Sexuální rekonstrukce (2003)

Výborný nápad a skvělý herecký výkon Rachel Weisz. Škoda jen, že jsem se před tím podíval na trailer. Pokud někdo zvažujete podívat se na tento snímek, silně doporučuji nečíst si, o čem je a ani se nedívat na upoutávku.

Auta 2 (2011)

Moc příjemná oddechovka a rozhodně se nejedná o zas tak špatné pokračování, každopádně celej ten koncept tajnejch agentů mi trochu připomínal seriál Chuck.

Moulin Rouge (2001)

Nejlepší filmový muzikál, jaký kdy vznikl. Pochybuji o tom, že bude někdy překonán.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Takhle nějak má vypadat pokračování. Kung Fu Panda rozhodně neztratila na kvalitách prvního dílu a zůstala stejně zábavnou a dost možná byla i zábavnější. Zkrátka příjemně strávených 90 minut.

Captain America: První Avenger (2011) odpad!

Kdybych byl Joe Johnston, tak se někam zavřu a už nikdy nevylezu za to, co jsem zplodil. Nejblbější film za rok 2011, kolem kterého se dělalo velké divadlo. Ty dvě hodiny jsou dopravdy utrpením. Kapitán America je debil, kterýmu bych s největší radostí dal přes držku hned, jak bych ho viděl. Bodejť by taky to suprtrúpr USA nebylo plný hňupů, když maj "hrdiny" jako je tenhle komiksovej, ehm, jak ho jen pojmenovat? Na druhou stranu to chápu, přeci jen dějiny země mladší než 600 let nemůžou zrodit moc vzorů. Fuj a snad už nikdy více.

Správci osudu (2011)

Tak trochu si říkám, jestli se pan George Nolfi trochu neinspiroval v seriálu Fringe. Když jsem se díval na ony správce v kloboucích s nadpřirozenými schopnosti, neubránil jsem se dojmu, že jsem to už někde viděl s tím rozdílem, že správce, které mi připomínali byli plešatí, bez obočí (dost možná i bez řas) a ještě s několika malými odlišnostmi, nicméně také se drželi jakéhosi plánu. Podobnost čistě náhodná? Těžko říct. Nicméně, celkem to stojí za shlédnutí.

Probuzení (2007)

Pro zatím film s největším zvratem, jaký jsem doposud viděl.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Všechny díly Star Wars jsou skvělé (až na druhou epizodu, ta docela pokulhává za ostatními) a na všechny se vždycky rád podívám, ale třetí epizoda je nejlepší ze všech.

Transformers 3 (2011)

Jestli se chcete podívat na hezký auta, kupte si nějakej automobilovej časopis, pokud chcete vidět hezký holky, vygooglujte si nějaký obrázky sexy slečen na internetu a jestli chcete vidět nějakej ten pořádnej výbuch, pusťte si na youtube cvičení armády a věřte tomu, že se budete bavit mnohem víc, než u třetích Transformerů, protože tohle byl velmi nepovedený krok vedle. Možná, že ve 3D to vypadá líp, ale jinak je to rozhodně nejhorší díl ze všech.