Velká sýrová loupež

• Západní Německo Die große Käseverschwörung (více)

Napínavé a humorné vyprávění o třech myšácích žijících v biografu. Jednoho dne se rozhodnou vydat do opravdového světa a podniknout riskantní, ale lákavou akci. Terčem jejich zájmu je obchod se sýrem, který se chystají vyloupit... Filmové plátno bylo svědkem nespočetného množství zločinů. Někdy se dokonce stalo, že samo k zločinu inspirovalo. Pravidelný pobyt v kinosále také zapůsobil na hlavu Velkého Tvrdého Marvina, v níž se zrodil kolosální, nepřekonatelný, vychytaný, jedinečný, výdělečný a v neposlední řadě nebezpečný plán na loupež století. Co na tom, že Marvin je myš a velká loupež je sýrová. Tenhle „džob“ bude rozhodně stát za to. (Kahalan)

FeriusParfax

Miloučká pohádka se sympatickou animací a ještě sympatičtějším triem myší. Byly krásně nadabované a s jasně danými vlastnostmi. Několikrát jsem se i zasmála. Pořád se však musí brát v potaz, že se jedná o pohádku hlavně pro děti. Ale pár nelogičností vem čert. Příjemná věc k příjemnému večeru. ()

kilobyte

Kdo by neměl rád Marvina, Raymonda a Tlouštíka. Pardon Velkého Tvrdého Marvina a jeho partu. Animace sice není z nejlepších, ale myšky jsou nakresleny výborně, hlavně teda Tlouštík. Navíc si ve snímku určitě najdou něco i dospělí. ()

Marcos

Velkej Tvrdej Marvin RULEZ!!! Skvělý animovaný film,který nikdy nezestárne a všechny ty dnešní digitální pokusy poráží na celé čáře. ()

J.e.r.e.c

Největší české animované dobrodružství; humor, napětí, hlášky, nic nechybí, nic nepřebývá. A ten myší dabing! Finále je dojemné i po třiceti letech, takhle skvělé zakončení jen tak někde neuvidíte. Kór ve filmech pro děti, do kterých je obvykle nějak imbecilně napěchováno poselství o lásce, toleranci a rodinných hovnotách. Tady je něco opravdu důležitého – velkej tvrdej chlap se nikdy nenechá zlákat pozlátkem pohodlného života a zůstává svůj. K vidění na youtube. ()

anyonecek

Od mého dětství jsem na tento krátký film trošku změnil názor a už mi nepřijde tak kouzelný, jako když jsem ho jako malej sledoval snad každej tejden. Každopádně dám za plný počet, protože je to pořád pěkná animovaná pecka a navíc je to z naší rodné krajinky ;). Velicé krásný animák, který určitě stojí za shlédnutí a myslím si, že ho většina lidí stejně v dětství viděla i když na to už možná zapoměla. ()

subic

Velkej tvrdej Márvin, na to se z dětství nezapomíná. Navíc namluvené pány Dvořákem, Sobotou a Nárožným je excelentní. ()

PlayEasy

Tak tuhle klasiku o 3 myšácích, kteří se rozhodnou podniknout "Velkou sýrovou loupež jsme si nemohli nechat ujít a nenechali (díky bohu), protože tak vtipný a inteligentní humor s krásnou animací a velkým dobrodružstvím tak úžasným, že velkorozpočtové novodobé kravinky se mohou jít bodnout, protože tohle je nezapomenutelná podívaná na, kterou nejde dávat 4*. A CO KDYBYCHOM TO VYHODILI DO VZDUCHU? ()

pavliCZECH

Já to našeeeeeel! :-D Párkrát jsem si na tenhle snímek z dětství vzpomněl , vim, že jsem z toho ( a nejen já, na to jsme vždycky koukaly celá rodina) byl absolutně nadšen a jsem stále. Bohužel jsem dlouhou dobu nemoh přijít na to, jak se jmenuje. Avšak štěstěna se na mě usmála :-) ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

dawexx

Je to veselééééj, prííííííma kluuuk, je to veselej, veselej, veselej príííma kluuuk. Ano, konec Velké loupeže byl smutný. Ale Marvin se určitě ve světě neztratí. A hudba Petra Skoumala je něco, co se v animovaných filmech jen tak nevidí. ()

Agent24

Vzpomínám si jak jsem na to asi před 10 lety čučel v TV na ČT1. A bavil jsem se od začátku do konce. Škoda jen že film netrvá třeba o hodinku déle. Fakt sranda. 100 procent. ()