Ještě ani ne osmnáctiletý Ondra přijede se svým kamarádem Markem na pionýrský tábor. Ondra si slibuje, že právě tady přijde konečně o své panictví. Marek se tam vloni seznámil se svou zdravotnicí Vendulkou a to je důkaz, že pionýrský tábor je pro sexuální začátky tím pravým místem. Už seznámení s vedením tábora je pro Ondru velkým zážitkem. Tábor vede svérázný Bizon, který má k ruce několik vedoucích, zdravotnici Vendulku a táborovou uklízečku. A tak Ondra během následujících dvaceti dnů zažije šmírování ve sprchách, sundávání vlajky ze stožáru, zapalování ohně či táborovou diskotéku. Marek po hádce s Vendulkou z tábora odjede, a tak má Ondra volné pole působnosti. Tou pravou, která by ho mohla připravit o panictví, je právě Vendulka. Jenže o ni stojí i jiní, a tak má Ondra co dělat, aby se prosadil. Jeho situaci komplikuje i dívka Lucie, která se právě do něj beznadějně zamilovala... (TV Nova)

vaja

Suché hlášky, omleté vtipy, zvláštní - až rozporuplné - výkony neherců... Hodně ohrané, ale tady to nějak funguje! Já jsem se bavila. ()

rozbris

Ani nevím co tomu k tomu napsat, ani se mi nechce věři, že tak hrálo tolik budoucích herců co se ujali na naši české filmové scéně. Herecké výkony jsou velice neherecké, scénař psaný v alkoholovém opojení a celkové provedení je velice chabé, nestojí ani za děravou grešli, jak říkala má babička. ()

Lukoboss

Tohle je moc šílená věc na hranici lidského chápaní, ale přesto je v ní tolik pravdy, že se divák nestačí divit. Nabušenej, ale vypatlanej kulturista, vedoucí tábora, kterej to celý považuje za vojenskej výcvik a pak ta skladba dětí, který se na táboře "baví" (od machýrků až po outsidery). Absurdita a paradoxy - o ně rozhodně není nouze (např. při snášení dřeva na táborák - "běžte ten strom vrátit tam, kde jste ho našli a znovu ho postavte"). Přestože to tady má rozporuplné hodnocení, snímek bych určitě doporučil. ()

noctambule

Film asi není kdovíjak kvalitní, ale já z něj prostě nemůžu. Vysoké hodnocení dávám hlavně za to, že mi připomněl dobu strávenou na táborech. Atmosféra byla hodně podobná, jak na skutečném táboře a vůbec spousta věcí je podobná mým zážitkům:-) ()

Torako.chan odpad!

Nechápu včem to přesně měla být komedie. Nezasmála jsem se ani jednou. Dlouho jsem takovou hovadinu neviděla. Bylo to přinejmenším trapné, beze smyslu, bez nápadu... prostě nic. Ubohé report z tábora. ()

eagle-eye

Přiznám se, film jsem viděl teprve nedávno a přišel jsem evidentně o mnoho. V podobném druhu humoru ale u mě vede spíše Vorlův Kouř. Nicméně i zde jsem se královsky bavil a svalouš Bob se stal mým novým hereckým idolem (vodu..., vodu...., vodu...). Kdo kdy zažil pionýrské tábory, musel mít z filmu dvojnásobný zážitek, vykresleno vše zcela přesně. Co ve filmu vypadá absurdní, bylo takové ve skutečnosti. Holt taková byla doba. ()

Reckon

Lepší čistokrevnou porevoluční komedii jsem asi neviděl. Tvůrcům se tady vyplatilo na 150% obsazení neherců, protože se svými "výkony" vynáší komediálnost filmu do neskutečných výšin. Hlavně Bob je postava dle mého gusta. Všichni říkají, že si to můžou užít jen ti, co to sami zažili, ale já ročník 91jsem si to užil parádně. (9/10) ()

cab

Prazdninovy tabor pod vedenim znacne zvlastnich jedincu, kteri opatruji vsemozne holomky prezivajic dlouhe tri tydny prirodnich i jinych radovanek. Nacez v zaveru si svorne slibuji opetovny navrat do neopakovatelne atmosfery plne celozivotnich zkusenosti a zazitku. 60% ()

Junglista

Tenhle film je zvláštní... vim, Sklepáci nesednou každýmu, mně většinou jo, ale o tomhle nevim co si mám myslet. Asi si to nechám trochu vyšumět v hlavě... každopádně minimálně 2** sou za Boba, protože to je tak úžasnej retard, že nejde se mu nesmát a ta třetí za pár povedenejch fórků. ()

7trpasliku

Toto dílo je tak bláznivý, střelený a tak mimo lidský chápání, až mi to vyráží dech. Člověk to nesmí brát vážně a doslova, ale musí to brát jako inteligentní parodii na tehdejší pionýrské tábory a režim celkově. Moc hezky zpracované i natočené a dětské role jako Tráva nebo Hybrida jsou skvělé :-) "Podívej, naše lodičky plují pořád u sebe." "Sem je přilepil voskem." :-D ()

Paity

Pějme písěň dokola je přesně tak dokonale potřeštěný, jako účes Petra Jarchovského, který už svou vizáž nezměnil patnáct let. ()

ClimbVibe

Pro mne klenot na stejné rovině jako Kouř od T.Vorla. Pro mne jedna geniální scéna za druhou... Pro mne vynikající film. ()

Neotom

Klady shrnuty v jedné větě: Překvapivě zábavná komedie s charakteristickými postavami, debutující Aňou Geislerovou a k pomilování (o lásce a sexu) filozofující Ulrikou Kotajnou. Snímek tak blbý a nefilmový, až jsem se nemohl ubránit smíchu. 60% ()

Milodar

Anekdoty jak od Zdeňka Trošky, místo hereckých výkonů, až na výjimky, připitomělé odříkávání textu ze scénáře, a vůbec nejhorší (ne)herecký projev, který jsem kdy viděl, v podání Jana Procházky. Uřvané děti do toho nepočítám, ty hrát prostě neumí. Praktikant v hlavní roli je necitlivě vybraný zjev. Jediné pozitivum a celkem vtipný prvek filmu, je Bob (Radek Říha). ()

korinťan

Můžete si myslet, že jsem blázen, co si hraje na naivní svět a možná máte pravdu, pokud blázen, je láska lidí čistá jako květ. Jedinej bytelnej nápad z pera J. Hřebejka. A neni to žádnej nátlak. Smysl to nemá, je to taková hra, ale kdybyste věděli, co to všechno mohlo. Kdepak tenhle film, ten je posvátnej. Sranda to byla. A to je asi šmydra. ()

fastum

Užil jsem si s tímto filmem spoustu srandy, snad i díky prostředí, které je mi tak trochu blízké. Ale toď vše. Byla to jen taková snůška malých příhod na pionýrském táboře, bez výraznějších hereckých výkonů. ()

Ukko

Bohužel se spoustou komentářú prostě nesouhlasím. Film Pějme píseň do hola považuju za opravdu kvalitní českou komedii s velmi dobrým scénářem a kvalitníma hereckýma výkonama, obzvláště dětské role a kulturista. Škoda, že lidé zapomínají jak dobré civilistické filmy jsme kdysi uměli točit. Vybalancovaná atmosféra socialistického tábora, skvélá hudba a pochopitelně tuny situací, které na vlastní kůži poznal snad každý správný táborník. Neleze než doporučit. Vzdejte se každodenního klišé, že se neustále musí něco ve filmech dít. Vybuchující auta, přestřelky, soudy, trapné gegy. Nic takového tady nenajdete a víte co? je to dobře. ()

MFF KV nabízí velkou nabídku filmů

MFF KV nabízí velkou nabídku filmů