Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

Gedik odpad!

Tak tento film je opravdový odpad. Úplně mě uráží, že tohle dílo někdo nazval komedií. Tohle se vůbec nemělo dostat mezi lidi. Vždycky jsem si říkal, že se nikdy nenatočí horší film než Byl jednou jeden polda, ale nakonec se to povedlo. ()

vade_mecum

nevím, proč se tu všichni tak pohoršují, jsou tam všechny typy humoru, a kdyby měli Češi svého Jamese Bonda, vypadal a choval by se přesně takhle... jen je pro mnoho hrdopýšků těžké si to přiznat... ať už gay kadeřník, který dokáže jednou větou všechno shodit nebo žárlivá manželka, která žárlí na svého impotentního manžela... německý psychiatr, či ruský mafián... alespoň je to originální, dneska už nikdo neumí udělat legraci bez navážení se do druhých a bez nadávání, že něco nefunguje, tady se alespoň tvůrci pokusili udělat si prču z našeho národa... myslím si, že takový film Prci, prci, prcičky je milionkrát horší a tady na ČSFD má překvapivě dobré hodnocení... chtěl jsem tomuto filmu (a myslete si o mě co chcete) dát tak ty 3 hvězdičky, ale jak tu čtu ty hnusný komentáře, který jsou v mnoha ohledech skutečně jen křivdou tvůrcům, tak dám na just 5 hvězdiček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Peddro odpad!

Jen málo parodií je vydařených, toto je parodie na parodii (Austin Powers parodie USA na Bondovky), která je už tak dost strašná, ale tento kousek je absolutní spodina českého filmu. Sypal je antiherec a nehodí se ani na komparz. ()

hooofi odpad!

Zvěsti ani komentáře nelhaly. 'We hit the bottom sir!' Prvoplánová sračka, kterou bych zařadil mezi mučící nástroje, protože normálně uvažující divák by se už hned po úvodních titulkách přiznal úplně ke všemu. Snaha o napodobení celkem ucházející komedie Byl jednou jeden polda (pouze první) se zvrtla v debilní, idiotskou a kreténskou show s kvílejícím Sypalem, jenž umí zaujmout jen jednu pózu absolutně vymaštěnýho imbecila a vydává zvuky připomínající jakousi směsici zvířat. Ale nezoufejme, Troška a TV nova tento film již trumfli a to hned několikrát. Jsem proti cenzuře, ale někdy se prostě nebránim pocitu, že tvůrcům, kteří se jistě baví při natáčení takovýchto veleděl by se měli udělovat důtky za znevažování a degradování české kinematografie. Dnes vychází Babovřesky 3. Nebojte, já už si antidepresiva vzal. ()

blatouchm

Pokud by natáčení přihlížel dr. Chocholoušek, zřejmě by se nedokončilo. Sypal tu věrohodně zahrál totálního blba. Některé vtipy jsou dobré a scénář není úplně zlý. Celé to odsejpá a je to zábava. ()

xentrixx

Karanténa mě dohnala do zoufalosti. Do stavu, kdy člověk už nechce další zprávy ani ze světa, ani z domova. Kdy nechce nad ničím přemýšlet a brání se pomalu přicházející ruminaci. A kdy ve snaze vypnout na okamžik mozkové závity sáhne po nějaké totální zhůvěřilosti. V onom kruciálním okamžiku se mně v tomto směru nabídly dvě varianty - buď 3 hodiny meditační indické flétny nebo tento všemi do horoucìch pekel proklínaný "opus dei". Na meditace bylo nakonec ještě příliš brzo a tak jsem překročil Rubikon a - trochu se před sebou přece jenom stydíc - zmáčknul plej. Ne, ne - překvapení se fakt nekonalo. Je to opravdu ultrakokotina. Je však tak debilní, až je něčím sympatická. Proto ji neházìm po vzoru všech pode i nade mnou rovnou do odpadu. Mimochodem démon Jaroslav Sypal - ve filmu z něj demence teče jako z vodovodu, v reálu (mrkněte na youtube) jde však o velmi dobrého a zajímavého vypravěče s určitým kouzlem osobnosti. Tož tak... ()

tester odpad!

Teda, tak trapný, nudný, ubohý a nevím co ještě film jsem ještě neviděl. Taková ubohost, že si ani to nejhorší hodnocení nezaslouží. ()

Benilta odpad!

Po půl hodině jsem měla nejméně sto chutí televizi vypnout. Měla jsem tak udělat, nelitovala bych. Něco tak ubohého, tak zoufalého a tak trapného jako je tento odpadový snímek od odpadového režiséra, kterého nesnáším už za všechny tři poldy, které natočil, se jen tak nevidí. ()

Astaire

proč mám dojem že se tenhle nápad dal zpracovat skutečně bravurně? No, možná štěstí že nikoho nenapadlo udělat dvojku.Tady se někde v prvopočátku stala chyba ()