo par sedivych vlasu. Fuj, to byl ale hnus. To se opravdu vidi malokdy! ()

Rattlehead

Jsem zvyklý jít proti proudu a půjdu i tentokrát. Samozřejmě pokud mám náladu pustit si Andreje Rubleva, tak si asi nepustím Dagmaru. Ale jako oddychovka na zimní odpoledne je to celkem dobré a opravdu jsem se párkrát nahlas zasmál. I dějově je film celkem zajímavý. Rozhodně mi nebylo nijak trapně, na rozdíl od většiny novějších filmů. Dávám tak vyšší hodnocení, než jsem dal oběma Tarantinům, které jsem viděl. Vyšší než čtyřem Hřebejkům (a to od něj zas tolik filmů neznám), případně stejné, jako u nudného Kmotra II (12. nejlepší film dle zdejších inteligentů, haha, no jo, hlavně když je to o mafii, střílí se tam a je to americké...). ()

goodnic

Tohle ani zdaleka není jeden z nejhorších českých filmů, jak zdejší hodnocení naznačuje. Obzvlášť ne v porovnání se současnou produkcí. Vždyť to ani není nejhorší film, který jsem viděl letos. Ano, zábavnost plyne hlavně z nechtěné vtipnosti, ale ono to odsýpá a ta blbost má svůj řád, kterého se drží. ()

topi80

Tohle se fakt nepovedlo. A to píšu jako někdo, kdo naděluje Jaroslavu Soukupovi pěkná hodnocení, dokonce i první dva díly Byl jednou jeden polda to u mě dotáhly na čtyři hvězdičky. Jenže tady pan režisér nemá Ladislava Potměšila a to, že Jaroslav Sypal mluví vysokým hlasem a je převlečený za ženu, opravdu nestačí ani na jedno pousmání. Říkal jsem si, že se aspoň zasměji tomu, jak je to blbé, jenže... ...tady opravdu nebyla vtipná ani jedna scéna. Ani záměrně ani nezáměrně. Recyklované berličky typu "pán se na první pohled zamiluje do týpka převlečeného za ženskou a pronásleduje ho na pokoj", "záměna radaru Dagmara za ženu jménem Dagmara" nebo "roztoužený homosexuál" zde nemají potenciál zapůsobit ani na podobnými výplody nepolíbeného diváka. Herci hrají neuvěřitelně blbě. Takže jediné, co dokážu ocenit, je úvod, kdy se bez nějakého dlouhého vysvětlování jde přímo na věc. Takže proč ta hvězdička? Prostě mám filmy Jaroslava Soukupa vesměs rád, takže mu chci pomoci od toho, aby ten skutečně špatný figuroval v první desítce těch úplně ze všech nejhorších. ()

Shitonit

Dostat se na 10. nejhorší film na ČSFD ( v době kdy to píšu) je dle mého umění. Jako film to stojí těžce za vyližprdel, to je jasný, ale co naplat, protlačilo se to z prdele aspoň do úrovně 10tiprocent, tak už jen za to přátelé já, Já tomu dávámpět hvězd ! :-) ()

pepino odpad!

Bohužel jsem na tomto byl v kině. Ale to bylo dávno a to jsem ještě neměl rozum. Ale už v té době mi to přišlo jako obrovská bezvýznamná srač.... Škoda filmového materiálu, škoda peněz, škoda herců, škoda času..... ()

Cortesz odpad!

Tohle prostě nešlo dokoukat. Byl jednou jeden polda je sice strašná volovina, ale dá se na to koukat a občas se i pousmát(myslím samozřejmě jen první díl, ostatní jsou na stejné úrovni jako tohle). Ale tohle ? To Soukup snad nemyslel vážně. Zasloužil by, aby mu zakázali něco točit, a to už jen kvůli tomu co obsadil do hlavních rolích. Sypal je herec, ze kterého se mi zvedá kufr, a Martincová je snad nejhorší herečka, kterou jsem v životě viděl. Kdyby byla aspoň hezká. Hodnocení je jasné, bez debat odpad, kdybych mohl dát něco horšího než odpad, tak neváhám. ()

amyth odpad!

Bohužel tentokrát už to slušně nejde. Odpad je to jen do té chvíle, než Martincová se Sypalem otevřou huby. Pak se začne dít něco co nemá obdoby. Proboha jak se tomu může někdo smát? Já vydržel sedm strašlivých minut, na více jsem neměl. Tento humus si nezaslouží být ani mezi těmi nejhoršími filmy - toto není žádný film. MIMOCHODEM NA TOMTO SE TOTÁLNĚ A NAVŽDY ZNEMOŽNILA CINEMA - 40% - nechte se tam všichni vyšetřit a začněte psát o něčem čemu rozumíte. Film to rozhodně není ()

drim87

Tady vidíme jak by asi dopadl Polda 4. Odpad to úplný není. Přeci jen tu a tam jsem se zasmál a pořád je to film, u kterého člověk krásně vypne. Bohužel ale převládají negativa, protože asi nejhorší postava a herec z poldy Jaroslav Sypal tu má hlavní roli. ()

brzozin odpad!

Netuším, jestli to ZLO pramení ze Soukupa samotného, nebo je za tím Nova. Fakt je, že od doby, kdy vznikl tenhle smrtící koktejl (Soukup-Nova) to jde s oběma z kopce. A obětí je český národ, kterému je v pravidelných dávkách vyplachován mozek takovýmito ohavnostmi. Už samotné obsazení herci (spíš amatéry) odrazuje, protože Sypal je symbolem odpudivého pitvořícího se blba a Martincová neumí hrát vůbec. Zápletka se vymyká jakémukoliv zdravému rozumu. Ale možná to tak Soukup chtěl. Nechápu, kde se vzalo těch 8%. Lidi, vy snad znáte něco ještě horšího? ()

CoreyTaylor4 odpad!

Panebože.....myslel jsem si,že každý film ma něco do sebe,ale spletl jsem se tohle je opravdu odpad! Soukup a Sypal to je dvojka.. ()