Marta (2006)

Abych pravdu řekl, nějak jsem nepochopil konec. To, že okolnosti nebyly vysvětlené, mi nevadilo, alespoň byl nějaký prostor pro fantasii, ale ten konec mi opravdu vadil. Škoda, jinak bych dal 4.

Grave Encounters (2011)

A ze začátku to mělo tak dobrou atmosféru! No, upřímně řečeno to moc nenadchne. Je to spíš takovej průměr, možná až podprůměr, ale úplně špatný to taky neni. Je tam pár lekaček, který se ale daj čekat. Začátek a konec se mi líbil, zbytek už moc ne.

Rebelka (2012)

Oskar za nejlepší animák roku 2012? Rozhodně zaslouženě! Zábavné, napínavé a o emoce tam taky není nouze. Tleskám Pixaru, opět jeden vydařený film!

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Uff, tak už to máme za sebou! Co se mi líbilo? Ta poslední rádoby bitva, přeci jenom trocha akce byla. Zbytek byl podprůměrný. Nicméně, dovedu si představit, že by to mohlo bejt ještě horší. Takže, doufam, že už nikdy v životě Twilight neuvidim a že nikdy nikoho nenapadne udělat na tohle remake! Pokud ano, budu se modlit, aby se to zavedlo jako zločin proti lidskosti.

Terapie láskou (2012)

Několik důvodů, proč se mi to líbilo: především Jennifer Lawrence, Robert De Niro a Bradley Cooper (oba moji oblíbení herci) a je to o tancování, takže to muselo bejt za 4.

Babel (2006)

Já nevim, mě to teda nijak nenadchlo. Líbily se mi dva momenty - když se jeden z těch marockých bratrů chtěl vydat policii a když Brad Pitt volal svým dětem, nic víc. Ta japonská část se mi nelíbila vůbec a ta mexická? No, taky nic moc. V celku se to spíš vleče než by to mělo mít nějaký spád - sice je to drama, to uznávám, takže jsem nečekal nějakou šílenou akci, ale přeci jen alespoň nějakou snahu vtáhnout do děje. Asi jsem ignorant, ale takhle mi to připadalo...

Madagaskar 3 (2012)

Nad očekávání dobré. Upřímně řečeno jsem od třetího pokračování Madagaskaru nic nečekal a k mému obrovskému překvapení jsem se spletl! Vtipné, nevytrácí se spád a pojetí světelného cirkusu vypadalo opravdu skvěle. Dokonce bych řekl, že třetí díl překonal první.

Dredd (2012)

Nový Dredd je samej výbuch, mrtvoly, na chvíli se tam mihne nějaká ta nahotinka a ksichty rozstřílený, no, jak jinak než na řídkou stolici =D. Docela by mě zajímalo, jestli by doopravdy takhle vypadaly, každopádně to není úplně špatný. Karl Urban sice změní tvar úst jenom tehdy, když má něco říct a hraní v tomhle asi taky nebyla úplně makačka, přece jenom má na sobě celou dobu helmu a vidět mu je tak akorát frňák a huba. Každopádně to neni zas tak špatný, protože má přece jen představovat spravedlnost, a od té jsem neočekával, že se bude usmívat. Dredd je prostě takové to domácí postříleníčko a dovedl bych si představit, že by z toho nějaká herní společnost mohla udělat střílečku.

Merlin (2008) (seriál)

Merlin je takový typický odpočinkový seriál. Na nic si nehraje, a proto od něj člověk ani moc nečeká. Jenže ono to není zas tak špatné. Napínavé, zábavné a prostě své. Možná kdyby tam nebyly takové malé drobnosti nedávající moc smysl, bylo by to za 5, takhle jenom za 4. A ještě jedna věc mi tam opravdu hodně vadila - Guinevere - nic proti, ale ta měla být opravdu krásná, tady ji hraje to, co ji hraje a to mi seriál opravdu zkazilo...

Paralelní světy (2012)

Nápad rozhodně zajímavý, provedení a domyšlení určitých věcí však pokulhává. Nicméně, když se tyto drobnosti přejdou, je to celkem příjemná podívaná.