Pan Nikdo (2009)

Naprosto skvělí film, úžasné herecké výkony, skvělí scénář, skvělá hudba. Nedoporučuji se na něj koukat pokud zrovna nemáte čistou mysl otevřenou k plnému pochopení jeho významu, pak by se vám mohlo stát že sem napíšete špatné hodnocení. Je až alarmující že jsem nikde nesehnal český dabing protože asi není, hold naše televize asi nechce dabovat film který tupé části diváků moc neřekne.(Vím že pro někoho je originální dabing lepší). Vřele doporučuji shlédnout.

Lovestruck: The Musical (2013) (TV film)

No když omladíte člověka o 20 let nejspíš bude mít pořád mimiku čtyřicátníka a nebude dělat grimasy jako dnešní "děti". Navíc i taneční choreografka která jde s dobou by asi netančila tak jak předváděla, a její manžel rozhodně ne. I pokud by se jejich pohyby přenesli o dvacet let zpátky tak se pořád nebudou chovat jako dnešní mládež, ale tak jako mládež před dvaceti lety a to je rozdíl. Asi narážím na zbytečnosti a měl jsem radši u filmu vypnout mozek, ale mne to hold film hodně zkazilo. A to mi zápletka nepřišla zas tak marná.

Lásky čas (2013)

Skvělí film, konec mne velmi dojímal, řeknu vám moc nechybělo a uronil jsem slzu. Navíc spousta myšlenek ohledně toho jak žít naplněný život. Cestování v čase mne k filmu dotáhlo, ale zdaleka nebylo tím jediným co mne na něm nadchlo. PS:Vážně jsem tak trochu doufal že osvětlí nad čím ten strýček přemýšlí.

Škoda lásky (2013) (seriál)

Přišla za mnou kolegyně v práci že se koukala na díl s Gottem a prý to bylo hrozné. Tak jsem to sehnal také, a nevím co viděla, herecké výkony jsou skvělé, šíp mi trochu vadil, celá zápletka s odrazováním byla spíš na škodu, ale jinak jsem se skvěle bavil a zvažuji, že se podívám co dalšího tvůrci stvořili. ČT válí, no někdo musí když se Nova dala na cestu tvorby převážně odpadních produktů a Prima se dá pochválit jen za dobře nakoupené seriály, ne za to co sama stvoří.

Nezapomeň na lásku (2013) (TV film)

Vemte si 50 krát a stále poprvé, prohoďte role, netlačte tolik na vtip, ale spíš na cit. A do hlavní mužské role obsaďte jednoho z největších simpaťáků. Dostanete film na který bych klidně vodil děvčata, protože je vážně dobrý. Jen se asi málo kdo vyhne srovnávání s 50*... Za mne tento vede.

Kouř (1990)

Asi bych se k tomu filmu nedostal kdyby na mne z každého rohu nezněl song od Arnoštka z diskotéky, a když už jsem to slyšel i u synovce (11 let-tímhle se baví ve škole), hold jsem ten film musel najít a nelituji toho, je trochu škoda že se Vorlova filmová tvorba podle mne vyvíjí trochu jiným i když stále poměrně experimentálním směrem.

Kde je Albert? (2012)

Výkon toho malého kluka byl slušný, trapnost mi k typu filmu seděla. Určitá dávka originality se filmu upřít nedá a mohu ho doporučit například na cestu vlakem.

Thor: Temný svět (2013)

A netvrďte mi že pokračování nemůže být lepší než první díl. Mám dojem že Alan Taylor dokazuje, že to lze. Je to hlavně zásluha Toma Hiddlestona(Loki) a řekl bych že i lepšího scénáře.

Smetánka v bryndě (2013)

Velmi příjemné překvapení. Částečně ukazuje i dnešní trendy ve výchově dětí u bohatých. Tím myslím spíš vedení k tomu aby si svůj majetek zasloužili.

Muž, který se směje (2012)

Rád bych dal ještě vyšší hodnocení, zejména herecké výkony byli skvělé, maskér zaválel. Ale na druhou stranu nevím jaká je předloha, ale z filmu mám pocit že autor nevěděl co by chtěl ze skvělého nápadu vytěžit, tak v 20 posledních minutách filmu vidíme hned několik myšlenek které by si jednotlivě zasloužili mnohem víc času. Čekal jsem buď extrémní snahu hlavní postavy změnit vlastní pohled sama na sebe, nebo když už přešli do světa mocných tak vliv prostředí na člověka, zkazit ho do morku kostí, nebo romanci ala kráska a zvíře, když už se pouštěl do jakýchsi začátků revoluce tak se mohl vydat i touto cestou. Já si uvědomuji že ta forma onoho konce má svou originalitu, jenže mne neuspokojuje to že načne cca sedm cest a schválně je všechny utne ala Romeo a Julie. Gérar má opět super film, po pár horších rolích mu tahle sedla.