• kajas
  *****

  Ivany Chýlkové v roli Jezerní královny jsem se jako malá opravdu bála a asi si nikdy nevybavím nějakou kladnou roli téhle skvělé herečky. Pohádku mám jinak moc a moc ráda. Malá Nikol Štíbrová je tady roztomilá. Člověka vždycky potěší, když vidí ve filmu herce ze svého malého města ;).(1.5.2008)

 • hellstruck
  ****

  Docela mě udivuje zdejší hodnocení,pro mě je to asi jedna z nejhezčích a nejmilejších českých pohádek.Rozhodně je moje nejoblíbenější.(23.3.2011)

 • NinadeL
  ****

  Příjemná chladivá stylizace a několik velice dobrých hereckých kreací tvoří z Jezerní královny top mezi koprodukčními pohádkami ČR a Německa. S každou reprízou se mi to zdá lepší a lepší.(18.10.2010)

 • Mia...
  ****

  Vase podvodni velicenstvo,ta hudba je vazne uzasna.Ondra je vskutku mistrem sveho remesla. Tuhle pohadku jsem mela vzdy rada.Ne kazda pohadka musi byt komedii,hlasky tu vtipne jsou a zcela v mire.Nic se nema prehanet. Dle meho nazoru je to naprosto genialne originalni tematika,coz se u vetsiny pohadek rict neda. Bohdalova a Chylkova opet ukazaly,ze jsou velkolepymi hereckami.(30.10.2012)

 • mr.filo
  **

  Začátky české počítačové animace. (strašidelná ryba v kleci)(8.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace