• swamp
  ****

  Tento film podle knihy Zdeňka Jirotky mě nikdy nelákal. Asi to bylo tím konverzačním humorem a celkovou - jakoby - vážností..ale právě TO se mi teď, když jsem film konečně viděl, líbilo. :) Oldřich Vízner v roli Saturnina, který vždy ví, co má udělat, ale když nemá dělat nic, tak si vždy něco vymyslí. :P Ondřej Havelka hrající typického městského ušláplého člověka, který nechce nijak vybočovat z řady. Mno a na závěr mě naprosto dostal výkon Jany Synkové, kterou budete nenávidět po první větě. :D(24.1.2007)

 • Houdini
  ****

  Český Lev 1 nominace: Herečka VR - Jana Synková(3.9.2004)

 • johnys
  *****

  Dobře zpracovaný Jirotka. Životní role Oldřicha Víznera.(27.12.2005)

 • Pejpr
  *****

  Chytrému napověz, hloupého trkni, mně stačilo naznačit. Bože, jak já jsem se u toho nasmál :)(26.10.2008)

 • Gemini
  *****

  Milouši, chlapče, když už ti něco takového vyrostlo, možná by sis měl ve společnosti před nosem přidržovat kapesník... co k tomu dodat, prostě komedie nejkomediálnější a nejlaskavější. Souhlasím s Radyoem, že kniha je na 100% - já dodávám, že film je tak na 90%, protože především v úvodu trpí rozpočtovými omezeními a zejména práce se světlem dost tahá za oči, ale technika je u děl typu Saturnina věcí vedlejší, prim hraje obsah. A k tomu je třeba také mít drobnou výhradu, a to k nepochopitelnému vystříhání některých scén (jako třeba Saturninova neodolatelná ranní rozcvička na lodi), které byly použity v "seriálu", a které se nenacházejí ani na žádném DVD:P(23.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace