Trainspotting (1996)

Perfektní hudba, osobité charaktery ztvárněné skvělými herci, výborný příběh, báječně profesně natočený. Ano, tolik superlativů v jedné větě si tento snímek podle mého skromného názoru zaslouží.

A-Team: Poslední mise (2010)

Tenhle film mi nesedl. Jedním z hlavních důvodů je, že mi už od začátku k srdci nepřirostly hlavní postavy. Bradley Cooper se pomalu, ale jistě stává tím nejprotivnějším netalentovaným (hercem) frajerem, který (brázdí) otravuje světová plátna. Liam Neeson je jako vždy oukej, ostatní nevýrazný komparz. Ano, je to jedna velká (nepřehledná) akce, téměř bez přestávky, a proto se v ní začnete ztrácet anebo nudit. Jednoduše mě nezajímalo, jak bude film pokračovat, protože se tam pořád střílelo, rány a výbuchy bouchaly, plameny šlehaly, a tak podobně. Zdálo se mi, že se ti akční řízci snažili být vtipní, ale vůbec se jim to nedařilo. Upocené, křečovité rádoby klišé hlášky mě fakt neberou. A to mám akční filmy (většinou) rád. Nedodíval jsem se. Nestojí to za to.

Neopouštěj mě (2010)

Snímek, námětově připomínající Ostrov Michaela Baye, který začal vcelku nadějně, avšak skončil zoufale prázdně, nudně a depresivně. Námět potřebuje i příběh. Tady došly v půlce nápady a následovala bezradnost, přešlapování na místě a núúúdááá.

Zbouchnutá (2007)

Zbytečně roztahaný konec. Ultra nesympatická Leslie Mann. Většinou nuda a spousta hluchých míst. Málo vtipu.

Avengers (2012)

Pane Whedone - skvělá práce, skvělá zábava, skvělé pokoukáníčko! I want more!

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

4.5 || Já vím, zase nukleární hrozba, zase ukradené kódy, zase jasný, fanatický, černočerný záporák... Jenže forma, kterou je tenhle špionážní thriller pojatý, je jednoduše svěží, vtipná, originální, zkrátka cool. Je to bezva oddechovka braná s nadsázkou a nadhledem. Nechybí nezapomenutelné scény, hlášky, prima tým agentů, zvraty. Moc se mi to líbilo :-)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

3.5 | Chybí tomu troška humoru. A taky trošku něčeho... já nevím... čehosi, aby se mi to líbilo víc, jako ostatní díly ze série Avengers.

Závan smrti (2007)

Podepisuji se ke komentu AngelAngie; a ktomu od J*A*S*M dodávám: poslouží i těm, kteří si chtějí vychutnat opravdu hojnou a téměř neutuchající přítomnost překrásné Emily Blunt. Ta byla jediným důvodem, proč jsem shlédl tenhle film, který opravdu nebyl tak špatný, jaké je jeho hodnocení na CSFD. To na IMDB je mnohem blíže pravdě (alespoň podle mě).

Limit (2010)

Velice solidní thriller. Nic víc, nic míň.