Trainspotting (1996)

Spojení hudby s obrazem ve scéně kde hraje skladba Perfect day a Renton se noří do koberce je dokonalost!

Tajemné zlo (1987)

Ufounský zloděj těl se slabostí pro krásné ženy,trdou hudbu a Ferrari? Paráda! A Kyle MacLachlan jako též ufounský a velmi svérázný pronásledovatel! Vtipné a zároveň drsné akční sci-fi béčko, které dělá čest.

Doktor Flastr (1998)

Hloupý, naivní, nudný, zbytečný film!

Není co ztratit (1997)

Martina Lawrence považuji za jednoho z největší kreténů filmového plátna, ale nikdo není dokonalý, takže i ve filmografii tohohle černošského trapáka se najdou kvalitní výjimky. Jednou z nich je právě tato vynikající komedie, kde je Lawrence přímo skvělý! A Tim Robbins, to je záruka!

Bouchači a bouchačky (2001)

Velmi zábavná i dojemná komedie! Skvělé vedlejší postavičky (dva scénárističtí "bratři", parťák, co se bojí toho že je gay, nebo puntíčkářský otec-domovník) doplňují ústřední pár, kterému to opravdu sekne, spousta gagů,prostě velmi povedená záležitost. Akorát nechápu, kde zase český distributor vyhrabal tak dementní název.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Vyrůstal jsem na tom. Chtěl jsem být Donatello, ten byl dá se říct ideální. Nejdřív jsem totiž byl Leonardo, ale pak mi vadilo jak je mirkodušínovskej, potom jsem byl Michealangello, jenže pak mi štval jak furt žral pizzu, Rafaelo měl zase trapný zbraňě (takový ty nudný trojbodáky, myslím že jim říkal „say“). Donnatello byl pro mě jasná volba, měl super tyč a ještě k tomu byl koumák. Seriál měl geniální postavy, ať už důstojnej záporák Trhač a jeho přiblblí poskoci Roxtedy a Bebop, nebo mozek celého gangu (doslova) Krank, kterej chtěl furt otevřít bránu do Dimenze X. Opruznej suchar Tříska zmutovanej do obří krysy, nebo sexy novinářka April, do který jsem byl společně se všema vrstevníkama zabouchnutej až po uši. Prostě tohle je nostalgie jako trám, kterou mi stále připomínájí stovky nálepek na posteli, které nejdou dolu.

Útěk v řetězech (1958)

Povedený film o uprchlých trastancích, kterému však k maximálnímu hodnocení chyběla větší hloubka a lepší seznámení se s postavami.