• Tommassi3
  **

  "Promiňte, já jsem myslel, že jste.. A Vy nejste !!" ;)(28.10.2015)

 • Damiel
  ***

  Režisérskému duu se podařilo dobře vystihnout secesní atmosféru příběhu, vtipné jsou i některé dialogy. Minusem filmu je ale to, že ačkoliv má jen hodinu a čtvrt, poměrně dost se vleče a navzdory relativně krátké stopáži. Možná je na vině velmi primitivní zápletka, kde divák od začátku tuší rozřešení. Také Oldřich Nový v hlavní roli není ve své typické kůži, úloha žárlivého manžela mu moc nesedí.(20.12.2005)

 • troufalka
  *****

  "Křišťál asi nevěděl, co povidá."                                                                                                                                             Libo-li vešteckou seanci? Račte! Lidová veselohra ve svižném tempu s vtipnými dialogy a gagy. Patrný Radokův rukopis, výborný scénář s přesným načasováním.(29.10.2015)

 • Morloth
  ****

  Svěží vzpomínka na americkou grotesku, která se neshazuje závěrečným proslovem jako Pytlákova schovanka. Škoda, že Radok toho natočil tak málo, jeho přístup k filmovému médiu byl v českých luzích přinejmenším nevšední. I když Parohy jsou pouze rozjezd.(19.3.2012)

 • Slarque
  ***

  Bláznivá komedie viditelně ovlivněná groteskou pobaví, pokud od ní nebudete mít vysoká očekávání. Zaujme Sylva Langová ve své jediné velké roli a v pozadí Jiří Brdečka, ale film mi i přes svou stopáž v některých fázích připadal dlouhý.(20.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace