Alois Nebel (2011)

Líbilo se mi to. Nebylo to nějak extra záživné, ale mělo to výpovědní hodnotu i tempo, bylo to pěkně zpracované. Za mě 3.6*

Thor: Temný svět (2013)

Pretty Epic! Každopádně mě tenhle film bavil víc, než první díl. Ještě víc jsem si zamiloval všechny postavy, hlavně Lokyho. Sice nedostal v Temném Světě takový prostor, ale byl moóóc fajne. Takže se docela dost začínám těšit, že se Thor opravdu vrátí. :3

Speed Racer (2008)

Absolutní nářez!!! Vedle Rychle a Zběsile a Rush je Speed Race každopádně nejlepším závodním snímkem. S ohledem na to, že si jej vzali do parády bratři Wachowští a jedná se o zcela jiný žánr. Každopádně je to ale super a musím říct, že mi to přišlo geniální. Super zpracování.

Atlas mraků (2012)

Nedokážu to popsat, ale moc se mi to líbilo. A těch několik vtípků, co se ve filmu naskytnou, opravdu stojí za to. Móoc pěkný.

Ninja 2: Pomsta (2013)

Krásná akce, Adkins ve skvělé formě, ale story.... sorry.

Gravitace (2013)

Bezesporu krásně natočený a dokonale technicky zpracovaný film... o ničem (co by mě rajcovalo).

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Když film začal monologem Travolty: "Víte jakej je problém Hollywoodu? Točí samý sračky." Tak jsem se zasmál. Později už tolik ne. Film byl pěkný. Hezky natočený, hvězdně obsazený, ani scénář nebyl špatný. Ale nemohu si pomoct, působilo to na mě celé tak nějak strojeně a klišovatě. Jako odreagování jistě dobrá volba.

Stalingrad (1993)

Na můj vkus docela zdlouhavé, ale jinak výborný film. Některé situace a hlášky mě opravdu dostaly. Pohled z perspektivy německého vojáka za 2. světové. Tažení na Stalingrad. Síla to byla. 3,8 *!

Sviňák (2013)

James McAvoy se mi začíná zdát čím dál lepším hercem. Že by opravdu byl? Asi ano. Každopádně tahle role "Sviňáka" mu sedla dokonale. Film měl koule a fakt mě bavil od začátku do konce. Výborný vtípky a podfucky! :D

Zvrácený (2002)

Znásilňovací scénka je nejnadupanější na ujetý hlášky. Inverzní postup při odhalování scén a posloupnosti je také zajímavý. Všeobecně mě to docela bavilo, i když občas nebyla příjemná kamera. :D