• Krátkometrážní

Queen ve Wembley (1986) (koncert)

Nedá se to slovy popsat, dokonalé, procítěné, strhující, pohlcující a ještě jednou dokonalé.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Mně se to líbilo, asi je to taky tím, že sem nějaký čas vařil a přesně tohle byli věci, které po nás šéf vyžadoval a já se marně bránil, proto sem tuhle branži taky opustil. Líbí se mi to moc jen tak dál do zabijáků české gastronomie..

Ecce homo Homolka (1969)

Podle mě jeden z nejgeniálnějších českých filmů, který do posledního detailu a slova vystihuje typickou českou rodinu. Vyzdvihnul bych hlavně herecký výkon pana Šebánka, který mi připoměl nejednoho z mých strýců a známých.

Disaster Movie (2008) odpad!

Většinou jsem hodně tolerantní a než dám odpad, tak si to dlouho promýšlím, ale u tohot filmu se jinak nedalo. Za celý film jsem se pousmál asi 3x, zbytek filmu, byl plný extrémně, trapněnudných rádoby vtipů, které byly navíc poněkud dlouhé a snažili se z diváka vymáčknout úsměv, viz. Chipmunkové nebo krkací scéna s Amy Winehouse. Tenhle film se opravdu nevyplatí vidět.

Cesta do pravěku (1955)

I bez počítačů a miliónových rozpočtů se dal natočit film o dinosaurech, na který se rádi podívají lidé i po 50 letech..

Medvěd (1988)

Tenhle film mě jako malého rozplakal a to tak moc, že už sem ho nikdy nechtěl vidět znovu a to platí až doteť.

Nic než pravda (2008) (pořad)

Je to jen pořad, který láká diváky na soukromí cizích lidí, většinou stačí jen chytře položená otázka aby soutěžící vypadl, takže bude trvat dlouho než se někdo dostane alespoň na 200,000,-

Choking Hazard (2004)

První český zombie film. Odvážný pokus, ale udělat hororovou zombie komedii se fakt povedlo a já se moc pobavil..

Blade (1998)

O tomhle filmu sem se dozvěděl asi jako 14ti letý, kdy mi o něm vyprávěl spolužák a nešetřil chválou a úžasem, musel sem ho prostě taky vidět a propadl sem mu, Snipes si u mě udělal veliké oko, protože jako upírobijce si nemohli vybrat nikoho lepšího. Čekejte spoustu krve a akce...