• Krátkometrážní

Chyťte doktora (2007)

Normálně bych dal asi jen jednu * ale ta druhá je za výkon Táni Vilhemové, ta se mi v tomhle filmu moc líbila, navíc bravurně zvládla roli, dvou rozdílných postav. Michal Malátný mi tam absolutně neseděl, podle mě podal podprůměrný "herecký" výkon, měl by se držet mikrofonu. Celkově mi přišel ten film skoro o ničem, pár rádobyvtipných scén, ale jinak slabota..

Svatba na bitevním poli (2008)

Je mi líto, ale tenhle film se mi opravdu nelíbil, dokonce jsem ho ani nedokoukal, někoho může zaujmout, ale mě neoslovil, přišel mi nudný, ale každý má jiný vkus, na to jaký kolem něj byl poprask nic moc...

Van Helsing (2004)

Kombinace, úpírů, vlkodlaka, Draculy a Frankensteina, co víc si může člověk přát :) film plný poutavých efektů, skvělých potyček mezi monstry a hlavním hrdinou, zabavný a napínavý příběh, mě se film líbil, ale přesto nezaujel tak, že bych si ho pustil znovu :)

Blade 2 (2002)

Blade 1 mě absolutně pohltil, na úpírské filmy jsem nikdy nebyl, ale Blade mě prostě bavil. Ukázal, že úpírské téma může byt zpracováno i po modernu a navíc podle mě se na roli Bladea Wesley Snipes absolutně hodil.

xXx (2002)

Pro někoho, kdo má rád spoustu efektů a zběsilé akce je to určitě super film, taky sem se na něj těšil, ale zklamal, mě nudil mě a na dvojku už sem se nedíval

Ruská ruleta (1994) (pořad)

Libovka, Kaiser a Lábus ve vrcholné formě, mistři improvizace a humoru, nenechal jsem si ujít jediný díl

Česká RAPublika (2008)

Přesně tak nějak jsem to očekávall, prostě osobitě udělanej dokument, protagonisté si tam ze všeho dělají srandu a konfrontace hip hop kultury s lidma na opačný straně zájmů je fakt zajímavá a vtipná, mě se to líbilo 8)

František je děvkař (2008)

Průměrný český film, který nenadchne, ale ani neurazí, chvílemi humorný, chvílemi nudný...

Šakalí léta (1993)

Super film s nádechem šedesátých let, skvěle vystihuje tuto dobu, navíc doplněno skvělou hudbou Ivana Hlase, nemám co dodat super.

Učitel tance (1994)

Dejdarovi se role v tomto filmu opravdu povedla, ačkoliv mě film tolik nezaujmul, vydžel jsem až do konce.