Svět na žluto (2003) (TV film)

Dokument o nejlepším seriálu všech dob z pohledu českých daberů, víc než zajímavé a zábavné. 85%

Alois Nebel (2011)

Ponurá atmosféra vykresluje krásně dobu ve které se film odehrává. Na české poměry kvalitní animák pro dospělé s originálním nápadem a skvělým hudebním doprovodem. Pro mě lepší průměr 68%

Antifa, chasseurs de skins (2008)

Dokument o bývalých radikálech, kteří se chválí kolik lidí dokázali v mládí zmlátit, víc než trapné... 20%

Mlčení šunek (1994)

Výsměch filmům Psycho, Mlčení jehňátek a Základnímu instinktu. Greggio se snažil zparodovat tyhle kvalitní snímky, ale skončilo to totálním fiaskem, film na mě působil nudně a uměle, škoda pohledět. 12%

Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Tenhle typ humoru mě příliš nesedl, ikdyž jsem se celkem bavil. Nechybělo moc, abych dal 4hvězdy. Václav zahrál svou roly náhradníka famózně, to samé i mladý učeň Hlaváček, který si neustále zapisoval zásady, které občas nedávaly ani hlavu ani patu. 69%

Agent Bílá krvinka (2001)

Originálně pojatý animák, který nejen pobaví, ale i poučí jak funguje lidské tělo. Pro mě příjemné překvapení, ikdyž animace mohla být lepší. 75%

Pošetilost mocných (1971)

Funés znovu nezklamal a naservíroval nám ty jeho grimasy a parádní zábavu jako ministr Salluste, který je chamtivý a peníze jsou mu dražší než život. Jednoho dne příjde o veškerý svůj majetek a vysoké postavení, a proto vymyslí plán jak vše vrátit do původního stavu. Lepší průměr 68%

Světla velkoměsta (1931)

Řekl bych, že Světla velkoměsta patří k těm slabším dílům od Chaplina, pobavila hlavně boxerská pasáž, jinak v celkovém měřítku průměr 60%

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Výborná komedie v čele se skvělým Jimem Carreym. Pan Popper dostane od svého otce šest tučňáků, kteří mu převrátí život naruby. Bylo hodně momentů, kdy jsem se nemohl přestat smát, doporučuju hlavně dětem a rodinám. 80%

RRRrrrr !!! (2004)

Myslel jsem, že se u téhle rádoby komedie alespoň zasměju, bohužel opak je pravdou. Nevkusný a nudný film 15%